Hayat sevenlere güzel , yalnızlar ne yapsın peki ?

Yalnız ve karşına kimse çıkmamış birisi ne yapması gerekir , hala beklemeye devam mı etmeli yoksa eskortlarla , yabancılarla gününü gün mü etmelidir ?

Güncellemeler:
Yalnızlığın tek ilacı para inşallah allah yardım ederde daha çok kazanırım , mutluluğum sadece paraya bağlı olucak öyle gözüküyor

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• yalnızlarda evlililerde ölüyor ... doğru işler yapmak lazım..

1|0
    0|0
    • ölene kadarda hasta bunalımda yaşamak olmuyor yani

• annenın buldugu ne oluyor kı dımı canım o kız degıl mı buyuk konusanlar ıcınde bısı olması gerek :D guzeldı +1 :D

• oda kız oluyor ama o kız masum oluyor ben evlenip onu aldatıcam gözüm dışarda olucak ona yazık edemem o yüzden

Kızlar Ne Diyor 6

• sevenlere mı guzel emın mısın o.O

yalnız bir seven bin pişman

0|0
    0|0
    • yıllardır yalnız kalmakta iyi birşey değil yaşamak lazım herkes kednini düşünüyor burada ben anlamadım beni anlıyan bir kişi bile çıkmadı , herkesin tuzu kuru

• elbette degıl ınsan onu dunleyecek sevecek bırılının olmasını ıstıyor arkadastan ote fakat sonu ayrılık oluyor sevenlerınde acı cekmek daha mı kolay gelıyor ..

• benim olsaydıda acı çekseydim gerçi acı çekmezdim kıymet bilirdim kimse kıymet bilmiyor bence sevginin anlamını bile bilmiyor

• Sabretmelidir. Mutlaka birgün karşısına birinin çıkacağını umut etmekten vazgeçmemelidir. Ne olursa olsun kötü işlere bulaşmamak gerekir. Tabi bu benim fikrim.

0|0
    0|0
    • peki o umudu ederken mutlaka karşısına birisinin çıkacağı kesin birşey midir ?

• Hiç bir şey hakkında kesin konuşamam ama hayatta her çeşit insan var hani mutlaka bunların içinden sana uyan birisi çıkacaktır diye düşünüyorum.. Ama kesinlik konusunda bir şey diyemeyeceğim.

• ben diyorum işte böyle bekliyerekte ömrüm törpüleniyor mutsuz yaşıyamıyorum

• Sonra parasız pulsuz kaldım, şimdi ne yapmalıyım diye başlık aç bizi yor anasını satım.

Bekle işte, sabırlı ol. Otobüs durağındasın farzet.

0|0
    0|0
    • umut kalmadı artık sabırda aynı şekil , hayatına kimse girmemişse beklemeside yoruyor insanı , parayle ilgili bir sorunum olmayacak olsada helal solsun derim onlara giden paraya

• Boş işler krallığı yapmalıdır.

0|0
    0|0
  • yalnızlıkta gerekli bazen insan kendini dinlemek istiyor

0|0
    0|0
    • ama yıllardır yalnız oluncada aynısımı oluyor keike olsaydıda ara verseydim diyorum

• herkez öyle düşünse ilk erkek arkadasımızla evlenirdik

• siz eğlenmesine takılıyorsanız erkeklerde suç bulmayın onların hepsi sizle cinsellikten başka birşey düşünmüyor kandırıyor hep aşk sevgi ayaklarına , o kıymet bilenlerde kafayı yiyor olay bu adalet mi bilemicem ama kadınlardan soğutuyor benim açımdan

• Yalnizlara daha çok gzl bekarlik sultanliktir

0|0
    0|0
    • heee 26 yaşına kadar yalnız takılmak ne demek biliyormusun ? ,

• Çok ters düşünüyosun dalgalanmak hastalik

• valla şu anda ne zaman çift görsem ne zaman ele ele tutuşmuş sevgili görsem evlenmiş insanlar görsem sevgilileriyle mesajlaşan insanlar görsem, birbirlerine hediye alan insanlar görsem , işte o zaman beim içimi Allahtan başka kimse bilemez o yüzden anlatamam o duyguyu ,

