Utandığınız şeylerimi yapıyorsunuz?

cinsellik kategorisinde çoğunuz gizli yazıyorsunuz..sonra kendinize gülmüyormusunuz...yani allahtan utanmayıp dolu şey yapmışsınız..tamam bunu sorgulamak kimseye düşmez..ama allahtan utanmayıp burdaki bir kaç kuldan niye utanıyorsunuz...madem utanılacak kadar ayıp bişey yazdığınızı düşündünüz...öyle ise o ayıp şeyi niye yapdınız...gerçekden çelişkilerle dolusunuz..? hadi herkes gizli yazın..

• Sana ne?
    33% (9)38% (9)35% (18)Oy Ver
  • Bana ne?
    11% (3)4% (1)8% (4)Oy Ver
  • Ne saçma bir soru bu?son iki üç sorun siliniyor...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Öff cevap vermeye bile gerek yok.saçmalamışsın..?
    22% (6)17% (4)20% (10)Oy Ver
  • Ben suçsuzum ben yazmadım seçeneği....
    34% (9)41% (10)37% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|31

En İyi Erkek Görüşü

• sana katılıyorum bazı bayanların özel şeyleri gizli yazmasını anlarım rahatsız edılmemek için haklıdır derim

ama cinsellikte gizli soran bay ve bayanlar her türlü şeyi gizliden rahatca yazar ama nıck görünürdeyken herkese namustan bahsedıyorlar madem kimsenın hayatı kımseyı ılgılendırmıyor kendını saklamak niye ?

benim düşüncem kızlar kendilerini kaşar olarak görecekler korkusuyla gizliyor başka yerde namus kavramından bahsederse bırılerı lafı sokar diye

erkekler kendılerını gizliyorlar çünkü ne mal olduklarının bellı olmasını istemezler yarın öbür gün ne oldugunu bılen bır kız onunla görüşmez mantığı var

şimdi senın soruna da laf atan olacaktır sanane herkes ıstedığını yaşar dıye

madem ınsanları ılgılendırmıyor o zaman neden soruyorsun ve benı ılgılendırmeyen bırsey yuzunden kendını benden neden saklıyorsun

birde seni ılgılendırmez dıyen insanlar başkalarının olaylarına cok güzel mudahale edebılıyorlar hakaret edıyorlar bu ne yüzsüzlük yaa

ayrıca bayanlar rahatsız edılıyoruz dıyor bu sıtede gunde 50 cevap verebılen bırı her gun 10 kişiyi de engelleyebılır ama bunu da yapmak istemıyorlar nasıl bir anlayış bu

6|0
    0|5
    • süper yazmışsın resmen demek istediklerimi farklı boyutta anlatmışsın...yani sanal filan ama birazda dürüstlük yani...çünki bu insanlar dürüstlüğü hakediyor.

• Bazı insanlar fantezi olsun diye gizlerler kendilerini.Hemen önyargı etme. :)

• fantazi ve cinsellik suç yada ayıp değildir kendilerini gizleme ıhtıyacı duyan insanlar zaten kötü birşey yaptıgını düşünürek gizler

Erkekler Ne Diyor 30

• Merhaba fermilla.

Akıllı Bayandan Güzel Soru ve Düşünceler Diye Sözlerime Başlamadan, Böylesi Bir Soruda Adımın Geçmemesi Beni Üzecektir ve Yinede Bilmeniz Gereken Ufak Şeyler Olduğunu Söyleyip Müslüman'lık, Allah Adına Yada İnançlarımıza Göz Atarsak.

Sizi Haklı Kılan İnsaların Kişiliklerine Göre ve Amaçlarının Ne Olduğunu Anlamasamda Onlar Adına Üzüldüğümü Söylemem Gerekir, Beni Yanlış Anlamayın Bayan, Ben Sıradan Herkes Gibi Aciz Bir İnsanım, Fakat Bu Sıradan İnsanın Düşünceleri Bu Soruda Belirttiğiniz Kişilerin Psikolojileriyle İlgilenip Merak Etmenizin Bile Allah Katında Bir Utanç Kaynağı Olacağıdır.

