Spordan ve protein tozundan anlayanlar?

Ben sporda yeni başladım 1 hafta oldu haftada 5 gün spor yapıyorum ve whey 3 matrix protein tozu aldım gerçekten insan etkisini hissediyor ama bazıları en az 3 ay sonra kullanın demiş neden spora başladıktan sonra kullanmalıyız

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç problem olmaz yan etkisi falanda yok zararlı bişey değil ben çok arastırdım protein almazdan kupkuru olursun. Ama 3 ay kullanıp ara vermelisin onu unutma.

0|0
    0|0
    • bencede sen kulandın mı

• Evet kullandım crossfit yapıyorum. Kullanmazsan sakatlanmalara neden oluyo kaslatın proteine ihtiyacı var. Proteini yemektende alırsın ama hergün çokça yumurta ve et yemen lazım miden bulanıyo olmuyo

• işe yarıyo yani

Kızlar Ne Diyor 1

• Yan etkisi olabilir fazLa kullanma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• vücudun alışma dönemi var. daha senin vücut makinelere alışmadan hareketlere alışmadan bazı kas gruplarını geliştirmeden alman pek deiyi değil bence. en az bir ay geçmesi lazım. ama kullanmanda sorun olmaz dikkat et ölçeği kaçırma zararlı olur. hem haftada 5 gün çok fazla.3 gün ideal olması gereken

0|0
    0|0
    • sen kullandın mı hiç

• evet şu an hardlıne progaıner kullanıyorum. ama bu karbonhidrat protein bcaa vb. karışımı hacim için. protein tozunda da bundada kullanmakta zarar yok ama ölçeği ve kullanım zamanlarına dikkat etmek gerek. hem vücuda zararlı olur hemde paran boşa gider :)

Yükleniyor...