Bayanlar:İki erkeğin sizin için kavga etmesi hoşunuza gider mi?

İki erkek sizin için tekme tokat birbirine girse bu durum hoşunuza gider mi yoksa sizi üzer mi?Kavga eden erkekler hakkında ne düşünürsünüz?Sizin için kavga ettikleri için gözünüzde değerleri artar mı yoksa böyle bir davranış sergiledikleri için gözünüzden mi düşerler?Dürüstçe cevaplayın lütfen

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Kavga etmeleri üzücü...lakin beni korumak amaclısa durum başka yine nahoş olur ama biraz daha fazla severdim ozaman onu...

0|0
    0|0
    • koruma amaçlı değil ikisi de seni istiyor.kavganın sebebi seni paylaşamamak durum bu

• Ozaman sacma olur...benim düşüncemi önemsemiyor olur...hic hoşuma gitmezdi.

Kızlar Ne Diyor 7

• ortada ki konuya bağlı.konu beni etkileyecek bir konuysa etkilenirim(ama kişilere de bağlı) sonra üzülürüm canları acıdığı için sonra oradan tirip atar uzaklaşırım çünkü 2 kişi arasında kalacaksın sonra çık çıkabilirsen işin içinden.

bazı durumlar kötü ve tiksindirici oluyor yine de kavga edilmemesi taraftarıyım.

0|0
    0|0
  • benim için mümkünse böyle apaçilikler yapmasın gözümden düşer bayağı olarak görürüm böyle insanları

0|0
    0|0
  • Gitmez..üzülürüm bile kavgaya sebep olduğum için.

Gözümden düşer mi,bu nedenine bağlı.Saçma şeyler yüzünden şiddete başvuran birini sevmem tabi.

0|0
    0|0
  • O iki erkekten biri sevgilimse yani sevdiğim kişiyse hayır hoşuma gitmez çünkü kavga durumu olması bizi olumsuz etkileyebilir

0|0
    0|0
  • Aslinda Pek mutlu oluncak durum yok gibi yani Niye Ediyor ?

0|0
    0|0
  • çok saçma bişey kavga ederek gözümden düşerler.

ama sevgilim kavga ediyosa hoşuma gider, değeride haddinden fazla artar, direk onu kurtarma çabalarına girerim.

0|0
    0|0
  • sevgilim benm içiin başka bi erkekle kavga etse hoşuma gider ama sevglm dayak yerse üzülürüm :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...