Kapat

Koşu mu tenis mi?

Arkadaşlar ben yıllardır tenis oynuyorum ders alıyorum ( düzensiz olarak) Ama koşuya merak saldım. Tenisi de seviyoeum ama tenis hocamla ilgili bir takım sorunlar çıktı. Ayrıca şöyle düşünüyorum; koşunun avantajları var ama tenis topa vurmak. Tamam tenis oynarken topa sıkıntılarımı vuruyorum, hocam sert vurduğumu söylüyor bazen kendimi kaybediyorum :/

Koşu dersi alsam daha iyi olacak gibi. Çünkü bir, hızlı koşuyorum. İki, koşmak beni hiç yormuyor neredeyse, koştuktan otuz saniye sonra normale dönüyorum. Üç, koşu üzerine eğitim alıp daha da hızlı koşarsam, tehlike anında birinden kaçmam kolaylaşır. (Hayal kuruyo falan demeyin bunu yaşadım daha önce)

sizce koşu mu, yoksa tenis mi?

• Koşu
    A seç
  • Tenis
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• tenis zaten koşu sporudur sadece koşu yapmak insanı sıkabilir ama tenis oynarken hem koşarsın hem eğlenirsin hem reflekslerin gelişir

0|0
    0|0
    • hiç tenis oynamayan kişiler koşu diyebilir ama tenis bambaşka bir spordur

• öğretmenden öğreneceklerin bir yere kadar sonrası sende biter işin pratiğini kavradıktan sonra gerek kalmaz sen teknikleri kavradıysan oynayan birisini bulup alıstırma yapman lazım spor aş sitesinden saatlik kort fiyatlarına bakabilirsin.

• Oynayan birisi de yok zaten sorun o :( oynayan biri olsa çözülcek zaten iş

En İyi Kız Görüşü

• Tenis

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Koşarken rüzgarın kulaklarımdaki uğultusunu severim, koşu dedim.
    Dayanıklılığın artar ki bu her sporda işine yarar yüzme tenis dövüş sporları hepsine katkısı olur.

0|0
    0|0
  • ilk komşu okudum ben de komşu mu tenis mi derken acaba ne diyro dedim :)

0|0
    0|0
  • koşu ile kendini daha iyi geliştirirsin dayanma gücün artar kondisyon kazanırsın
    teniste de bu avantajını kullanırsın gücüne güç katarsın yani

0|0
    0|0
  • erkek de olsam tenis fıstık gibi oyun işte

0|0
    0|0
  • Keşke atletizm desen 😊

0|0
    0|0
  • Tenis tapiki

0|0
    0|0