Sarai Sierranın ölümü.....?

Arkadaşlar bu kadının öldürüşdüğünü duymayanınız yoktur herhalde..peki neden öldürüldü ? bana göre bu kadın amerikanın ajanı çünkü otopsi raporlarına göre tecavüz yok ve üzerindende hiç birşey çalınmamış ziynet eşyası,para, telefon vs. sizin düşünceleriniz neler bu ölüm hakkında ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• bak mesela şöyle soralım soruyu. sen yaz tatilinde amerikanın oklohoma eyaletine gidiyosun ve ara sokaklarda dolaşırken manyağın biri fırlayıp taşla vurarak kafanı eziyo. iki gün sonra sosyal paylaşım sitelerinde 'türk ajan vatansever maykıl tarafından imha edildi' diye bi söylenti yayılıyo. nası kulağa hoş geliyo mu?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ajan olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Milleti mi kandırıyorlar ajan oldugunu hiç mi hiç sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Nick'imi gorup kufur edenler bile varken, Amerikali birinin Turkiye'de oldurulmesi pek sacma degil.

1|0
    2|2
    • Amerikada oldurulen Türk yok mu hic ? Mantiga bak. Hayvan her yerde hayvandir irkcilik yapmayi

• Irkcilik yapan sizlersiniz ben degil, Amerika deyince direk "Amerikaya Olum" lafinin duyuldugu bir ulke Turkiye. Haillucifer durumu aciklamis konusmaya gerek yok

• Yabancılara karşı büyük bir nefret var. Bence ırkçı bir cinayet olabilir.

Ajan olduğnu sanmıyorum bu kadının. Kocasıyla sorunları olan cocukları ve ailesiyle amerikada yaşayan ve hobi için fotoğraf çeken bir kadın.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ajanların evlı ve cocuk sahıbı oldugunu hıc mı hıc sanmıyorum..Tamamen vicdan rahatlatma ugrası bu...

1|0
    0|0
  • ajan olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Ajandı diye düşünüyorum :S

0|1
    0|0
  • çok amerikan flimleri izliyorsun :) ... hiç bir amerikan ajanı öyle kötü bir evde durmaz .

1|1
    0|0
Yükleniyor...