Lütfen yorum yapınnnnnnnn

Birini seviyorum bi süredir o da beni seviyo yalnız şu var ki kendisi varlıklı bi aileden babasının yaklasık 1veya 1.5 milyon $ gayrimenkulu var bense orta düzeyd bi geliri olan ailenin kızıyım sevgilime gelirsek zengin cocukların aksine havalı bi tip değil önceden oyleymiş ama ama değişti ihtiyacı olmadıgı halde calısıyo yazları hatta benlede evlenmeyi düşünüyo ilerde fakat ailesi biraz farklıbi anlayısa sahip her sey dengi dengine anlayısında..biraz katı gibiler evlilik durumu olursa sizce zorluk cıkartırlar engel olurlar mı ogullarının mutluluguna ragmen? beni istemezler mi şu anlık net bi durum yok amaa içim huzursuzbi yandan da napmalıyım sizcee

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle hayal kirikligina ugrayabilirsin sevdigin kisi seni gercekten seviyorsa ve seninle birilkte bir hayat dusunuyorsa bu durum istisna.

Para bir guctur .Sevgide bir guctur.

Ikisi karsi karsiya gelirse Gercek bir sevgi PARA 'YI EZER GECER...

Evet sevdigin kisinin seni sevdigini dusunuyorsun bunu cok kisa zamanda ogreneceksin dilerim sonu hayirli olur.Ailelelerin evlatlarin evlilikleri konusunda her zaman cekinceleri olabilir senin aileninde olabilir erkek tarafina savunmayi erkek kiz tarafina savunmayi sen yapacaksin her zaman boyledir Bu bir karakter gosterisidir,erkeklik karakteri gosterisi...Ailesini ikna etmek durumunda ve isterse kesinlikle ve kesinlikle ikna eder .Ancak gercekten kalbinden sevgi yoksa yukaridada belirtim aci gercegi ogrenirsin .Bu nedenle evlilik icin gerekli adimlari hizli bir sekilde atmalisiniz BUGUNU YASAYALIM GERISI ONEMLI DEGIL DEMEMELISINIZ .

Gercek acidir ECEL GIBIDIR MUTLAKA ONLA YUZLESMEN GEREKIR.

saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• öncelikle sen cocukla evleneceksin ailesi bunu kabul edermi bilinmez.

Ancak cocuk seni sevdigini ispatlarsa aileside bunu kabul etmeye mecbur kalir.Fakat ailesi seni ve aileni maddi durumdan dolayi rencide ederse o zaman ne yapicaksin.Cünkü söyledigin kadari ile ailesi biraz yüksekten bakiyor.

Evlilikler sadece bireyler arasi degil aileler arasi malasef bu yüzden iyice düsün.Mutsuz olucagin bir sey yapma.

0|0
    0|0
  • yaşın kaç? eğer küçük değilsen bu işe bir netlik kazandır. eğer olmayacaksa daha fazla onunla zaman öldürme. ailesiyle konuşsun gerekirse.

0|0
    0|0
    • Yaşım 20...ama evlenemeyiz okuyoruz ikimizde ailesi ile konusmak içinde erken diyorum amakafamcok karısık ya kabuledilmemek onaylanmamak istemiyorum :S

• bir kişi ailesinin neyi isteyip neyi istemediğini gayet iyi bilir. şuan evlenin demiyorum. ancak şimdi bu işi bir netliğe kavuşturun. siz 4 sene daha çıktıktan sonra ailesi bu işe karşı çıkarsa yazık olur emeklerine yıllarına... şimdiden ailesinin bilmesi lazım oğullarının sevdiği kızın kendi denkleri olmadığını.. ona göre ne yorum yapacaklar bilmek hakkın.. onlarla tanışman gerektiğini söylemiyorum.. ancak çocuğun ailesiyle konuşması şart.

• babasının 1 veya 1.5 milyon dolarlık gayrimenkulu varsa o cocuk sana bakmaz baksada seni aldatır nasılsa parası bol... der lan o kadar param var tek bi kızla idare ediyorum atlar arabasına disko diskoo karılar kızlar boaf..

0|0
    0|0
  • böyle aileler kendilerinden aşağıda bir kız almak istemezler "maddi" olarak . bunun nedeni çocuğunu parası için kandırmak isteyen kızlardandır . tek yapman güven vermek sevdiğini kanıtlamak , ailesine yakın durmak

0|0
    0|0
  • oğulları adamsa , seni seviyorsa , evlenir seninle ...

0|0
    0|0
  • kesın kararlı ınsanlarsa eger ıstemezler ama ben olsam kımseyı dınlemez evlenırdım sevgı gıbısı var mı

0|0
    0|0
  • Olabilir,bazı aileler bunu çok sorun yapabilir,mal dışarıya kaçmasın gibi

0|0
    0|0
  • yaptım yorum kolay gelsin ...

saka :)

sonuçta onların oğlu olanı sev sen oda seni sevsin evlenin iki ay kaynana dirdirı sonra kendi evin torun tombalak derkeeen .. Hep mutlu olun :)

0|0
    0|0
  • mutlu olacağın şeyi yap

0|0
    0|0
  • okadarda zengin değillermiş dostum takma yaa:D

0|0
    0|0
  • bence çocuktan endişe duyuyorsan şimdiden o cocuk seninle evlenmezz gercekci ol bence canım;))

0|0
    0|0
  • buldun tabi zengin cocuuu şimdiden kaygıya düşersinn

0|0
    0|0
  • Aslında dengi dengine olayı doğru ama aşk her şeyi yenebilecek kabiliyette.

0|0
    0|0
  • olsun ne olacak bence sev

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce hayatını karartıcak bişey yapma zaten seni gerçekten seviyosa babası sokağa bile atsa senin yanına gelir paraya önem vermiyosa yani seni paraya değişmiycekse tabi ayrıca sakın eksiklenme herkes zegin olucak diye bi kaide yok bu dünyada,belki maddi olarak senden çokçook üstündür ama sen insanlığınla onları satın alabilirsin tek yapman gereken seni seviyorum sözüne aldanıpta yanlış bişey yapma anlatabilmişimdir umarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sorun çıkartırlar parası için evlenmek istediğini vs dşünürler ama önemli olan seni sevmeleri bunu da sevgilinle sen yaparsınız

0|0
    0|0
  • bu sadece senin sevgilinin elinde.. onları ikna edip edemeyeceğini sadece o bilebilr.

0|0
    0|0
    • haklısınnnn sanırımm ama ailesi ile benim arada gel git yasamasından endişe ediyorum onları yoksayamayabilir beni istemzlerse .S:S

• o zman sen onu şimdiden yok say.. böyle olmaz çünkü..

• öle düsünüyolarsa eger istemeyebilirler olsa ble aranızda her zaman sorun olur hele ailesnn sözünü dinleyen bi cocuksa yaneden

0|0
    0|0
Yükleniyor...