Ne var resimlerimde açıklarmısınız ?

arkadaşlar enden bu kadar resimlerime taktınız herkes için demiyorum ama 4 gündür bu sitedeyim 137 tane arkadaşlık isteğim var mesajlar falan hadi mesaj atarsınızda neden rahatsız ediyorsunuz özellikle kızlar sizi hiç anlamıyorum amacınız ne yani ks üyeleri genelde böyle hızlımısınızdır ?

Güncellemeler:
Öncelikle şunu söyliyim bu siteyi hepinizden iyi biliyorum 7 senedir burdaydım üyeliğim vardı sonra iptal ettim anlıycağınız yeni üyelerden bir cacık olmaz eskiler her zaman baş tacıdır benim için

0|0
430

En İyi Erkek Görüşü

• Selam;

Çok şükür abaza değilim.Böylede anlamadan ,tanımadan istek yollamam.Karşimadıkı bılmeden.Tecrube mısalı...Bakın sız 7 yıllık uyelıkten sonra tekrar uye olmuşsunuz.Sanırsam ex uyelıgınız boşa gıtmış,yenı yetmelerde vefa da yok.Helekı kızlar lezkopat olmuş,arayış içinde ..Kaldı ki ne istedıgını bilmeyenlerle dolu.Boşnak guzeli tarzın ,sıfatın,agırlıgını koy,gördukçe engelle gıtsın.Ne kaybedersın ki?

0|0
    0|0
    • Günaydınlar;

Teşekkürler,sözünü unutma ?1 hafta geçti neredeyse

• Ewet anımsa bakalım ?

Tabi buda degersızlıgımı gösterecektır anımsayamazsan ?

Boşnak guzeli

• canın sagolsun .Hesabıda kapatmişsınız.Hayırdır

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Ama resimlerde resim yani diyecek söz bırakmıyorlar. Gerçekten harika pozlar. Zevkinizi sevdim. Ancak bu resimdekilerin siz olmadığınız o kadar açık ki neden arkadaşlık teklifleri aldığınızı anlayamadım. Bir umut mu desem, yoksa resimdekiler gibi olabileceğiniz ihtimali mi desem anlayamadım.

Sonuç resimler çok iyi.

1|0
    0|0
    • resimlerdeki olmadığımı herkes biliyor zaten

• Ben de aynı şeyi söylüyorum, ama insan oğlu işte "ya o resimlerden biri sizseniz" diye umut ediyor olabilir :))) insanların umutlarını hayallerini kısıtlayamıyoruz :)))

• beyne kan gitmediğinden olabilir. başka yerde toplanmış belli ki, bi umut yükleniyor butona

• ama sende öyle resimler eklemişin ki millet ne yapsın kendi resmini koy daha iyi daha güzel seyler ekle bence

0|0
    0|0
  • Merhaba

Cevap ne yok ki olabilir aslında.. :-) Şaka şaka. Öncelikle şuh ve famme fatal kadınların resimleri var. Ayrıca sigara içen kadınlar hep erkeklere çekici gelmiştir. Bir de jartiyer ve transparan kıyafetleri unutmamak lazım. Bu resimleri gören bir çok yurdum erkeği resmilerin sana ait olmadığını bildiği halde -bu hatun bu resmileri koymuşsa kesin böyle eğilimleri vardır diye düşünür ve arkadaşlık teklif eder.

0|0
    0|0
  • Güncelleme: Site açılalı 3 sene ya oldu ya olmadı. 7 senedir burdayım ne la. Atacaksanız düzgün atın rezil etmeyin kendinizi ://77

3|0
    0|0
  • sanattan anlayan bir siteyiz.

0|1
    0|0
  • Bu güncelleme yıktı beni, bu kadar ön yargılı bir genelleme beklemiyordum bu kadar deneyimli bir insandan. Cacık bile diyorsun yani, vay canına, nedense kendimi hıyar gibi bile hissedemedim.

0|0
    0|0
  • Ben bu sitenin sorulara cevap verme mantığına göre yürdüğünü düşünüyordum. Dolayısıyla cevap verenin eski veya yeni olması "cacık" lık kriteri olmamalı..iyi günler...

0|0
    0|0
  • şimdi baktım resimlerinede sigarayı fotoda bile sevmem beğenmedim fotoğrafları

0|0
    0|0
  • ah be ablam listede koleksiyon yapmışın gelmişim burda sitem ve atar yapıyorsun...resimlerindede bi bok yok...

0|1
    0|0
  • taciz ediyosun ben direkt bunu söylerim senin beni taciz etmeye hakkın yok ben neden burda yazmaya gelmişken taciz edilim ki senin benim tabiatımla fıtratımla anotomimile oynamaya ne hakkın var ki?

1|0
    0|0
  • o teklif gönderen kız dediklerin bence kız değil :)

engelle arkadaşlık tekliflerini olsun bitsin.

1|0
    0|0
  • :) insan anlamı olmayan hiçbirşey yapmaz en anlamsız bulduğu şeyde bile bir anlam gizlidir , o resimleri neden koydunuz ozaman milletin görmediği ne var sizin anltamak veya anlatmamak istediğiniz

0|0
    0|0
  • resimler güzelmiş

0|0
    0|0
  • lan bana niye hiç arkadaşlık teklifi gelmio hainler

1|1
    0|0
  • bnce kotu resımlerın tıpım degılsın ıste bburası boyle yazıyor mıllet bırbırıne abazalar soruyor olması lazım :D

0|0
    0|0
  • ark ısteklerını sen de engelle

2|0
    0|0
  • Arkadasım bence bu kadar abartmasan bılıyosun ki sanal alem bence ye gurur duy Yada kayle alma kımseyı yapılacak bır şey yok bına alış bence

0|0
    0|0
  • Resimler yanlış anlaşılmaya neden olmuş olabilir hanımefendi.

0|0
    0|0
  • yaw sende biraz normal resimler koy millet seni sey zannedecek

0|0
    0|0
  • 137 tane Ağır abaza var aramızda demek ki :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 4

• kapat istekleri bak kimse uğramaz

1|0
    0|0
  • Allah Allah sadece ben rahatsız edilmiyorum galiba... Tuhaflık nerede?

0|0
    0|0
  • Biri su hatunun totosunu indirsin.

1|0
    0|0
  • Şahane bir soru..5 yıldız verdm

0|0
    0|0
Yükleniyor...