Kalçam vücuduma göre fazla büyük düzelebilirmi?

uzatmadan lafa giricem.1 78 boyum 69 kiloyum. Belimden yukarısı gerçekten ince, ama belden aşağışına gelirsek belden yukarıdan bağımsız bir kalça ve onu takip eden bir baldır. Bunu şikayet etme sebebim kalçam büyük olduğu için kilolu görünüyorum. Genetik olarak olaiblirmi veya ben 3 yılda her yıl biraz daha kilo verdim ve boyum hızla arttı. Her yaz biraz daha kilo kaybettim ama kalçadan bir türlü veremedim normalde erkekler kalçadan rahatsız olmaz ama benim kalçam gerçekten rahatsız olunacak derecede çıkık.Önerilerinizi bekliyorum.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Koş bol bol koş sabahları aç karına.

0|0
    0|0
    • sporcuyum sence sporla bir alakası mı var hergün koşmuyorum ama inişli çıkışlı bir spor grafiğim var. Yani bir hafta boyunca yorulurken bir hafta boş duruyorum.

• baldırım futbol oynadığı için kalın olabilir ama yağda var, fakat kalçama ne sorun bulacağımı bile bilmiyorum koşarak bitseydi şimdiye giderdi emin ol ki :)

• Gider gider sen bana güven. En az 40 dk 1 saat kosmalisin

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekte cikik kalca iyidir knk

0|1
    0|0
    • yandan çök kötü be bro

• peki teşekkürler en azından biraz teselli oldum :)

• Teselli degilde gercekler diyelim. Bende 181 cm 73 kiloyum. Kalcam cikik diye cok üzüluyordum ama kari kizdan anlayan bir abim anlatti gercekleri☺☺Rica ederim bu arada

Kızlar Ne Diyor 3

• Bulmuşsun kıllısını arıyorsun :D
    Erkekte çıkık popo iyidir.

0|0
    0|0
    • ya ama düşünemessin yandan gerçekten çok kötü görünüyorum. Herkese düz profilden bakamam ya :)

• Saninle ilk o bölgeden muhatap oluyor kızların bazıları.
      Bir de kas yap. Oww shit.

• @Docka34 omuz için ne yaptın belki bende çözebilirim böylelikle

• Koca gotlu erkek yapacak bişe yok benimkinin de öyle çıkık değil ama bacakları kalın

0|0
    0|0
  • Düzelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...