Bütün kızların çantasının içi dolu oluyo mu? ve erkekler siz eşyalarınızı nereye koyuyosunuz

kızların çantasında ne ararsan var bende öyleyim artık yorulmaya başladım taşımaktan ister istemez şunuda koyuyum bunuda koyuyum derken doluyo içi :D kızlar sizde mi böylesiniz ben mi abartıyorum ?

Ve erkekler siz eşyalarınızı nerde taşıyosunuz ya

0|0
29|68

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler sadece cüzdan sigara telefon.

Hiç mi burnunuz akmıyor? Hiç mi güzel kokayım bi parfümümü tazeleyeyim demiyorsunuz?

Şaşırıyorum yani selpak ıslak mendil parfüm deodrant olmadan nasıl dışarı cıkılır :D

5|3
    0|1
    • Erkekler genelde burnunu hınkırır yaşlı amcaların burnunun 1 deliğini tutup ağaç dibine hınkırdıklarını gördün mü hiç :D haşııırttt

• aşağıdaki cevapları okursanız kucuk hanım...

• parfümü tazelemek ne yaa :D çakma parfüm almazsan nerdeyse günü çıkarırsın onla :D hem ztn gün boyu güzel kokayım gibi bi kaygısı olan erkek tanıdın mı sen hiç :D bizde yok öyle şeyler.bunun bilimsel açıklaması da var feromonlarla ilgili ama oraya hiç girmiyim şimdi :D selpak denilen şey de her bakkalda var :D olmadı kız arkadaşımda ztn vardır :) dışarda bulabileceğimiz şeyleri üstümüzde taşımanın gereksiz olduğunu düşünüyoruz özetle :D

Erkekler Ne Diyor 68

• Eşya derken? :D sağ ön cebimde para olur.sol ön cepde telefon.sağ arka cepte cüzdan.sol arka cepte anahtar.başka bişey taşımam zaten :D

2|0
    0|0
    • bütün erkeklern eşyası belli:D

• sende bikaç kez çanta taşısan asla unutmazsın :D .D

• puhahaha :D saol canım ben almiyim :D bi an gözümde canlandı :D

• düzleştirici, fön makinesi, yedek hızma ve çorap,Yediği çikolatanın çöpü,babet(topukludan sıkılınca çıkarmak için) gibi şeyleri çantasına koyanlar olduğu sürece o çanta hafiflemez

0|0
    0|0
  • Seçenek 1: Eşyaları çantasında taşıyacak bir hatun kişi her zaman vardır.

Seçenek 2: Gerekli durumlarda giyime göre spor veya deri el çantası taşırız.

Seçenek 3: Ehliyet, kredi kartı, para, prezervatif ve belki tek kullanımlık ıslak mendil cüzdana. Sigara ve çakmak aynı cebe. Telefon diğer cebe. Çok lazımsa çakmaktan daha küçük boyutta 10ml travel tube parfüm taşırız. Çakıyı da bir şekilde kemere falan yerleştiririz. Hatta benim gibi sofistike silahları sevenler ayak bileğine özel tutturucu da taşırlar. Silah varsa da paşalar gibi belimizde veya koltuk altı askısında taşırız.

Seçenek 4: Mont veya ceket ile daha fazla taşıma kapasitesine sahibiz. Yan cepleri olmayan spor ceketlerin bile iç tarafında en az iki ekstra cep bulunur.

Sizinki gibi makyaj derdimiz de olmadığından, tam teçhizat her an her yerde hazır ve nazırız.

0|0
    0|0
  • Erkeğin ne eşyası olacak. Telefon, cüzdan, anahtar, çakmak. O kadar. Tamamını cepler arasında paylaştırabiliyorsun.