Bu Yüzden, Sizin Olması Gereken Doğruyu Bilmeniz ve Bu Gibi İnsanların Kararlarına Saygı Duyup, Ne Kadarda Çok Olmaları Sizi Bir Yerde Bunaltsada Böyle Bir Soru Sormak Yerine, Allah'a Havale Etmeniz Daha İyi Olacaktır Diye Düşünüyorum.

Sözlerimde Düşünüpte, Yanlış Bulabileceğiniz Herşey İçin Özürdilerim.

1|0
    0|0
  • bence o gizli yazanların çoğu hayal dünyasını aktarıyor bizlere gerçek olamayacak kadar saçma sorular cevaplar var

2|1
    1|1
  • xper puanlama sisteminden dolayı,henüz cinsellik kategorisinde birşey yazamıyorum, yazsam açık açık yazarım, bence cinsellik ayıp, günah, ya da utanılacak bir kavram değil, hayatımızın bir parçası, ülkemizde kadın-erkek topluca cinselliği bastırdığımız ve dolayısıyla,

bir cinsel açlık yaşandığı için de, cevaplardan birindeki

''Cinsellige birkac kez girip acikca sevistigini yazsan mesaj kutun, arkadaslik istegin tavan yapar.''

ve benzeri biçimli yorumlar, bakış açıları ortaya çıkyor, bugün facebook'ta ''inci caps'' teydi galiba, tam hatırlamıyorum şu an, içinde bulunduğumuz durumu özetleyen aşağı-yukarı şöyle bir cümle vardı,

''Cinsellik bu kadar ayıpsa, Dünya neden 8 milyar?''

üreme içgüdüsü,insanın doğasında var cinsellik; ayıp, günah, utanç verici olarak görüldüğü sürece, kanımca bitmez bu cinsel açlık...

0|0
    0|0
  • kız haklı :)) allahtan utanmayan kuldan niye utansın bi çıksın onlar buraya:)

1|0
    0|0
    • yk yani bunuda geç arkdaş bunlar yapıp yapıp sonra pişmanım ne yapıyım diye soru gönderiyorlar allah belanı vrsn diyesm var lan git camiye falan tövbe et sanki bize pişmanım dediklerinde affedioz haşa.s

• ben cınsellık katogorısınde yada dıger konularda gızlenecek bısey olmadıgını dusunuyorum..gızledıgın taktırde sacma cevaplar alıyorsun..2.bır secenek gızlı sormadıgın herhangı bır katogorıdekı soruyu gızlı sormuyorsan gızlı cevaplara kapatacaksın..kımse ne gızlılık yapabılecek nede sacmalardan secmeler..cooook ozelım olur onuda burda anlatmam..uzmanları var her ısın gıder onlara anlatırım sorumu...

0|1
    0|0
  • “Eğer sen insanların gizli hâllerinin peşine düşüp araştırırsan onları bozarsın yahut bozulmalarını çabuklaştırırsın.” (Ebû Dâvûd, Edeb, 37.)

“Her kim bir Müslümanın dünyadaki ayıbını örterse, Allah da kıyamet günü onun ayıbını örter.” (Buhârî, Mezâlim, 3; Müslim, Birr, 58, 72.)

“Muhakkak ki, Allah hayâ sahibidir ve ayıpları örtendir. O, hayâyı ve örtünmeyi (hayâlı ve ayıp yerlerini örten kullarını) çok sever. Sizden biriniz yıkanacağı zaman (ayıp yerlerini kimsenin görmeyeceği şekilde) örtünsün” buyurmuştur. (Ebû Dâvûd, Hammâm, 1; Nesâî, Gusl, 7.)

0|0
    0|0
    • ayetleri biliyorum..ayıpsa neden yapdılar..yapdılarsa allahtan korkmayıpda kuldan utanmak niye diyorum.sorumu iyi okuyunuz.

