Yorumlarınıza ihtiyacım var :)

İki arada kaldım ne yapmam gerektği konusunda bi de sizlerden yardım almak istedim..sevgilim askerde geçen hafta ailesi bn dayısı falan onu görmeye gittik 2 saat durduk geri döndük ne o ne de ben hiç bişey anlayamadk bişey de söyleyemedik onlara .2-3 gün önce sevgilimn arkadaşı beraber gitmeyi teklif etti neyse atladık arabaya yanına gittik bu sefer hem dha fazla durduk hem de eğlendik keyif aldık herşey çok güzel geçti .ailesine benim gittiğimi söylememe kararı aldık çünkü söyleseydik onlarda bizle gelicekti.sevgilim annesine arkadaşının geldiğini söylemiş o ara annesi beni de aramış ve telefonum çekmemiş şans ya işte baya bi şüphelenmiş gibi benim de gittiğimden şimdi mutlaka ya annesi beni arıcak ya da ben annesini gerçeği söylemelimiyim yoksa bu pembe yalana devam mı ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba prenses7.

Bu Konuştuklarınızdan Çok Burada Güvenç Önemli ve Bu Güvenci Arkadaşınız İle Her Hangi Gibi Bir Yere Masum Duygularla Gitmenin Kıracağını Sanmıyorum.

Gerçeği Söyleyeceğiniz Kişi Bunların Bilincinde Olup Size Anlayış Göstermesi Lazım ve Gerçeği Söylemeniz Doğru Olacağı Kadar Karşınızdaki Kişinin Size Ne Kadar Güvendiğni Göreceksiniz.

Alabileceğiniz Bir Tepkide İse Bu Askerdeki Sevgilinizle Olan Bağlılığınız Durumunun Yükse Olmasıyla O Kadarda Önemi Olacağını Sanmıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• doğruyu söyleyeceksin nasıl olsa ortaya çıkacak. erkekle beraber gittiysen senin hakkında kötü düşünecekler hatta ayrılacaksın. 1 ay sonra sevgilimin annesi bizi ayırdı ne yapmalıyım diye başlık açarsın :)

1|0
    0|0
    • niye kötü düşünsünlerki sonuçta gittiğim kişi benmde arkadaşım ailesi de tanıyo gayet aileden biri gibi..

• Giitiğini söyle ..neden haber vermedin derlerse "onu çok özlemiştim yalnız kalmak istedim onunla" de ,eşşek değilse anlar

1|0
    0|0
  • eğer ciddiyse ilişkiniz bence doğruyu söylemelisin.sonradan zaten öğrenicek. en azından yalan söylemezsen yüzün farklı farklı şekillere girmez . dediğim gibi söyle gerçeği

1|0
    0|0
    • sanırım erkek arkadaşımın sölemesi daha doğru olucak asıl o yalan sölemiş..çünkü beni arasalardı mutlaka dayanamaz gerçeği söylerdim ..:/

• annesine gerceği söyle

1|0
    0|0
  • destan yazmışsın ya :) pembe yalana devam

0|0
    0|0
  • yalana tam gaz devam :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• söyle gitsin ya her hareketini onlara hesap vermek zorunda değilsin gittiysen seni ilgilendirir kimseyi değil.

1|0
    0|0
    • valla benim de bu gaza ihtiyacım vardı iyi geldi teşkkrler :))en doğrusu da bu olmalı sanırm

• tabikide :) ne geliyorsa içinden onu yap kimseye ezdirme kendini :)

• Bence devam et birşey söyleme, ama elbette birdün ortaya çıkacaktır.

1|0
    0|0
    • işte bana karşı güvenleri sarsılır yani yalancı biri olduğuumu falan düşünebilirler ..

• Şimdi dersen de bizi çağırmadan gitti diyebililer.

Söyle yap tamam söyle annesine eğer derse birşeyde özel bişey konuşmamız lazımdı o yüzden gittim dersin.

• evet olabilir teşekkürler.. :)

Yükleniyor...