0|0
    0|0
  • anahtarlarım, telefon ve cüzdan yeterli oluyor

1|0
    0|0
  • 1 cüzdanımız var arka cebimize koyuyoruz

cep telefonunuda kotun ön cebine

onun dışında ağırlığımız yok zati

2|0
    0|0
  • Sadece cüzdan yeterli, dışarı cıkarken iki koku sık erkeğin işi tamamdır :) Genellikle selpak peçete işlerini yemek yenilen yerlerdeki masalara konulan peçeteleri kullanarak idare ediyoruz. Aslında çatala sarılan peçete bizim temizlenmemiz için konuluyor :))))

0|0
    0|0
  • Öncelikle benim yanımda taşıdıklarımla rekabet edecek ölçüde yanında ekipmanı bulunan kadın varsa buyursun biyad edeyim. Ne gerek var bilmiyorum ama burda günlük hayatta yanımda gittiğim yerlere benimle birlikte sürüklenen o gariban çilekeş eşyalarımın listesini yapacağım. Soruna yanıt vereyim önce tabiki arabada taşıyorum. Her naneye arabayla giden bir adamım. Nerdeyse tuvalete bile arabayla gidenlerdenim. Arabamın bagajında bir spor çanta var. Üzerinde kocaman Beşiktaş arması bulunuyor içinde neler var ? Düzenli olarak spor yaptığğım için, havlu iç çamaşırı, şampuan parfüm ve deodarantlar serisi, lif var, duş jeli var. İşte üzerime yemek dökülürse yada bir toplantıya girmek zorunda kalırsam diye, genelde spor giyinsemde arabanın bagıjında her daim giyilme hazır bir takım elbise ve buna uygun ayakkabı var. Tabi spor çantasında spor ayakkabı ve eşofman takımı bulunmakta. Sporda kullandığım eldivenlerim ve arabanın buzda karda arızalanması durumunda kullanılmak üzere kışlık eldivenler. Bunun yanında her araçta bulunan ilk yardım seti, çekme halatı kar zincirleri el feneri gibi alet edevatın yanında ön tarafta kapı kollarındaki bölümlerde ve torpitoda, pirezervatif kutusu, ıslak mendil, araç parfumu telefon şarz cihazı bulunmakta. Üzerimden hiç ayırmadığım kimliğim ve telefonumda bazen burada bulunuyor. Yazarken şöyle bir baktımda pek eksik birşey yok varsa siz söyleyin tamamlayım.

0|0
    0|0
  • ben yanımda bi cüzdan,bi telefon bide sigara paketi tasıyorum.ayna falan olmadıgı için bizde cantaya ihtiyac yok

1|0
    0|0
  • 1 paket sigara pantolonun cebine yanına bir adet çakmak bozuk paralar diğer cebime önemli ehliyet kimlik vs banka kartı cüzdanın içine arka sağ cebe ceketimin yada hırkamın iç cebine bir kalem birkaç boş kağıt sol cebimde bir mendil sağ cebimde telefon yeterli ekipmanlar bunlar :D

0|0
    0|0
  • Vallahi ben işim gereği takım elbise giyiyorum, bu nedenle iç cepler işimi görüyor.

0|0
    0|0
  • Erkegin eşyası bellidir cüzdan çakmak sigara anahtar yani cep eşyası.)

1|0
    0|0
  • Hemen sayayım,

ön sağ cebimde: telefon ve varsa çakmak&sigara

ön sol cebimde: kredi kartları ögreni kartı vs. ve para

sağ arka cebimde: kimlik.

Baska da birşey tasımıyoruz biz.

1|0
    0|0
    • telefonla sigarayı aynı cebe sığdırabilmekte başarılı bi iş olsa gerek :))

• sigarayı soft paket icersen sıpıyor leydim.

• kıç cebime koyduğum telefonla ve kimlik para anahtar dışında bi ihtiyacım yok ki he bide montumda bi selpak o kadar

0|0
    0|0
  • sigara. cakmak selpak telefon anahtar cakı cüzdan var şü ana üstümde cantaya gerek yok mont ceplerim pantalom cebim yetiyo

0|0
    0|0
  • sporla uğraştığım için genellikle çanta kullanırım ama şort, havlu, deodorant, bazı kadınlar gibi valiz hazırlayıp çıkmıyorum dışarı.. ama geneline baktığınızda telefon cüzdan zaten vazgeçilmez.. işin içine kış günlerinde mendil felan girerse onun yanına bere mere eklenir eldiven şudur budur çanta gerçekten kullanışlı bir hal alıyor. bir de ben sırf aksesuar olsun diye içi boş çanta ile dışarı çıkan kız da tanıyorum.