• canım ona kalırsa bende hata yapdım..ama bunu ya yazmam...yada açıkdan yazarım..öyle değilmi..onu kastediyorum.

• Bi konuda haklısın. evet. ama ben bu siteyi bu yolla buldum. yani zor durumdasın, pişmansın, ama destek olcak biri yok derdini de anlatamıyon. gizli olarak burya sorarım.. haa övünerek gizli anlatanlara lafım yok. övünmeleri hata. diğer yandan da iyi düşünelim ya :) konuştugmuz biri vardır günahını bilsek belki kötü olur. o kötü de olsa biz iyi düşünelim. biz mutlu oluruz. bence..

• "Allah'ın bildiğini kuldan saklamak niye" düşünmek yanlıştır.

O ki içimizdeki her şeyi bilir... Tüm bunları döksen belki dinden bile çıkarsın. Yani biliyorsa Allah biliyor onla aranda kalması gereken bazı şeyler vardır.

Genelde gizli yazanlar başka sebeplerden gizli yazıyorlardır bence.

1|0
    0|1
    • o zaman hiç yazmasınlar..tövbe edip saklamaları gerekmezmi

• ama insanoğlu tuhaftır. içindekiler idökünce rahatlar. hele ki bizim millet :)

• tamamen hem fikirim +5

1|1
    0|1
  • @özgürce06 arkadaş, söylenmesi gerekenleri söylemiş. Ankete gelirsek,

E: Ben suçsuzum ben yazmadım.

Gizliden ne cevap yazarım, ne soru sorarım.

0|1
    0|0

• cinsellik kategorisine cevap vermiyorum

2|0
    0|1
  • bence onun sebebi utanma degilde iki oynama gizlide sapık acıkta mübarek olma gb

2|0
    0|1
  • Valla cinselliğin utanlılacak bir yanı yok, son derece doğal bir şey, neden bu kadar çekinirler hiç anlamam

0|0
    0|0
  • Yok ben şu ana kadar hiç gizli cevap yazmadım.

Yinede size helal olsun, kendinizi gözlem altına alıp konu hakkında soru sormayı kimse düşünemezdi.. :D

0|0
    0|1
  • Cinsellik bölümüne 27 cevabım var

hiç biride kötü birşey değil olağan ve doğal olan konulara cevap verdim.

normalinde sapıkça konulara bakmam bile..

ALLAH var her yanda.

Zaten 2 gizli mesajım var onlarıda bi bulamadım açacam yoksa neye gizlendim onuda hatırlamıyorum..

0|0
    0|0
  • hepsi yalan ya..yok biri beş kişi ile yatmışmışş...yok birinin 17cm miş sevgilisi begenmiyormuş..yok damdan kucagına birşey düşmüşmüş :D inanmıcan böle şeylere...yoksa evin yolunu bulaman...

2|0
    0|1
  • öyleyse utanmadan ilk mastürbasyon deneyimini yazabilirsin sonuçta kuluz bizde sıkıntı yok

1|0
    0|1
  • Ergendir onlar ablası

0|0
    0|0
  • Her yapdım diyene inanma. :D Gizli yazmak twitteki beğenme zorluğu yüzünedir.Ordan ne yazdığın görülüyor.Bunun için gizliyorum. :) Şahsen 4-5 yazım var.Başka yok.Bildiğimi yazıyorum sadece.

0|0
    0|0
  • zaten kimse kimseyi tanımıyo bi de bu gizlilik nedir saçma gerçekten.

neyse benim puanım yetmiyo cinsellik kategorisine yazmaya artı verin bi dürüst insan kazansın cinsellik kategori :)

0|0
    0|0
  • Asla utanmıyorum gizli yazmıyorum cinselliği doğal bir şey olarak göeüyorum bakirelik takıntım yok internette kızlara camde showda yapıyoeum daha bir çok şey

0|0
    0|0
  • celiskili ve yalan olmadigi surece sorun yok bence

0|0
    0|1
  • helal olsun edep namus eskide kaldı artık.

1|0
    0|0
  • sana ne? sana ne?

