Eski ilişkiye devam etmek ?

aranızda kötü bir durum olmadı sevgilinizle saçma sebeplerden dolayı ayrıldınız , ilişkiniz dwe ciddi , amaç eğlenmek vakit geçirmek değil. kopamıyosunuz birbirinizden tekrardan denemek istiyosunuz , kaldığınız yerden değilde yeni tanışmış gibi başlayacaksınız bu işe. ayrılıkalrdan dolayı heyecan kalmadı soğukluk girdi araya. Böyle durumda olsanız napardınız aradaki soğukluğu eski heyecanı sevgiyi geri çıkarmak için neler yapardınız ? Sakın dalgaya almayın. Küfür ederim gerekirse banlanır bu üyelik.

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• tam da bu anlattgnı yasadık..sevdgmz için brbrmizi ayrı gece zmaanları sildk, basa döndk ama olmadı, olmuyr, evlenmek için sonkez denemeye kararverdik.olmuyor ama bikadın yokluguna alıstıgı adamı tekrar sindiremiyr. benim yasadıgm olumsuz bidurum belki düzeltenler vardr ama ben cevremdede düzeltebilen görmedm, evlenip ayrıldılar hatta aynı durumu yasaynlr..

0|0
    0|0
    • ama bu yokluğuma alışamıo işte silemiyo beni o yüzden halen beraberiz ya. herhangi bir kopuş yok aramızda.

• ne kadar sanslı kızarkadsın ilişkiniz için elinden geleni yapysn

• evet öyle onunda farkında zaten. ama gerçekten artık o kadar çok yoruldum ki birgün pes edecem diye korkuyorum.

Kızlar Ne Diyor 8

• Biz tekrar barıştık gayet mutluyuz denemekte fayda var dha alttan almaya çalışırsanız bide küçük sürprizler yaparsanız bence olabilir tekrar.

0|0
    0|0
    • deniyoruz ama ben zaten hep alttan alan tarafdım. yeni tanışmış biri gibi davranmak çok tuhaf geliyo ya eski duruma gelinebilecek mi onu düşünüyorum

• belki uzun zamandır ayrı olunca sogumuştur görünce tekrar değişir biraz:)

• evet umarım öyle olur :)

• bi şans verin :) eski heyecan birden gelmese de siz samimileştikçe aranızda duygu ve heyecan artar merak etme :)))

0|0
    0|0
  • hakaret gibi olaylar olmadıysa,önceden iletişimim nasılsa öyle devam ettirmeye çalışırdım. sadace zaman gerekli bazı şeylerin eskisi gibi olabilmesi için.

0|0
    0|0
    • hakaret falan hiçbişey yook kesinlikle kötübir durum yok öyle saçma sapan bi anda olmuştu. kaldığı yerden değilde işte yeniden tanışmış gibi davrancaz heyecanı falan yeniden hissetmek için falan.

• sacma sebeplerden dolayı ayrılsan bile bitmis iliskiniz.yeniden baslamak bazen daha da kötü sonuclanabilir..eger seviyosan barıs tabi ama aklında hala süphe varsa hic baslama derim.

0|0
    0|0
  • Uzun sureli ilişkilerde Askın yerini .sevgi alır ve bu gayet iyi bir seydir eski heyecan gelmeyecek ama birbirineduyulan güven daha fazla olcaktır / bir arkasın sözleri :)

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap eski tat'ı bulamazsın,bulamıyorsun. Birşeye karar verilmişse, arkasında durmak gerek.

0|0
    0|0
  • durum böyleyse ayrılmayın seviyorsunuz gibi geldi aban sonra pişman olursunuz

0|0
    0|0
    • 2 kere ayrıldık zaten seviyoruz sıkıntı yok onda soğukluk falan girdi araya o yüzden benlik bişey yok da o işte sıkıntı yapıoo.

• sevindim sizin için

• teşekkür ederim

• yırtık çorap tekrar giyilirmi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bilmediğiniz yeni yönlerinizi keşfettiğiniz sürece yeni başlamış gibi başarılı olabilirsiniz. ama tekrar denemekten zarar olmaz. bence denemelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...