Sporcu arkadaşları alalım soruya?

Şimdi arkadaşlar ben 1.70 boyunda 69 kilo olan bir kardeşinizim. Tabii ki kilo vermek istiyorum.
Birkaç defa diyet yaptım fakat başarılı olamadım ben de spor salonuna gitmeyi düşünüyorum.
Benim sorum söyle olacak spor salonuna gitmiş olan arkadaşlar ben fazla olan 10 kilomu (yada size göre kaç kilo vermem lazım söyler deniz sevinirim ) kaç ayda veririm ve sizce verebilir miyim :)))

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim sen 3 kilo yağ ver off diyorum o kadar küçülürsün ki... 4 kg kas 1 kg yağ ile aynı yeri kaplıyor düşün yani kaslar sıkı yağlar ise geniş yer kaplar. Kaç ayda verebilirim sorusuna hiçkimse doğru bir cevap veremez öyle bir mantık yok. Herşey senin aldığın ve harcadığın kalori ile alakalı. Spor salonuna gideceksen koşu bandı ve bisiklet değil bütün vücudunu çalıştıracak egzersizler yapın yani ağırlık kaldırın erkek gibi.

1|0
    0|0
    • Ama ben sadece yag yakmak istiyorun agirlik kaldiriken kas yapmak istemiyorum yani boyle sizin gibi kollarim kasli kasli gezmek istemiyorum :))

• savaş hocayı takip eden birisi daha helal kardeşim aynılarını yazacaktım da sen yazmışsın :D

• Deşifre olduk hahaha :D

Erkekler Ne Diyor 8

• 9 Kill fazlan var fiziken durum ne bilemdm sıkılaşman gerekir bu kiloyu verdikten sonra spor elbette iyi olur yağ yakarsın vucuduna şekil verirsin fakat diyet şart diyet demek kısıtlamak değil doğru şeyleri bırakmak demektir un şeker ikilisi en önemli etken zayıflamada hazır yiyecek içecek tuketmemen gerek irade gerekir bu konuda

0|0
    0|0
  • Sizin sorununuz kilo vermek değil. Ne zamana veririm diyorsun? Kolaymı bu kadar? Tamam verim diyet sana 3 ayda 30 kg ver ama catlaklar ve deri sarkmalarıyla beraber istermisin?

0|0
    0|0
    • Hayir ondan sormadim tabkki bir anda 20 kilo vermenin zararli oldugunu biliyorum sadece spor salonunda calistigim surece ne kadar zamanda veririm demek istedim cunku en fazla 3 ay salona gidebilirim

• Cok tesekkur ederim

• Rica ederim.

• Mevzu kilo vermek değil. Mevzu yağ verip fit olmak.
    1 kilo yağ ile 2 kilo kas aynı hacimde. Eğer düzgün ve yeterli bir diyet ve egzersiz uygulamazsan yağ yerine kas kaybedersin. 5 kilo verirsin ama hacminden bir şey kaybetmezsin, yağlar kalır.

0|0
    0|0
    • Aynen bu konu hakkında baya bir bilgi sahibiyim hatta 4kg yağ vermek bir beden incelmeye denk. Bu tur bilgileri biliyorum fakat uygulamiyorum çünkü hemen olsun istiyorum olmayincada modelin bozuluyor acikcasi

• Evde pek yapamiyorum ki o yuzden spor salonuna gitmeyi dusunuyorum bir bilenle yapmak daha iyi olur diye ama yinede cok tesekkur ederim normal arkadaslarimdan duyamacagim sekilde bana yardimci oldunuz saolun

• Rica ederim ne demek. İyi sporlar :).

• ohoo kilo vermek için 40 fırın ekmek yemen lazım :))

0|0
    0|0
  • Üç beyazı kesmediğin sürece kilo vermen zor. Ayrıca protein ağırlıklı beslenir ve spor yaparsan kilo verirsin. Fakat kafandan kilo veremem , sporun ilk ikinci veya üçüncü gününde olmuyor kilo veremiyorum gibi düşünceler meydana gelirse bu düşünceleri kafandan atıp pozitif düşünmeye başlamalısın.

0|0
    0|0
  • Verirsin 2 ayda tamam fit olarak 1/yıl falan

0|0
    0|0
  • Verirsiniz 3 ayda

0|0
    0|0
  • spor salonuna yazılırken bir diyetisyenede yazılsan spor yaparken ne yemen gerektiğini uzman kişiler sana söylese daha güzel olur
    şimdi herkes şunu ye bunu yeme şu sıklıkta yapmalısın bu sıklıkta yapmamalısın desekte herkesin vucudu farklı 10 kilo verdin bir şekilde spor yoluyla yediklerinede dikkat etttin ama bu kiloyu koruya bilmen için diyetisyenler seni kilonu sabit tutman için liste verecek :) zayıfladım sporu bırakayım dersende eskisinden daha şişko olma olasının yüksek olduğunu duydum :) şimdiden başarılar

0|0
    0|0
    • Bende ondan korkuyorum zaten 2 3 ay spor salonuna gitmeyi dusunuyorum havalar isininca yurusyus yapicam insallah geri almam kilolari. aslinda hep spor salonuna gitmeyi gonul ister ama iste bazi maddi sorunlardan dolayi olmuyor

• Peki iki ay spora gidip daha sonra yuruyus yapsam evde hareketler yapsam yani oyle devam etsem olur mu

• salondaki yaktığın kaloriyi evde yakman çok zor azimle yaparsan yılmadan yaparsan olabilir
      sakın ama sakın umudunu yitirme kilo verip ne yapacan başın gögemi çıkacak diyenleri duydum
      sen öncelikle diyetisyene git kaç kilo vermelisin ne yiyip ne yememeliyim diyetin başlarında çorba prinç bulgur plavi tatlı kesinlikle yasak onu yiyorsan onun verdiği kaloriyi hemen vermen gerekir yoksa yaptığın diyet spor sana fayda sağlamaz :) inş istediğin dilediğin gibi olursun maddi durumun düzeldiğinde zayıfta olsan sağlıklıda olsan sürekli git ortam edinirsin sosyalleşirsin tabi güzel nezih büyük bir salona gitmelisin :) inş. gidersin

Kızlar Ne Diyor 1

• Verirsiniz neden veremeyeceksin, 4-5 ayda verirsin 10 kiloyu sporu aksatma ve su iç

0|0
    0|0
Yükleniyor...