Kapat

Ölen bir yakınınıza çok benzeyen birisini gördünüz mü hiç?

Ölen bir yakınınıza ikizi kadar benzeyen birisini gördünüz mü hiç?

Böyle bir şey olabilir mi?Sadece dış görünüş değil,tavırları gülüşü de benzeyen.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• güzel soru.gördüm ve uzun uzun baktım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• Zaman zaman olabiliyor insan mahzunlaşıyor, Vefat edenin ruhuna okuyarak onu yad ediyorum..

0|0
    0|0
  • gördüm ... hatta kendisi arkadaşım .. eve yemeğe davet ettim annem ağladı resmen... rahmetli kuzenimin kopyası arkadaşım var ..

0|0
    0|0
  • yok o degildee asik oldugum bi kizin aynisi gördümm harbidenn yoldaa gidiyordum otobüsdee iste arkadas bi link yolladi arkadas kürt iste ve halay vidiyosuu ben dedim bögle seyler beni bozarr zaten kiza asik olmayla bozulduk (kiz kürt kökenli türküm diyorr ama iste kürt) sonra dedi bi bak vidiyoyaa sen zaten cizildin cizilcen kadarr birini taniycanmi bi bakdim vidiyoyaa kizz ordaa azim acikk kaldii sonra yanimdakii iyimisin dostumm diyee dürtükledi beni

0|0
    0|0
  • çok çok benzeyen değil de biraz benzeyeni gördüm evet

0|0
    0|0
  • Bi ara rüyamda bi yaşlı bi adamı goruyordum..Sonra birgun mısafırlıge gıttım babama dedım bu bu adamı sureklı ruyamda goruyorum..

Adam mezar bekcısıymıs 40 yıl önce vefat etmiş..

Sonra adamı bi defa aksam eve gıderken yolda gormustum..

0|0
    0|0
  • evet başıma geldi.bire bir aynıydı.seslenmek istedim bir yanım hiç inanmamıştı çünkü onun ölümüne hani bir ihtimal derler ya öyle.fakat tabutunu taşıyanlardan biri idim ve bu ihtimal sıfırdı..

0|0
    0|0
  • sasırtıcı br sekılde evet

0|0
    0|0
  • bana olmadı ama beni olen birine benzeten oldu

0|0
    0|0
  • biraz andıran gördüm

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• ben bizzat şahit oldum , çok şaşırdım

0|0
    0|0
  • Evet bi çok kez çok ilginç ne yazık ki insan ne yapacağını şaşırıyor bir anda :)

0|0
    0|0
  • Girdiğim şoktan çıkamazdım öyle bir durumla karşılaşsam...

0|0
    0|0
    • girdiğim şoktan çıkamadım bende

• olabilir insanlar çift yaratılmıştır derler

0|0
    0|0
    • gerçekten öyle mi?

• sadece dış görünüş değil ama tavırları,sesi vs de aynısı olan?

• olabilir.bi gün okul kantininde oturuyodum.bi kız bana bakıyodu gülerek.içimde bi kuşku oldu ne iş falan dedim :D sonra kız geldi yanıma dediki sen nerelesin vs.adın ne .bi arkadaşıma çok benziyosun.iki saattir tavırlarını izliyorum aynı o.onun gibi konuşuyosun gülüyosun vs.şaşırdım bende.telden face e girip göstercekti kızın resmini.ama gösteremediydi.kız face i dondurmuş.neyse olabilr yani

• hiç bu durumla karşılaşmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...