On 6 yıl 0 galibiye nerde kaldı ezeli rekabet?

On 6 yıl 0 galibiye nerde kaldı ezeli rekabet? Bu akşam bir yenisi daha eklenecek hazırmısınız arkadaşlar

#Fenerbahçe

Güncellemeler:
Gollĺllllllllllll diegoooooo

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• 💛💙💛💙💛💙

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sahanizda kupa kaldirdiktan sonra kalmadı zaten dogru sakın sulu derbi filan deme alakalari yok iki takiminda sampiyonluk sansi olupta kupa almak cok farkli bir olay kaldiki iki kere kadikoyun fethi ucuncu serisi yolda :)) ben fbli olsam daha bu tarz sorular acmzdim stadi yak arabalari devir polisle catis kolay degil tabi he bu aksam ibre sizden yana hadi iyisiniz kupa kaldirdigimiz yerdeyiz :))

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• nah eklenir

0|0
    0|0
    • agir gel heyecan yapma

• oncelikle. yavaş gel ben seni n tatlin falan degilim ayrıca takimin 16 senedir yani sen daha suya bu dedigin zamanda beri. Kadikoyde galibiyet goremiyor fazla heyecan yapma minik

• benim yaşım orda ki ile aynı degil. tatlım biz galibiyet göremedik ama lig maçları süper kupalar dördüncü yıldızlarımızı gördük yani sizin sahip olamayacagınız birşeyi gördük

Erkekler Ne Diyor 10

• real madrid in de 19 yıldır deportivo yu yenedigini biliyor musun ezeli rekabet real madrid kötü dimi = )

0|1
    0|1
  • 2011 sezonunuda unutmamak lazım Fenerbahçe 1 6alatasaray 8 :D :D

0|1
    0|2
  • 0|0
    0|1
  • Geliyoruz uçuşun 🐅🐅🐅⭐️⭐️⭐️⭐️

0|1
    0|0
  • Sözde dünya derbisi hashahd anca saha olayları ve taraftar kapışması olur ortada oynanan oyun yok cincon ve fenev asdjasjdjad :D

0|0
    0|1
  • bencede rekabet böyle olmamalı 16 yıl ama onların uefa kupaları var hahahaaa

0|1
    0|1
  • Kupa kaldırdığımız yerde mi? Stadı yakmayında :)

0|2
    0|1
    • Dostum kupa kaldırdıgımız yer demıyormusunuz adamı ayar edıyorsunuz :D:D

youtube u ac sulu derbi diye arat :D biz sahanıza kupa ile geldik ve ASY nın kapanısınız orda Galip Şampiyon olarak orayı kapattık ve Arenayı acmak ıstedıgınız #Fenerbahçe macı ile orayıda biz galibiyetle actık tarıh kapatıp tarıh acıyoruz kupa ile gelıyoruz kupa kaldırmıyoruz şerefli sekilde galip geliyoruz korkak sekılde beraberlıge surunmuyoruz yerlerde taclarda

• Gecekondu dedıgın stad mı muhtemelen derbıye geldıysen kedilerin takılacağı bolum ozel tasarım ahır konseptinde gozum bizim kendı bolumlerımız vip alanlar :) ayrı kendi emegımızle yaptıgımız stad sizin gibi devletten vergı kacırıp kombine bedellerının %10 unun uzerınden devlete vergi odeyıp %90 ını bağış gibi gosterıp vergi kacırarak buna ragmen devlet babanızın pardon kocanızın hedıyesi beleş stada konup ordakı yukumluluklerınızı yerıne getiremedıgınız catısını kapatamadıgınız gsgm ye vermenız gereken paraları vermedıgınız otoparkı ve wc leri fuhuş yuvası stadınızımı ovuyorsun gozum :D birde oraya ulasım sorununuz var demı allahın dagında bosluk arazide bizimkısı gbi sehrın gobegınde degıl :D

• Okumadım bile la üşenmemiş yazmış nadıl bir hırs :D

• :D ulan hedefsiz bir klupsünüz. Bak Galatasaray'ın kuruluşunda Ali Sami Yen ne demiş, türk olmayan takımları yenmek. Sizde var mı hedef? Yok. Zaten Galatasaray domine ediyor diye Galatasaraylıların tavsiyesiyle kurulmuş bir klubün misyonunun Galatasaray'dan ibaret olmasına şaşmamak lazım

0|0
    0|0
    • hee ondan gülüm aldiginiz basarinin tekrari oldumu temsil ediyoruz diyorsunuz en son gittinizde 4 lendiniz ayrica lisesinin bahcesinde fransiz bayragi sallanan klupmu bunu diyor fransiz lobisi ile yonetilenler sizi

• :D en son gittiğimizde benficayı 2-1 yendik koç. Sizin gibi molde'den 3 yemedik kendi sahamızda. Haa bir de uefa'dan sktri yemedik biz sizin gibi, namusumuz dediğiniz davayı çekerek ne kadar namuslu olduğunuzu da gösterdiniz. Fransızların kurduğu bir okul Galatasaray Lisesi ki ben liselileri sevmem. Galatasaray klubü Ali Sami Yen tarafından kurulmuş. Ha sizin yöneticilere bakarsan da Atatürke suikast girişiminde bulunmuş bir herifi de göreceksin. Tarihiniz lekelerle dolu olum, kompleks içindesiniz. Basket maçında şampiyon olmayalım diye çekilirsiniz, beşiktaşla maç yaparsınız kazara yeneriz de Galatasarayı şampiyon yaparız belki diye 3 lisanssız futbolcu oynatırsınız. Sizin tek misyonunuz Galatasaray. Dua et de bugün koyup geçmeyelim geriye bir 6-0 kalmasın :))

• Ezeli rekabette sen 5 yilda kim kac kupa kaldirmis toplam sen ona bak ;)

0|2
    0|1
  • Yenile yenile bıkmadı kediler

0|1
    0|1
Yükleniyor...