Kapat

Babam cezaevınde ve ona ablamın kactıgını soylememız gerekıyor korkuyorum ona birşey olcak dıye yardım edın..

arkadaslar ablam kactı evlendı ve babama bz bunu nasl soylerız ona bsy olursa cok krkuyorum napıcaz nolur yrdım edın annemle caresız kaldık..

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu neyi değişştirecek.söylemeyin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• ablanın yaptığı iş mi yani.Batan gemiyi ilk önce fareler terk eder

0|0
    0|0
  • ya guzel kardesim ablan kotu yere kacmamis ki, evlenmis iste, kactigina gore belli ki cok sevmis, yani kacirilmis olsa tamam uzulursun ama sevdigine gitmis iste, baban da zan la anlar bunu

keske herseye da ayleler karsi cikmasa, ne guzel olucak

merak ettme baban af eder bi sekilde yavas yavas anlatin

0|0
    0|0
    • orada kendıne bsy yapmasından krkuyorum...

• yok yapmaz merak ettme, biraz uzulecek okadar, ama tornu ney gelince bunlara gulecek, baba olmak hic te kolay degil, ama sakin gizlemeyin bilmeli, keske verselerdi ablani, o yuzden genclere karsi cikilmamasi gerek

• baban neden cezaevinde bilmiyorum ama ne kadar daha orda kalacak bu önemli eğer yakın bi zamanda çıkacaksa bunu ona uygun bi dille anlatmanız lazım daha uzun sürecekse çıkışı beyaz yalanlarla durumu kurtarmaya bakın

0|0
    0|0
    • 2 buck senesı var . kızı sonucta ıllakı soylememız gerekıor.. cok zor gunler bızı beklıyor gıbıme gelıor

• o zaman söyleyeceksiniz baban nasıl biri nasıl tepki verir bizler bilemeyiz ama söylemezseniz daha kötü olur doğruyu sizden öğrenmesi en mantıklısı yoksa size daha çok kırılır

• Bence babanızla en iyi kim iletişim kuruyorsa onun söylemesi daha mantıklı olur...Bu aileden biride ve ya yakın çevrenizden biri olabilir.

0|0
    0|0
  • allah yardımcınız olsun kardes ben olsam amcamlara akrabalara sölerim o 4 duvar içinde zaten simdi sıkıntılıdır dahada sıkmayın bence onu ama simdi babdır sonra çıksa bana neden sölemediniz de dese haklıdır 2 arada 1 derede kaldım :S

0|0
    0|0
  • çok zor bi durum ama çıkmadan söyleyin çıktığında öğrenirse daha kotu hisseder

0|0
    0|0
  • cıkınca söyleyin

0|0
    0|0
    • o zamana kdr nasıl oyalıcaz ? sordugunda ne dıcez knsmak ıstıcek goruste gormk ıstıcek

• direk söyleyin ozaman ne korkuyonuz kız yasadışı bir iş yapmamışki yuva kurmuş , kurdugu yuva fena değilse , sorun yoksa tamamdır.

• bır sey olmaz cezaevınde ımıs

0|0
    0|0
  • söyle gitsin ne olck kık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Söylememelisin. cezaevinde oldugu sürece söylerseniz çok kötü olur çıkınca artık

0|0
    0|0
  • Bunu soylemek ablana duser..

Sizin soylemeniz daha kotu bisey yapmis izlenimi verir

0|0
    0|0
  • ablanın sizinle arası düzelirse evlendi dersiniz olmaz mı:(

0|0
    0|0
  • Bence söylemeyin çünkü babanın dört duvar içeriisnde elinden bişey gelemeyeceği için için içiin kenidini harab eder.Çıkınca anlatırsınız

0|0
    0|0
Yükleniyor...