Daha Seri,Hizli Kosmak icin ne yapmaliyim

futbol oynamayi seven bir erkegim dün turnuvamiz vardi ve cok kötü oynadim oynama sebebim nefessizlik idi. Evde sürekli oturuyorum hareket edmedigimden nefesim kesiliyor

Ayakta 90 dk kalabilmem icin ne yapmaliyim sizce "EN IYI YORUM YAPANINKINI EN IYI YORUM OLARAK ISARETLIYECEM"

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim hangi şehirde oturduğunu bilmiyorum ama Beyazıt doğu bankın orada ki spor dükkanlarında veya herhangi bir şehrin herhangi bir spor mağazasında bulunabilecek ağırlıklar var. Boks yapıyorum bende. Bu bileğe sarılan ağırlıklar oluyor. Yarım kilodan 3 kiloya kadar gidiyorlar. Onlardan almanı öneririm. Ben boksta ringe çıkmadan önce ısınma turlarında ayak bileğime bağlıyorum ve öyle koşuyorum. Çıkartınca çok hafif oluyorsun. Böyle böyle bacakların gelişiyor, daha rahat koşuyorsun. Her sabah kalkıp 2 kilometre böyle koştuğun vakit, artış kaçınılmaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kondisyon çalışman gerek,çevrende hiç yok mu kondisyoner falan? ya da git bir fitness salonuna oradaki hocalarla görüş. ama kondisyon için hergün 1 saat koşsan yeterli orta derecede

0|0
    0|0
  • Ayakta 90 dAkika spor yapmak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Şimdi bana kulak ver Ben Beşiktaşta oynadım A takımında Lisansli olarak bende ilk yazıldığımda nefes nefese kalıyordum hatta boğazım kuruyordu ama hocamız sıkı çalıştıdığı için ister istemez vucudum buna alıştı ve ben bisiklet sürerim çok seri sürerim 21vitesli bisikleti ağlatırım yokuştan çıkarken bisiklet ile motora kafa koydum arkamda arkadaş var birde 80km vurdum düz yolda ben çıkar kadıkoy bağdat caddesi üsküdar yaparm tek başıma dolaşırken e birazda tek tekere geliyorum 150 metre rahat gidiyorum tek teker ben futbola yazılmadan önce böyleydim ama bir takım nedenlerimden dolayı bırakmak zorunda kaldım futbolu sonra ağır tempoda koşmaya başladım yavaştan sonra arttırdım bunu nefes kontrolün öncelikle iyi olacak nefes nefese kalma esnasında sonra son olrak body ye başladım ve çok seri koşarım arkadaşlarm benden isterlerse 50 m 100 m uzaklıkta olsunlar kaçmazlar biliyolar yakalıyacağımı sakın yanlış anlama kneidmi övmek gibi bir sorunum yok sadece sen de benm yaptıklarmdan fikir edinerek sende yaparsın birşeyler diye yazdım umarım laf yerini bulmuştur...

0|1
    0|0
  • hafif tempolu koşu yaparak hem bacaklarını güçlendirmeli hemde ciğerlerini açmalısın

sana tavsiyem brokoli de tüket, ciğerlere faydalıdır

idmanlarda ve kendi basına yaptıgın spor esnasında

ufak adımlarla kısa deparlar at buda etkilidir daha seri olabilirsin

0|1
    0|0
  • sigara iciyormusun öncelikle eger iciyorsan nefessizlik bu yüzden olabilir.

Birde düzenli kosmalisin düzenli kosmak kaslarini ve nefesini acar böylece futbol oynarken bunun faydasini görürsün.

0|0
    0|0
  • Kondisyon antrenmanı programı yazamam sana burda ama daha hızlı koşmak için hafif yokuş olan bir yerde 20-30 metrelik depar çalışmaları yapabilirsin.

0|1
    0|0
  • Sürekli koşup ayaklarını çalıştırcaksın

ağırlık çalışıp ayak kaslarını geliştirip bu dakikaya kadar iyi olabilirsin.

0|1
    0|0
  • kondisyon çalış ve sabahları en az yarım saat koş .. koşarken sesli olarak konuş kendinle veya yanında birisi varsa onunla, dilersen şarkı söyle veya şiir oku. nefesini kullanmayı daha iyi öğrenirsin..

0|0
    0|0
  • kondüsyondan bahsediyosun

0|1
    0|0
  • konsiyonun eksik çalışmalısın

0|0
    0|0
  • Yokuş yukarı koş, en etkili yöntemdir bu... Çok hızlı sonuc alırsın...

0|0
    0|0
  • günlük 1 km yürüyüşle başla 5 km koş tempoda hergün 1 km arttır 2 haftaya bomba gibisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...