Bayan arkadaşlar sız de mayolu resımlerınızı facebook'a koyar mısınız?

sevgilime mayolu fotoğraflarını facebook a koymaması için uyarıda bulundum çünkü tanımadım erkekler yorum yapıp beğeniyorlardı,oda benim hayatıma karışamazsın diyerek bir tartışma çıkardı.bende ayrılalım dedim o öfke ile.acaba çok mu üstüne gittim.nasıl onu ikna edebilirim

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• ben koymuyorum şahsen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hayır . Sana hak veriyorum . Sen kıza uyarıda bulunmuşsun zaten,gerisi de ona kalıyor.

0|0
    0|0
  • çok itici bi kızın mayolo fotoğrafı denizin dibinde yaşıyorum ama asla koymam herşeyin bi adabı var milletin salyasını akıtmaya gerek yok

1|0
    1|0
  • bende koymam senin yerinde olsaydimda koydurmazidim mayoyla fotomu koyulurmus. Dogru olani yapmisin !

0|0
    0|0
  • herkese açık değilse ne olacak ki ! senin tanımaman mı sorun ? mayo giyemez, bikini yasak, geçin bunları. aşın.. ha, o fotoğrafları koymasan ben çok kıskanıyorum sonrada üzülüp ikimizi birden zedeliyorum falan desen eyvallah.. biraz işinizi bilin..

2|0
    0|0
  • Hayır arkadasım bence sen doğru olanı yaptın tamam haklı hayatına karışamazsın fakat bi herkezin grmeside gerekmz mayolu hallerini

0|0
    0|0
  • BENCE ZATEN DOĞRU OLANI YAPMIŞSIN... O SENİN SEVGİLİN!

0|0
    0|0
  • Rus sevgiliydi dimi seninki. Koyar koymaz bence sorun olmamalı.Pozdan poza fark var bide.Benimde var tatilde çektirdiğim resimlerim mayolu hatta esimin çektiği ama sorun yok :)

0|0
    0|0
    • rus degıl sevgılım.ayrıca senın eşinde varmıs bıraz peynırcılık

• sözlerine dikkat et hakaret etme. Gizlilik ayarı diye bisey var.Millete sergilemezsen nerden görceklerde yorum yapcaklar resimlere. Senin beynin bu kadar dar çalıstığınan anlamaman normal.sen gelirken biz gidiyoduk bu yollardan.

• APTALCA YORUM YAPMA.

• ben koymam, yani hele sevgilim istemiyorsa hiç koymam. ama daha sakin söyleseydin keşke belki emir gibi algılamış olabilir

0|0
    0|0
  • kendimi senin yerine koyuyorum.sonuna kadar haklısın..

0|0
    0|0
  • izin vermemekte haklısın .öyle şey mi olur. mayo bu yanii başka bişey değil.

0|0
    0|0
  • Tabiki hayır.

0|0
    0|0
  • Olabilir bende koymustum ne var yani benim de sevgilim kaldir dedi inat degil mi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ben koymam mayolu fotolarımı

0|0
    0|0
  • koyma koyarsın önemlı değilde her yerın bakış açısı kulturu farklı antalyada mayoyla gezsen kımse donup akmaz kapalı bır yerde de gıysen neler demezler sana yuzune karşı veya arkandan :))

Seven adam kıskanır sevdığını dığer gozlerden korumak ıster bu doğanın kanunu zaten... SEn haklısın davanda devam et ;) Ha sevıyorsun ama o kız oyle alışmış o tarz dolanıyorsa ona bışe dıyemem o zaman kendı ahakına gore bır kız bulursun dostum :D

0|0
    0|0
  • ben hamam fotolarımı bile koyuyorum valla :))))))))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...