Hoşlandığınız kişinin hangi müzik türünü dinlemesini istersiniz?

Hoşlandığınız erkeğin/kızın, hangi müzik türünü dinlemesini istersiniz? Şayet dinliyorsa bunlar hangi türdür? Ankette olmayan bir şıkkı yazarak belirtebilirsiniz. Anketten seçtiğiniz şıkkı açıklayarak yazabilirsiniz.

• Metal/Rock
    A seç
  • Rap/Hiphop
    B seç
  • Arabesk/Türkü
    C seç
  • Pop
    D seç
  • Klasik/Jaz
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
913

En İyi Erkek Görüşü

• celtic , classic , tekno

0|1
    0|0
    • tekno'da kaldım aga. Çok iç açıcı değil :)

• Al şunu dinle dostum link birde bunu :D link

• bu may it be super ya harikaaa. :) sevgilim falan olsaydi bu hatun ya yasli flan farketmez dizine yatar dinlerdim.. butun gun sarki solesin dursun :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• rock forever ...

0|1
    0|0
  • Metal/rock yeaah!

0|1
    0|0
  • Benimkine yakın olsun ki paylaşacak bir şeylerimiz ortak bir yönümüz olsun...

Mesela Coldplay dinlesin... Ama Zülfü Livaneli'yi de bilsin...

0|0
    0|0
    • Ben kimsem, o da o olacak diyorsun yani :)

• Alışınca bir şey olmuyor ki bende öyle diyordum işte ilk zamanlar. Fakat çok sarıyo yani.

• Benim size Ajdar'ı tavisye etmemle aynı şey bu... Yani dinlediğinize saygım var tabii de ben dinleyemem...

• Klasik müzik isterdim çünkü klasik müzik dinleyen insanlar genelde kültürlü ve bilgili insanlar oluyorlar

0|0
    0|0
    • Şöyle desek daha doğru olur sanırım. Kültürlü ve bilgili insanlar klasik müziği dinleyebiliyorlar. Mc47 Yaralı gibi felaketleri dinleyen insanların klasik müzikleri tercih edeceğini hiç sanmıyorum

• klasik müzik dinleyip sokağa çıkıp laf atan tiyatrocuların camiasını biliyorum mesela

• Bende oyunculuk okuyoru mesela tiyatro laf atmak değildir canım biz ona artist deriz

• Metal ve chillout dinliyor genelde. Kendi secimi ben gayet 80-90lar popa takildim kaldim. Bir de gunumuz iste.

0|0
    0|0
  • Arabesk dinlemesin yeter.

0|1
    0|0
  • Hoşlanıyorsam,zevkleri ile hoşlanmışımdır zaten...yapmacık birinden değil,O'ndan hoşlanmışımdır.

0|0
    0|1
    • Ya karakterini sormadım ki. Hangi müzik türünü dinlemesini istersin diye sordum.

• Dinlemesin o zaman,müzik dinlemek dinen doğru değil.Tamam?

• Müzik dinlemek dinen doğru değil mi? Ya kafan 1 milyon, ama dinden bahsettiğine göre buda anlamsız. Neyin kafasındasın sen :D Halifeler bile çaldırırken müziği sen mi diyorsun dinen doğru değil diye :D :D

• pop olursa iyi olurdu

0|0
    0|0
    • Pop dinleyen erkek, annesiyle altın gününe gitsin :P :D

• aaa ne erkekler var erkek müzikle mi olunuyor

• Yok canım ne alakası var ama gidip de oryantal dinleyen bir erkek yani değişik bir imaj bırakıyor. Popta bende aynı etki uyandırıyor.

• Pop .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Metal ve Rock delisi benim sevgilim olamaz, kesinlikle ilgim dışında.

RnB, Pop, biraz da Hip Hop başta olmak üzere diğer tüm tarzları dinlemesi makul :)

0|0
    0|0
    • Ooo. Sen kızla yatmak istediğinde YO YO derse görürüm ben seni ;)

• Klasik/Jaz

0|0
    0|0
  • Pop ve Klasik/Jaz dinlemesini isterim.Kesinlikle ve kesinlikle ArabeskRap ve Arabesk dinlemesini istemem.Hatta ayrılma sebebim olur :)

0|0
    0|0
    • Kızlarda arabesk nasıl bir şeydir ya. Türk kızına zaten rap'i yakıştıramıyorum, birde miksere arabeski atıp karıştırıyorlar.

• metal ağırlıklı her tür müziğe açık olmalı

metal ile çıldırmalı

etnik müzikle başı dönmeli

rak ile çoşmalı

klasik müzikle düşünmeli

jazz sonrası sevişmeli

ninni ile uyumalı =D

uzar gider

yeri geldiğinde hepsi ile hüzünlenmeli

0|0
    0|0
    • Kız enstrüman olsa bu kadar müzikle alakalı olmazdı sanıyorum :D

• arabesk rap dinlemesinde : ne dinlerse dinlesin ...

0|0
    0|0
  • house music dinlesin benim gibi.

0|0
    0|0
    • Çok düz aga ya şu house music

• Bana böyle ya Eminem tarzı rap, yada Rammstein tarzı metal lazım. Belki o yüzden hafif kaçıyor :)

• A dedim.ancak arabesk ruhu olmasında istediğini dinlesin.ayırt etmem.ama bana karşmasın :)

0|0
    0|0
    • Yok öyle bir şey. Sen karışıyorsan o da karışır. Kız milleti bir de :D

• valla hacı müzisyenim sevdiğim üziği dinleyip icra ediyorum.bugüne kadar kimse karısamadı.bana bunu dinlemicen sunu dinlicen diye kimse karısamaz.isterse feriştahı gelsin.bende karışmam :)

• hoşlandıktan sonrası önemli değil isterse hiç dinlemesin .d

0|0
    0|0
  • Metal dinlemesini isterim rock falanda olursa iyi olur yani yanında hoş olur güzel olur xD

0|0
    0|0
  • Rock Pop Müzik

0|0
    0|0
  • Blues , jazz ve klasik dinlemesi hoş olur hani.

0|0
    0|0
  • Klasik/Jaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...