Cevap verir mi?Siz olsanız ne yapardınız?

arkadaşımı ziyaret etmek için kaldığı otele gittim.Arkadaşımı bekliyordum ve bir anda karşımda çok güzel çok tatlı bir kız gördüm.İlk görüşte aşka inanmazıdım ama şimdi deli gibi inanıyorum.Neyse araştırmalarımdan sonra kızın x ülkesinin genç milli takımının kampı için ülkemize geldiklerini öğrendim.Kızı faceden falan araştırdım sevgilisi büyük ihtimal yok, eklemedim tabi.Ama nerdeyse 1 yıla yakın olacak ama 1 kere gördüğüm kız aklımdan çıkmıyor.Sonunda bir plan yaptım.Portre konusunda uzmanım, kızın facedeki fotoğrafından portresini çizeceğim.Yazın interrail ile avrupayı gezeceğimden çizdiğim portrenin altına venedik yazıp imzamı atacağım tarayıcıdan geçireceğim ve venedikte meşhur bir yerde portreyle bir poz vereceğim ki kız inansın.Bu 2 fotoyu faceden yollayacağım ve mesaj olarakta x otelinde gördüğümü ve niyetimin kötü olmadığını ve çok etkilendiğim gibi sempatik şeyler yazıp portreyi beğenip beğenmediğini soracağım ki uhabbet açılsın.Doğru bir iş mi yapıyorum sizce cevap verir mi? siz kızın yerinde olsaydınız ne yapardınız? tavsiyelerinizi bekliyorum.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bence çok romantik, ben olsam mutlaka profilini incelerdim tipi nasıl,eğitimi nasıl, abazamı yoksa gercekten kaliteli biri mi diye.Sonuçta saatlerce uğraşıp karşındakinin portresini yapmak büyük emek gerektiren bir olay tabi şehir romantizmide eklersen baya hoş olur. Belki ileriye dönük bir şey olmayabilir ama ben olsam kesin cevap atardım.tavırları ve duruşu samimi ve hoş gelirse muhabbet ederdim ve gercekten ciddi olup olmadığını ve kişiliğini öğrenmek isterdim.eğer karşımdakinden hoşlanmasam bile nezaketen teşekkür ederdim olayı bitiridim.

0|0
    0|0
    • cevabın için teşekkür ederim.tip konusunda bi sıkıntı yok galiba samimi kız arkaşlarım sürekli başka bölümlerdeki kızların beni sorduğunu söylüyor :D. iyi mühendislik fakültesinde okuduğum içinde açıkçası kıza karşı bunları yaparkende benim kaliteli bir insan olduğumu anlayacağını umuyorum.Cevabın için tekrar teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok saçma ... Hemde böyle yaparsan çok ani olur bence yaklaşma ... Arıca x ülkesi diyosun altına venedik yazıosun :D

0|0
    0|0
    • kız x ülkesinden ben romantik olsun diye portrenin altına roma veya venedik yazmayı düşünüyorum :)

• hımm yap ozaman yani ben olsam şahsen mutlu olurum ama bilemem :)))

Erkekler Ne Diyor 1

• ben olsam bakmazdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...