0|0
    0|0
  • Donumuza koyacak halimiz yok ya? Cebimizde telefon, sigara, çakmak, cüzdan, 2 tane mendil yeterli oluyor.

0|0
    0|0
  • bişi taşımasyı sevmiyorum her şeyim cüzdanımda duruyor zaten ekseriyetten taşıdığım bişi yok bi de cep telefonum o kadaa

0|0
    0|0
  • Bizim öyle herşeye ihtiyacımız olmuyor biz herşeyi yerinde tamamlıyoruz.

Veya cebime koyuyorum

0|0
    0|0
  • tornavıda pense NHsigorta civata somun pul 13 kombıne anahtar kagıt mendıl cuzdan bozuk para ev anahtarları araba anahtarları telsız telefon kabın anahtarları toplam 15 kılo vardır yanı:D

0|0
    0|0
  • Bişey sorucam.. Kızlar çantanın içindeki bir şeyi bulmakta zorlanmıyorlar mı? Teyzem den biliyorum çantasının içinden gözlüğünü getirmemi istemişti içini gördüm de bir ben yokum içinde. Ne varsa koymuş içine.. Bulamadım gözlüğü dedim al sen bul ya sabrım taştı :D

0|0
    0|0
  • Bana cüzdan bile ağor geliyor. Montumun cebine sığdığı kadar önemli eşylarımı alıyorum. Parfüm için ise küçük tek kullanımlık parfumler var onlar taşıyorum =)

0|0
    0|0
  • Olmayan eşyayı nereye koyacaklar :)) Sıradan bir erkeğin cebinde 4 şey olur sigara, çakmak, cüzdan,telefon o kadar :)

0|0
    0|0
  • iyi bişe ama yaa ihtiyacın olacak herşeyin bulunması

0|0
    0|0
  • Cebimdee :) anahtar.. para ... telefon ... iddaaa kuponlari

0|0
    0|0
  • sigaram arka cebimde.çakmağım çakmak cebinde.ev ve araba anahtarım sol cebimde.ruhsat ceketimde.telefonum sağ cebimde.para sağ cebimde.cüzdan kullanmam.kartlık sağ arka cepte.bazen de ufak bir canta içinde topluyorum.

0|0
    0|0
  • para anahtar telefon haricinde bir eşyam yok.onlarda cebe sıgıyor

0|0
    0|0
  • Sırt çantam . Her zaman yanımda olmasa da çoğu zaman birlikteyiz kendisi ile :)parfüm , deodorant , roll on ,diş macunum -diş fırçam , wax , çikolata :) kıyafet

0|0
    0|0
  • Biz gerekli olan şeyleri alıyoruz sadece :) sigara,çakmak,cüzdan ve telefon :) Sigara çakmak cepte cüzdan arka cebimde telefonumda elimde olur genelde :)

0|0
    0|0
  • biz erkeklerin maksimum eşya sınırı cep telefonu ve cüzdandan oluşuyor onları da ccebimize koyduğumuz için sorun yaşamıyoruz :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    38

Kızlar Ne Diyor 28

• Ben bir kadınım ama yanımda çok nadiren çanta gezdiririm.Normalde cepleri çok olan bir ceket alırım birinin cebine kimlik,ehliyter kredi kartı diğerine otobüs kartı, telefonumu birinede anahtarımı koyar yola koyulurum.Yanımda pantolonumun cebinde bir de dudaklarım kuruduğu için dudak kremi bulundururum ve özgürce gezerim.Süsumü püsümü zahten evden çıkarken yaparım o nedenle yollarda yenden şunu bunu tazeleyim derdim olmaz :).Çanta bana ağırlık yaptığı için gezdiremem.

