..Başınızdan geçen esrarengiz olaylar..

Günaydın arkadaşlar. Bizimle paylaşabileceğiniz başınızdan geçen esrarengiz olaylar var mı? Daha önce kimseyle paylaşamadığınız çekindiğiniz, korktuğunuz, çok şaşırdığınız..

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Bir gün yurt aidatını ödeyecektim... Önümde abartısız 200 kişi var ve sıkıntıdan çatlıyorum... Çok yorgunum bir yandan zamanım yok ama ödemem lazım zira son gün ödemek için... Dedim ki bu sıra bitmez... Güzelce genç bir kızcağız geldi yanıma... Elinde bir numara... Dedi ki benim işim bitti buyurun sizin olsun bu sıra numarası... 5 kişi filan kalıyordu öyle önümde... Verdi ve gitti... Daha da görmedim etrafıma bakınca bir nada gitti... Hızır şekil değiştirip gelmiş olabilir...

**

Bir keresinde de ortaokulda iken gördüğüm bir rüya birebir saniyesi saniyesine gerçek olmuştu korkmuştum...

0|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum; o kadar yalnızım ki, geceleyin baskına gelen karabasana bunu saymam diye zorla oturtup, sohbet ediyorum.

3|2
    0|0
  • 12-13 yaşımdaydım sanırım bir yaz günü arkadaşlarla geziyorduk saat 10-11 gibi bir şeydi ben ve arkadaşım diğer arkadaşlardan biraz geride gidiyorduk birden ikimizde başımızı kaldırıp havaya baktık ve beyaz tanımlayamadığımız bir şey gördük sonra başka bir arkadaş bizim durduğumuzu görünce yanımıza geldi ne oldu niye durdunuz dedi bizde havaya bir baksana dedik baktı bir şey görmediğini söyledi sonra biz tekrar baktık o şey kaybolmuştu neyse göz yanılmasıdır dedik geçtik arada 1-2 gün geçti o olayı yaşadığımız yere çok yakın birine misafirliğe gittik sonra bir sohbet sırasında evine gittiğimiz kadın 2 gün önce havada beyaz bir şey gördüğünü söyledi o zaman yanılmadığımızı anladım ama ben o şeyi gördüğümü söylemedim çünkü daha fazla uğraşmak istemiyordum arkadaşıma da o kadının gördüğünü söylemedim onlar belki unuttular ama benim hala aklımda..

0|0
    0|0
  • bu olay 2-3 sene önce olmuştu. ben dershane gidiyordum bugün yürüyeyim dedim pazar günüydü saat 7:30 gibiydi , bir de geç kaldım ara sokaktan kestirmeden gideyim dedim bir de ara sokağa girmeye de korkuyorum öyle çokta ara sokak değildi ilköğretim okulu vardı neyse görüyorum birisi peşime takıldı erkek nasıl korkuyorum ama bana pis pis bakıyor durdum o da durdu karşıya geçip yanıma geliyor nasıl bir yürüyüştür yolumu değiştirdim peşimden geliyor gitmiyor bir eve girdim zile basıyorum açsalarda içeri girsem diye adam tam kapıda bekliyor kimsede kapıyı açmıyor pazar ya duymuyorlar tam polisi arayacaktım bir kamyon geldi adam birden kayboldu. çok korktum ya o gün bugündür ara sokak mı yolu uzatıyorum yine ara sokağa girmiyorum.

0|0
    0|0
  • Üc sene önce çok sevdiğim bir arkadaşımı trafik kazasi yuzunden kaybettim. Ruyamda arkadaşımın vefat ettigini bildigim halde onu ariyorum (yeni vefat etmişti o zamanlar). Ve tahmin edebilecegin en korkunç ses teli aciyor ve bana: ona yazik oldu diyor ve teli kapatiyor.

0|0
    0|0
  • Ucuz hikayelerim var, anlatmaya değmez.

0|0
    0|0
  • eski sevgilim tarafından polise şikayet edilmiştim :D

0|0
    0|0
  • Rüyalarım gerçek oluyodu

0|0
    0|0
  • şimdi düşündüm de galiba ben çok sıkıcı bi insanım :( enteresan bi olay bulamadım :((

0|0
    0|0
  • Cinlerle konuşabiliyorum sonra şeytanlar geliyor birlikte her gece evde kareoke yapıyoruz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bir hikaye var ama cok uzun burda nasıl anlatılırki

0|0
    0|0
    • Paylaşmak istersen eğer uzun olsada farketmez..

• önemli degil ben hala çözmüs degilim bu olayı :) yolcu işte kim oldugu bilimez serseri sarhosuda var evliya ermiside var

• Hiç yaşamadım öyle bir olay, çok sıkıcı bi' hayatım var. :)

1|0
    0|0
  • bu sabah kalkar kalkmaz wc ye gitmemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...