Kitap indirebileceğim bir internet sitesi?

Genelde sayfaları ellerimle çevirip okumayı,bilgisayar başında okumaktan daha çok seviyorum..Fakat bilgisayarımda da kitap arşivi olsun istiyorum.Önerebileceğiniz,kitap indirebileceğim internet siteleri var mı ?

Güncellemeler:
Yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlara teşekkür ederim size çok minnettarım :)))) Paylaşmak isteyen başkaları olursa da beklerim :))

0|1
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Doğrusu böyle her istediğin kitabı bulabileceğin bir site yok hatta bunun üzerine kurulmuş bir site bile zor bulursun sadece bazı kısa kitapları filan pdf formatına çeviriyorlar bu yüzden boşuna arama derim, o kadar çok site var ama neden birisi çıkıp kitapları paylaşmıyor diyeceksin işte bunun sebebi de emeğinin fazla olması adam her sayfayı tarayıcı da kopyalayacak sonra upload edecek filan çok uzun iş zaten yazması dahada uzun ömür ister :D

1|0
    0|0
    • Haklısınız :) artık tek tek araştırıp bulacağız o zaman mecburen :) +1 :)

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 5

• şuan aklımda değil ama çoğu forum sitelerinin e-kitap bölümü var ve birçok kitap bulunuyor.oralara bakmanı tavsiye ederim zamanında bende e-kitap arşivi yapmıştım öyle duruyor halen bilgisayarımda

1|0
    0|0
    • yasamaugrasi.com/kultursanat/kitap-calmak-kutsaldir-567-adet-e-kitap.html#.URFQZh1S05h

567 tane kitap hediye ettim sayfaları katlamadan oku:)

• çok incesiniz çok teşekkürler :)

• Bilmiyorum fakat böyle bir isteğinin olması beni çok mutlu etti nedendir bilmem

1|0
    0|0
    • İnsanın kendini geliştirme isteği mutluluk verici bi his bence

• www.forumla.net

www.kuflu.com

www.twilightturk.com bu 3 sitennde e book kısmı vr

0|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • iphone kullaniyorsan ebooks diye bi app var

2|0