Doğru şeyleri mi yapmaya çalışırsınız, yoksa yaptığınız şeyleri doğru yapmaya mı?

Doğru şeyleri mi yapmaya çalışırsınız, yoksa yaptığınız şeyleri doğru yapmaya mı? ve neden?

Ucu açık bir soru.

İlk benim cevap vermem gerekirse..

cevaplaması zor ama sanırım doğru şeyleri yapmak daha zor, toplum baskısı, seni yönlendiren kişiler ve aileler doğru şeyleri yapmamızı zorlaştırıyor belki de.

Hayatımızda gittiğimiz yönde çevremizin büyük etkisi var. O yüzden insanların büyük çoğunluğu doğru şeyleri yapamadıklarından, yaptığım şeyi doğru yapayım mantığı taşıyor olabilir.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ben doğru bişeyin olduguna inanmıyorum varsada kime göre dogru? her hareketimiz bizim doğrularımızdır keşke milletin ne düşünür ne söyler diye düşünmeden yaşamayı bilsek

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim doğrularıma göre hareket ederim insanların değil ve benim doğrularımı kabul etmeyen insanlar hareketlerimi de sorguladığından genel olarak yaptıklarımı doğru göstermeye çalışıyorum

0|1
    0|0
  • yaptıklarımı doğru şekilde yapmaya çalışırım kendi doğru sınırlarım içinde

0|1
    0|0
  • dogrulukda gorecelidir ki benim dogrularim onlara gore davranmaya caliyorum bazen olmuyo dogrularin disini cikilabiliyorum ama buda yeniden sorgulamama neden oluyo belki degisiyo belki esniyo belki dahada gucleniyo. kendi dogrularim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ılk yorumu ben yazmak istedim kendımden ornek vereyım.. eskıden dogru seylerle ugrasırdım ama dogru yapmazdım.. bu da benı dogru seylerı yapmamaya yonlendırdı en ıyısı her seyı dogru yapmak ;)

0|1
    0|0
  • ikiside.Doğru olduğunu düşündüğüm şeyleri doğru şekilde yapmaya çalışırım

0|1
    0|0
Yükleniyor...