1|0
    0|0
  • Önce E, sonra A diyorum.

0|1
    0|1
  • ağzına sağlık çok doğru diyisen ,ağzını öpem senin pardonya çok sory

0|0
    0|0
  • Cok haklisin

0|0
    0|0
  • Gizli gizli milletle dalga geçmeyi bi ben seviyorum galiba :D

0|0
    0|0
  • bu soruya yıldızlı pekiyi ama bastırılmış duygular var sadece konuşulur uygulamada yapılmaz

1|2
    0|1
    • niye basdırıyorsunuzki.o zaman gerçekci olamlı değilmi herkes..yapamadığını yazmasın

• ben hiç gizli yazmıyorum...yani edep içinde abartmadan yazılırsa kimse gizlinmez..arada yazın tabi..çokda açık olunca

• bende çok açık saçma şeyler yazmıyorum ama bazı cevapları mecburen yazman gerekiyor örneğin bi kızın penis hakkında sorusu gibi

• Ne saçma bir soru bu?son iki üç sorun siliniyor.

2|0
    0|3
  • işte benim stratejik ortağım...senin de dürüst biri oalcağına inanabilmiş olsam,tümüyle açık cevaplar verirdim.. ama hepinizin kanında SATIŞ seziyorum.. yoksa, burda şimdiye kadar sorulan tüm sorulara verilebilecek en güzel cevapları benden alırdın..

beni susmaya mecbur bıraktığınız içinmevcut durumla yaşayacaksınız.. kaderiniz..

1|0
    0|1
    • hımm peki..

• bak, daha baştan sen bile inandğın şeyi iki adım devam ettiremedin.. bu güvensizlği verdiniz herkese..

Kızlar Ne Diyor 11

• yaptığımdan utanmıyorum ve saklamıyorum.

1|0
    0|0
  • Allahtan utanmiyoruz diye adam da oldurmuyoruz misal.

Umarim anlayabilmissindir.

5|0
    1|0
    • o kadarda kötü değil tabi

• Cinsellige birkac kez girip acikca sevistigini yazsan mesaj kutun, arkadaslik istegin tavan yapar. Ben hep acik yaziyorum. Ayarlardan kapattim. Yorumla taciz edenler var.

Ben umursamiyorum bu durumu. Diger insanlar umursuyor olabilir.

Hic boyle dusundun mu?

• evet o yönüde var...yani bir cümle yaz hemen yaftalayıp mesajlar filan..kız olarak hak verdim sana..kızlar gizli yazsın:))

• burdaki havalarını cool takılmalarını bozmak istemiolardır belki. bende anlamıorum gizli yazılmasını sanki açıktan yazınca tanınıyoruz

1|0
    0|0
  • çok haklısın

1|0
    0|0
  • katıılyorum

1|0
    0|0
  • benden soruna tam puan:D

1|0
    0|0
  • Haklısın .

1|0
    0|0
  • gizli sorularım var. hicbiri de cinsellikle ilgili degil. ha cinsellikle ilgili olsaydı sorularım acık acık yazardım. ara ara o bölüme cevap veririm ama özellikle o bölüme gizliden cevap vermiyorum.

0|0
    0|0
  • Allah gidip başkalarına söyleyecek değil.Bunun derdi seni niye germişki hiç uğraşın yok anlaşılan ya da kendin yapamıyosun bir otorite yüzünden böyle rahatlamaya çalışıyorsun.

2|0
    1|0
  • Fakat şu var herkesin ruh hali topluma göre kabul edilen normalitede olmayabilir.

Ayrıca insanlar o yaptuklarını herkesin gözü önünde yapmıyorsa burada da gizliden yazabilir.

Bu yüzden b,ze ne belki af diler ve tövbe eder onu da biz bilemeyiz..

Gizli yaz dedin seni kırmadım

2|0
    0|0
  • herkes istediğini yapmakta özgürdür buna kimsenin karışmaya hakkı yok diye düşünüyorum. ister gizli yazarım ister yazmam.

1|0
    0|0
Yükleniyor...