Bir bayanın ,bir erkeğe evlenme teklif etmesini nasıl karşılarsınız ?

sadece fikir ve yorumlarınızı bekliyorum,ciddi samimi ve kaliteli cvblar bekliyorum cvb larına güvenen yazsın !

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• ben farklı düşünüyorum , geçmişe bakınız...

1) peygamber efendimizin annesinin babası , Vehb in , Abdülmüttalipten oğlunu ( Abdullahı ) kızına istemesi..

2) hz. muhammed a.s eşi hz. haticenin teklifi...

0|1
    0|0
    • işte böyle yanıtlar isitoyrum anlaşılar bilri örneklerel desteklenmiş

Kızlar Ne Diyor 12

• Off sıkıntılı bir durum.. Bir süredir bende bunu düşünüyorum. Neden bir kız biriyle evlenmek istediğinde ilk akla gelen aileden kurtulmak istemesi veya paraya ihtiyaç duyması olsun ki. Ailemi çok seviyorum ve Türkiye şartlarında güzel bir gelirim var ve bir süredir birinden hoşlanıyorum ve bunu ona söyleyemiyorum. Flört vs. olaylarına hiç gelemem. Gidip açık açık konuşsam mı diye içim içimi kemiriyor. Acaba diyorum bunu yapmadığım için mi pişman olurum yoksa yaptığım için mi? Bir sürü soru işareti ve korku. Neden bu ön yargı. Duygularımızın samimi olduğunu en güzel nasıl anlatabiliriz siz erkeklere. Siz hayatınızda her şeyi yapmakta özgürken bizi neden bu kadar sorguluyorsunuz. Arkadaşım bir kız gelip sana seninle evlenmek istediğini söylüyorsa güvenmiştir sana, hayaller kurmuştur geleceğe dair, güzel şeyler umut etmiştir.. Neden arkasında başka şeyler arıyoruz.

0|0
    0|0
  • Hayir, bir bayan bir erkeğe evlenme teklifi etmesi bence biraz ezikleyici bir durum. Bir reddettiğini düşünsek kız rezil olur, birde yüzüğü kızı pn erkeğe taktığını düşünsek o da komik bir durum. Bi kız kendini ağırdan satmalı bence erkek evlenme teklifi etsin :)

0|0
    0|0
    • güzel ama dedinki erkek ret ederse ,aynısı bizim içinde geçerli değilmi teşekkür ederim

• Alışılmışlık dışı olur keza ben bir erkeğe evlenme teklifini bırak sevgili olma teklifi etsem onla birlikte olduğum her an kafayı yerim acaba benim zorumlamı yanımda , acaba ben istemeseydim beni hiç mi istemiycekti falan diye :D

0|0
    0|0
  • Valla ben etmeyi düşünüyorum evet erkek etse daha hoş olur ama bu aşk meselesi cok seviyorsa gidip bir çılgınlık yapsın adamda seviyorsa kabul eder ve eminim o orda bitmez sonra kendisi de teklif eder benim görüşüm tabi

0|0
    0|0
  • olabilir bekliyorsam ve teklif yoksa seviyorsak teklif ederim tek taşımıda gülümüde alırım artık zahmet edip yüzüğü takar parmağıma

0|0
    0|0
  • Hz.Hatice validemizde Peygamber Efendimize evlenme teklif etmiştir.

0|1
    0|0
  • Hoş şeyler düşünmiyeceğim kesin

0|0
    0|0
  • Hiç Farketmez :D

0|0
    0|0
  • Hiç hoş olmayaz bence

0|0
    0|0
  • hoş değil bence.

0|0
    0|0
  • tuaf karşılanır

0|0
    0|0
  • Bir şekilde karşılamam olabilir tabiki.

0|0
    0|0
    • ama ben tam 4 tane bayandan evlenme teklifi aldım ve hepsine hayır dedim onlar şimidi evli bne ise bekarım

• olay şu erkek neden bayandan gelen evlenme teklifini ret eder, gururmu yoksa bu şekilde davranan bir bayan olan güvensizlikmi

• Sevmiyorsa red eder.

Erkekler Ne Diyor 6

• ya ailesinden kurtulmak istiyordur, ya parası yoktur geleceğini garantiye almak istiyordur, ya canına tak etmiştir kendisini sevebilecek şefkat gösterebilecek kişiyi bulduğunu düşünüyordur, çocuk yapmak istiyordur. en büyük ihtimaller 1. ve 2. yazdıklarım.

0|0
    1|0
  • Bence sakıncası yok.

0|0
    0|0
  • Irlandada 29 şubat günlerinde kadınlar erkeklere evlenmek teklifi ediyor böyle bir geleneğe sahipler :D

0|0
    0|0
  • işte alnından öpülecek kız o dur

0|0
    0|0
  • getirin o kizi opecem :D

0|0
    0|0
    • niye ki kardaş sebeb açıkla da bilek

• şimdi haklısın işte ,ama o erkekte biraz ezik olacak

• bunun eziklikle alakasi yok. korku diyleim bence daha dogru olur .. erkek cesaret edemiyebilir ki eger erkek yasamak istedigi seyi yasayamadiysa evlilik icin hep 1 adim geri planda durur.. mecbur olmadigi surece evlenmeyi pek dusunen varliklar degiliz biz :)

• biraz da onlar desin ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...