Siz-arkadaşınız ve sevgiliniz...

KIZLAR ; Sevgilinizle buluşmaya giderken en yakın arkadaşınızı götürürmüsünüz.

ERKEKLER ; Böyle bi durumdan rahatsızlık duyarmısınız..

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Grup yapmayacaksak rahatsız olurum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• kızlar genelde tanışmaya gelirken yanlarına 1 tane sürüklerler. Ben zarar vereceksem ikisine de yeterim bilmiyorlar mı? Sebebini bilmiyorum ama hoş bir şey değil.

Koruma mekanizması belki de.

0|0
    0|0
  • O arkadaş utanmıyor mu. Ben rahatsız olurum ve beraberde gelen arkadaşı laf sokarak bekaretinden ederim.

0|0
    0|0
  • nefret ederim abi rahat olamam rahat konuşamam bütün ambiyansın içine eder ne gerek var.

2.çift laf ederken güzel söz söylemem gereken yerde arkadaşı var. Peh :D

0|0
    0|0
  • Evet, duyarız. İlişki resmi şekilde başlamışsa, her buluşmaya yakın arkadaş getirmek uygunsuz olur. İlişki başlamadan ve başlama sırasında neyse, o zaman olur. Ayrıca bu özgüven eksikliğini de gösterir ki bu da karşı cinste hatta her cinste sevlmeyen bir durumdur.

0|0
    0|0
  • yooo kesinlikle rahatsızlık duymam. başbaşa kalmak ne kadar güzel olsada, konuşacak bir şey kalmayınca ilişkinin kötüye gitmesine neden oluyor. arkadaşlarla birlikte olunduğu zaman konuşacak çok şey oluyor. ayrıca özel konularda hemen konuşulup bitmemiş oluyor...

1|0
    0|0
  • haber verilmediyse evet kızarım ve açıkça belirtirim.

0|0
    0|0
  • Çok rahatsız olurum. Baş başa olmak varken arkadaşıyla mı uğraşacağım bir de?

Çok istiyorsa 3 4 saat sonra gelebilir ama.

0|0
    0|0
  • Tabi duyarım ya mumkun mertebe kendimi belli eder, hiç bişey konuşmazdım. E zaten konuşmak için gelen kızın yanındada susunca da bi dahada getirmedi.

0|0
    0|0
  • ben rahatsız olmam ama her buluşmamızda getirirse söylerim neden arkadaşını getiriyorsun diye.

1|0
    0|0
  • en yakın arkadaşı hemcinsimse yani erkekse evet rahatsız olurum. ama kızsa sevdiğim kız zaten yanımda deyip ona bile bakmam.

0|0
    0|0
  • ben duyarım tabi özel bişey yanlız olmak isterim sevgilimle arkadaşça mı buluşuyoruz da 3 kişi gezcez

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşınz derken kız mı erkek mi birazda cinsiyetle alakası olabilir. fakat tanımak fena olmaz. ama her buluşmadada gelirse boku çıkar o işin. kız erkek fark etmez yani o açıdan diyorum.

0|0
    0|0
    • Kız

• çağırırsın tabide kız erkek fark etmez dediğm gibi sık sık olmaması daha sağlıklı olur

• rahatsiz olmam sevinirim bile

1|0
    0|0
    • sevinirim derken

• kimle özlem gidermiş olursun

• arkadasi ile. bazen ben derim yaninda getir goreyim diye

• edindiğim tecrübelerden yola çıkarak söylüyorum rahatsızlık duyarım

0|0
    0|0
  • ben rahatsız olurum şahsen

0|0
    0|0
  • Sürekli değil*tanışmak isterdim

0|0
    0|0
  • Threesome iyidir.

0|0
    0|0
  • Evet duyarız one öyle öğrenci gibi velisinidemi getircek

0|0
    0|0
  • İçimden kız çekinmiş heralde =) der geçerim.

0|0
    0|0
  • sevgilimizle rahat rahat konuşa bilmek varken ne diye arkadaşı yanımızda fazlalık yapsın ki

0|0
    0|0
  • aksine mutlu olurum

0|0
    0|0
    • Neden

• sevgililerimin kız arkadaşlarıyla tanışmayı severim

Kızlar Ne Diyor 7

• ne işi var yanımda kızın,bakıcımıyım ben,

0|0
    0|0
  • götürdüm evet bir kaç kez benim hoşuma gidiyor ama sevgilim belli etmesede rahatsızlık duyuyor bence :)

0|0
    0|0
  • Gotururum goturdum dee

0|0
    0|0
  • Götürmem onun ne işi var orda.

0|0
    0|0
  • götürürüm utanırım ben :(

0|0
    0|0
  • Sevgiline arkadaşini ayarlicaksan götür

0|0
    0|0
  • yalnızsa sende gel diyorum ama gelmiyor asıl arkadaşım sevgilimden rahatsız:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...