Yerli hocaların yabancı hocalardan farkı nedir?

bjk carvalhali getirmişti. fener lorantı gs skibbeyi...
örnekler çoğaltılabilir.
peki neden başkanlar yerli hoca tercih etmiyolar genelde? bu ve benzeri yabancıların ne farkı var?
sizce bizimkilerin yabancılara göre eksikleri ve fazlası nedir?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir fark goremedim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• özentilik diye düşünüyorum biraz tamam alex ferguson mourinho guardiola seviyesinde ki yabancılara kimse bişey diyemez ama carvahall lorant skibbe daha sana 100 tane sayacağım yabancı hocayı getireceklerine eski futbolcularını getirip takımlarının başına koysalar daha iyi en azından takımın kültürünü biliyor ama benim düşüncem şudur bizim ülkede teknik direktörlük eğitimi daha üst seviyede olmalı

0|1
    0|0
    • haklısın ama eğitim dediğin zaman her alanda her sektörde kaliteyi bariz seviyede yükseltmek şart. sadece futbolda değil

• hocam heralandan sayısız örnek verilebilir ancak tanık olduklarımdan birini anlatayım...
      satranç antrenör kursu bir hafta sürüyor ve sonunda sınav oluyor. satranç oynamayı belli seviyede bilen ve öğretebilcek seviyede insanlar gelebilir aklına ilketapta. ancak daha hamle yazmasını bilmeyen tipler ittire kaktıra eğitici belgesi aldı... derin taktikler karmaşık varyantlar değil daha hamle yazması tartışma konusu oldu:))

• sıkıntı çok büyük ama benim görüşüm bu daha kolay kolay değişmez çok eksiğimiz var değiştirmek için hiç çaba yok ne diyeyim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynen ya yabancı hoca saçmaılk ya ne güzel türk hocalar var takımı tanıyan bilen geliyorlar başarılı oluyorlar yabancı hocalar bir yere kadar götürebiliyorlar bak fatih terime galatasarayı uçurdu sonra türkiyenin başına gitti İYİKİ GİTMİŞ eğer türkiyenin başında abdıllah avcı olsayfı babayı görürrdük fransayı tv den izlerdik yine

0|1
    0|0
    • buna rağmen terimi beğenmezler okadar eleştirirler. hatta fransaya terime rağmen gittik diyenler var

• Beyinsiz insanlar yüzünden bu ülke futbolu gelişmiyor hakemler de dahil ben GS liym ama TERİMİN türkiye başına gitmesini istedim yani çünkü doğru düzgün adam yok yönetecek

• Özenti

0|0
    0|0
Yükleniyor...