Erkekler Ne Diyor 3

• vallahi kardeş bende halen bekliyorum bekledikçede acı çekiyorum bende erkek değilmiyim o kızın istediği herşeyi yapabilir verebilirim öğrenciyim evde birtek benim sevgilim yok bazen geliyorlar utancımdan evi terk ediyorum ama imkanın varsa yap diyecem ama belli bir yere kadar sıkılırsın temiz hayat arkadaşı ararsın çala çoçuk istersin eğer bakirsen bakire birini ara zinacılarla evlenme onlara hayat verme çünkü çok görüyorum çevremde o kızlar kendileri istiyorlar sonra yarın o bir gün karşına çıkyıyorlar vay efeenim pişmanın tövbe ettim bacak arasına bakılıpta kız alınmaz sen benim geçmişimi sorgulayamazsın falanda filanda onlarla evleneceğime ölene kadar yalnız ve bakir ölürüm daha iyi zaten mezarda yalnız olacaksın bunun burasında ne kaldıki 2 günlük dünya o bir tarafta allah müslümanlara temiz huriler nasip ediyor şahsen ben bu yaşıma kadar yalnız geçirdim sevgilim olmadı o tatları tadamadım el ele dolaşacağım bir kız arkadaşım olmadı daha bu yaştan sonrada ümidim kalmadı eğer bu zamana kadar olmadıysa ileride hiç olmaz olursa da belik zinacılar karşıma çıkar temiz bir kızın benim gibi bir erkeği seveceğine inanmıyorum ben bugüne kadar hiç zina yapmadım temizim zaten o temiz kızları hep o erkekler alıyor bizim gibilerde şans olmaz zaten

0|0
    0|0
    • öyle zaten ama ben onlara prim vermiyecem dediğin gibi diğer şekildede her türlü kızlar eskiden tecrübeli ordan oraya düşmüş kalkmış erkeklere bakıyor bu işin aslı , bence evlenme ben mutsuzluğumu böyle gidericem artık dünya hayatı diye birşey yok benim için hasta olamam kendimide düşünüyorum

• aynen kardeşim bende öyle düşünüyorum dünya yalan hayat yalan düşünsene bi allah bizede kız arkadaş nasip ederdi ama hayırlısı buymuş ne yapabilirimki eğer kaderimde varsa yalnızlık yapacak bir şeyim yok ama bazende haksızlık diye düşünüyorum bende o duyguları tatmak istiyorum

• Hayat ta bir şey geç değildir. Biriyle beraber mutsuz olmaktansa, yalnız olup mutlu olmayı tercih ederim. Hayat öyle bir şeydir bir an da karşına çıkar hemde ummadığın zamanda..Bence doğru zamanı beklemeni tavsiye ederim...

0|0
    0|0
    • hocam doğru zaman diyerek 26 sene geçti ve ben her geçen gün kurudum eridim çocuk masalı gibi geliyor yani hayal kurmak bile istemiyorum artık , ben ise mutsuz olayim ama yanımda biri olsun çünkü tamamen yalnız olmak daha çok mutsuzluk verdi ve veriyor bana

• Unutma ki şu an ki sevenlerin daha önce yalnız oldukları...

0|0
    0|0
    • ama benim kimse olmadı hayatımda eğer olsaydı belki beklerdim

• Diyorum ki bir gün seninde olacak...

• benim o günü bekliyecek sabrım kalmadı hocam ama , yani bir gün geçse bile kendimi yaşlı hissediyorum hem dahada çıkmazsa ilerki yıllarda çıkacak akıl hastası olucam öyle birinide kimse istemez

Yükleniyor...