Buradan tanıştığınız Biriyle Tatile Cıkarmısınız?

Burdan tanıştığınız bir arkadaş sizi kaplıcaya gitmeye davet etse , aynı odada kalmak şartıyla kabul edermiydiniz.?

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Buradaki insanlarla daha yüz yüze görüşmüşlüğüm yok kaldı ki tatile gideyim... Yok artık LeBron James!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bugünü yaz bi yere RENGİN dedi dersin...en yakın zamanda aldatacaksın eşini

1|0
    0|0
  • çıkmam neden çıkayımki

0|0
    0|0
  • Gitsem bile kaplıcaya gitmem heralde :S

0|0
    0|0
  • Çıkarım diyenin aklından şüphe ederim.

0|0
    0|0
  • buradakilere iletişim adresimi bile vermiyorum buluşmayı geçtim sen bir de tatil diyorsun

0|0
    0|0
    • tedbir diyorsun yani... ama sevgilim diye beraber olduklarımızda aynı sekilde. deger verdiklerimiz bizi terkederken bize bir o kadar yabancı gitmiyorlarmı. demekki hep bir yabancıyla berabermişsiz.

• hep bir yabancıyla beraber değiliz , onu tanıyoruz seviyoruz sonra bir şey çıkıyor gidiyoruz/gidiyor ama yabancı gibi değil yabancılaşıp gidiyor bu böyle gerekiyor.

• Kafası iyiyse kabul eder

0|0
    0|0
  • Ne tatili?Ne kaplıcası?

Asla.

0|0
    0|0
  • Hayır kabul etmem

0|0
    0|0
  • olmaz çıkmam burda tanıştığım kişiye güvenmem

0|0
    0|0
  • Herşeyi anladım da kaplıcaya neden gidiyorz? Romatizma mı var bizde :D

0|0
    0|0
    • Kaplıca Sıcaktır. Tüm Bednei gevşetir. ve sadece hatalar için değil herkes için lazımdır derim.

• Kaplıca kurtarmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• süvarimle tayland bangkok gecelerıne akmak ısterdım

2|2
    0|1
  • hayata teklif etmem nerden biliyim kimin neyi belki kız hırsızdır öyle önüne her gelenle bi yere gidemezsin en kısadan bazı arkdaşlarınlada bi yere gidemezsin öyle düşün

0|0
    0|0
  • kaplıcayada giderim saunayada giderim heryere giderim sonucta tanısıp anlaşabiliyorsam ha burdan tanışmısım ha reelden tanımısım farkı yoktur benım için buradakı cok bayan biraz sallamış bırak tatili iletişim bile kurmam demiş sorudada demiyoki bugun tanıstın yarın kaplıcaya gıdermısın dıye burada veya reelde tanısıp kafan uyuyorsa zevkler uyuyorsa neden tatile gidilmesin ...

0|0
    0|0
  • her sey kabul edilebilir ama kaplica nedir yaaa o ne dir abi.. baska bisey bulsaydin bari..

kaplicaya gidek mi ? gotum basim agrio .. ama ayni odada kalicaz

olur.. o:O

0|0
    0|1
  • yaşın 33 değil 63 kesin ondan kaplıca yazmışsın yakalandın dostum

1|0
    0|0
  • Giderim..

1|0
    0|0
  • :D buradaki kişiyle kendi evimin bodromuna gitmem :D bide tatile mi gitcem

1|0
    0|0
  • kaplıcaya gitmemde gel ot var dönelim derse kabul ediyorum uyana özelden ulaşsın bana...

0|0
    0|0
  • Olmaz öyle şey.

0|0
    0|0
  • burdan birkac uye ile ayni odayi gectim yatagi bile paylasirim. dusun o kadar cok sevdiklerim var

0|0
    0|0
Yükleniyor...