İlişkilerde 10 yaş fark sizce normal mi? Bayanın erkekten büyük olmasına bakış açınız nedir?

Evli olup ta ,arada ki yaş farkı 10 a yakın olan çok çift görüyorum

1-10 yaş fark sizce normal mi?

2-bayan ın erkekten büyük olmasına bakış açınız nedir?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Üst sınır 10 bence. 10nu geçmesine istemem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Erkegin yasinin 10 a kadar buyuk olmasi bnce normal ama bnden kucuk birinede sanmiyorum zaten erkeklerimiz gec olgunluga erisiyorlar

0|0
    0|0
  • 10 yaş fazla değil,erkek büyükse..Kadın büyükse olmaz o iş..Erkekler daha geç olgunlaşıyor,bunu hesaba katmak gerek..

0|0
    0|0
  • Bazı çiftlere yakışıyor bazısında yanında amcası babası gibi duruyo o zaman hiç sevmiyorum. Benim annemle babamın arasında dokuz yaş var onlara yakışıyor mesela :)

0|0
    0|0
  • 1) çook fazla ben 10 yaş büyüklere abi/amca diyorum.

2)bilmiyorum olabilir yani belirli bir kural yoktur ki illa erkek büyük olacak diye , peygamberimizin eşide paygamberimizden 20 yaş büyüktü.

0|0
    1|0
  • Yas iliskilerde sorun kriteri degildir. Yasitim sevgilim de oldu. Buyuk te oldu. Su an 14 yas farkimiz var takilmiyoruz.

0|0
    0|0
  • birkaç yaş büyük olabilir

0|0
    0|0
  • 3-4 yaş neysede 10 yaş biraz fazla

bayan erkekten büyük olmamalı bence

0|0
    0|0
  • 10 yaşa kadar normal gelior bana .. hatta 10 yaş ideal bence .. erkeğin olgun olması iyi

0|0
    0|0
  • görünüş olarak bir uyumsuzluk yoksa problem yoktur.. aşkın yaşı da olmaz.

0|0
    0|0
  • 1-Hayır değil.

2-Bimiyorum 1,2 yaş olabilir ama daha fazlası da olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bayanın erkekten buyuk olması önceleri bir sıkıntı çıkarmasada büyüklerimiz her zaman demiştirki erkek bayandan buyuk olmalı... Bende her zaman demişimdir ki vardır bir bildikleri.. Evlenecek olsam evleneceğim kişi benden küçük olur muhtemelen.. Tabi kaderimizde kısmetimizde kim varsa onunla yaşayıp görücez

0|0
    0|0
  • bu yaş farkının kriteri nedir bilmiyorum neye göre belirleniyor sadece nufüs kağıdına bakarak mı?

ben mesela 31 yaşındayım ama beni görenler en fazla 25 diyorlar bence yaş ilişkide düşünülecek en son şeydir

0|0
    0|0
  • Sakın evlenme

0|0
    0|0
  • 1-Normal değil ama idare eder.

2-İki-Üç yaştan fazla dğeilse sorun değil.

0|0
    0|0
  • 10 yaş çok sorun değil bence bu çağda ideal... . olgunluk önemli..

0|0
    0|0
  • Money money moneyyyy

0|0
    1|0
  • sevgi ve saygı varsa

bayanda erkekten 10 yaş büyük olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...