Hamza Hoca Nedn Burağı Yedek Bırakıp Umut'la Başlıyor İlk 11'e?

Hamza Hoca Nedn Burağı Yedek Bırakıp Umut'la Başlıyor İlk 11'e?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Dengeler bozulmasın diye.
    Denge önemli.
    Denge.
    Den-ge.
    D e n g e.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Umut Bulut, topun ileride tutulması için Galatasaray'ın tek alternatif forvetidir. Ardılı, Burak Yılmaz ise, topu rakip alana yıkan bir Galatasaray'ın tek golcü alternatifidir. Bundan dolayı - fizik durumlarının da etkisinden - Burak Yılmaz'ın oyunun gidişatına göre oyuna girmesi normal karşılanmalıdır. Unutulmasın ki, futbolda topu ayağında tutabilen takım daha az yorulur ve daha efektif oynama şansı yüksektir.

Vizyon da vizyon, denge de denge diye tutturan taraftarları anlayamıyorum. Her hoca, her maçta risk almak istemeyebilir, karşısındaki takım küme düşme hattında olan bir ekip olsa dahi... Vizyoncu taraftarlar, duygusal davranmak yerine, rakiplerinin kadroları gelişmesine rağmen kendilerinin yerinde saymalarına yakınmak yerine, halen üç kulvarda da iddialı olduğunu unutmasınlar. Hamza hocanın elinde, bir Gomez, bir Persie var da mı Umut'u oynatıyor diye de düşünmek gerekir. Ligin en iyi futbolunu oynayan Beşiktaş'ın hemen gerisinde,70 milyon euro harcanan, ligin en iyi kadrosuna sahip Fenerbahçe'nin önünde bir takım için, Umut&Sabri tartışmaları yapmak yersizdir, her iki oyuncu da kapasitelerinin maksimumunu kullanmaya çalışıyorlar ki, bu seviyede her futbolcu bunu yapmıyor.

Eğer, hocanın elinde Umut'tan, Sabri'den, Bilal'den daha iyi alternatifler varsa da, kadro dışı bırakıyorsa taraftarlar söylemlerinde haklılardır ancak, ortada böyle bir durum yok ve bu saydığım oyuncular mevkiilerinde, ligin önde gelen oyuncularından.

Sezon başında, mali sorunlardan dolayı Galatasaray'dan geçen sezonki performansın beklenmemesi gerektiğini söylemiştim ancak, yüksek bedelli transferler yapamamalarına rağmen, yarıştan kopmamaları da bir başarıdır. Daha ilk iç saha maçında "istifa" diye bağıran bir kitlenin tuttuğu takımı, yarışta tutmak kolay değildir.

Aynı zamanda;gerçek futbol oyunlardaki gibi değildir. O daha yetenekli, o oynayacak diye bir kaide yok. Öyle bir kaide olsa, sizden güçlü takımları yenmek hiçbir zaman mümkün olmazdı.

İyi gün taraftarı olmayın, takımlarınızın üzerinde baskı yaratmayın.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Dengeoglu yine sacmalamis , denayer de yok

0|1
    0|0
  • Burak sakatlıktan çıktı. O yüzden.

0|0
    0|1
  • burak yılmaz in sakatlıgı tam geçmedi ne bekliyordun

0|0
    0|1
  • çünkü hamza hocayla umut akraba
    çünkü hamza hoca umutun yıllar önce kaybolan babası
    çünkü hamza hoca ve umut ortak iş yapıyorlar

ben başka açıklama bulamıyorum burak'ın tek bacaklı hali ya da 3 maç hiç dinlemeden üst üste oynamış hali umuttan 10 gömlekten üstündür

0|0
    0|1
  • burakta çok işe yaramıyor umutta fakat tam tersi olsa burak 70 dakika oynayıp sonradan umutu alsa daha mantıklı olur bence

0|0
    0|1
    • umutu 2. yarı çıkarsın bence bu arada anlamadm şu an maça 1 saat mi kaldı 2 mi

• saat şu an 18.05 kardeşim
      ikiside bir boka yaramıyor tedirginim o konuda artık orta saha destekli ataklarda gol arayacağız sanırım

• aynen bende Sneijder podolski-yasin 3'lüsüne güveniyorm ya da chedjou çıkar bir tane kafa atar

• Hamza hocayıda suçlayamıyorum elinde alternatif yok. Burak varken hep ofsayta takılıyoruz. Umut varkende sahada resmen 10 kişi oynuyoruz katkısı sıfır. Adam akıllı bir forvet yok. Devre arasında bu sorun çözülmeli.

0|0
    0|1
  • 2. yarı etkili olmak için ilk yarı oyunu tutacak

0|0
    0|1
  • Presle başlayacak ve Burak tam düzelmedi

0|0
    0|1
  • umut yoracak burak çakacak sanıyor bence :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...