0|0
    0|0
  • çantamı kim alsa eline içinde taşmı dolu diyor :)

1|0
    0|0
  • Bende de durum ayni valla canim, zaten küçük canta tasiyanlara herzaman imrenmisimdir, nasil sigdirabiliyorlar yahu esyalarin, benimkiler battal boy bavul gibi genel de :) Fön makinasiyla gezen gordum, artik halime sükretmiyor degilim,bazisi harbiden evini yanin da taşiyor yani :)

0|0
    0|0
    • bi adaya düşüp yanıma 3 şey alck olsam çantamı alır giderim 1 yıl yeter bana :D :D

• durdk yere en iyi cevap nasıl değişti anlmdm ki sanada ayıp oldu kb .s aslında yukardaki vardı sen olmşsn durduk yere

• Yok kuzum rahat ol :) <3

• Anahtar

Selpak

Islak mendil

Dudak nemlendiricisi

Güneş gözlüğü

Bir kalem

Tel toka (ummadık anda ihtiyaç oluyor yahu)

Parfüm,deodorant

Şarj makinesi

Kulaklık

Diş fırçam (küçük özel taşımalık fırçalardan)

Diş macunu

Bileklik, saat vs.

Aklıma gelenler..

1|0
    0|0
  • Pek abartmamak lazım cüzdan, telefon, kulaklık, kalem, not defteri, kitap başka bişey olmuyo genelde

1|0
    0|0
  • artık yakında çanta yerıne bavul tasımam gerekıcek :D

1|0
    0|0
  • telefon cüzdan mp3 selpak makyaj çantam ayna cımbız ıslak mendil tırnak makası toka ped parfüm anahtarlar birde çikolata :)

0|0
    0|0
  • omzum ağrıyor taşırken :D

1|0
    0|0
  • Bakalim bakalim ne var;

Telefon sarj aleti, 1 paket mendil, kalem.. her yerde kalem.., cuzdan, defter, kitap, muzikcalar, gozluk kabi. Sirt cantasi icin baya bos aslinda. Ama yetiyor.

0|0
    0|0
  • En nefret ettiğim durum sanırım.Genelde sırt çantası taşırım böyle kola takıp gezmek hoş gelmiyo bana.

0|0
    0|0
  • çöpleri bile atanlar var çantasına ooohoo ne diyon sen :D

0|1
    0|0
    • Göremediklerimiz de varmış desesene :=) Çöpümü çantanıza bırakabilir miyim , ne demek buyrun :) Sevdim bu yorumu...

• dijitalden kalemden defterden ruj ne ararsan var en önemlisi sigaram var

0|0
    0|0
  • ev anahtarı

araba anahtarı

cüzdan

selpak

ıslak mendil

dudak kremi

diş ipi

diş fırçası

diş macunu

cımbız

ayna

yara bandı

günlük ped

aklıma gelenler bunlar

0|0
    0|0
  • benim çantamda kocaman herşeyi dolduruyorum içine

0|0
    0|0
  • anahtar ve cüzdan alırım yeterli oluyor

0|0
    0|0
  • aynen ya canta hemencik eskiyo:(

bazilari bos tasiyo imreniyorum

0|0
    0|0
  • ruj far kalem kapatıcı ıslak mendil, selpak, krem, parfüm, deodorant, kalem cüzdan ayrıca bir makyaj çantası aseton oje derken bavulla geziyorum :D

0|0
    0|0
  • oho benim cantamda bi ben yokum :D erkekler bi cüzdanla çıkıyo dışarı el kremi cart curt kullansalar zaten düşünemiyorum:D

0|0
    0|0
  • Kadının bir parçasıdır çanta tamamlar bizi erkeklerinde normalde el çantaları vardır ama herşeyde rahat oldukları gibi onuda kullanma ihtiyacı duymazlar ne gerek var durumları

0|0
    0|0
  • ben sırt çandasında taşıyorum herzaman artık omuz çantasından vaz geçtim

0|0
    0|0
  • Kışın büyük çanta kullanırım ve ağzına kadar doludur, yazın da küçük çanta yeterli oluyor.

0|0
    0|0
  • bi telefonu çıkarana kdr boş çikolata ambalajlarıyla kozmetk ürünleriyle boğuşuyorum,

0|1
    0|0
  • erkeklerin şişkin cepli pantolonları çok itici geliyor bana ://

0|0
    0|0
  • o değilde nikine takıldım

0|0
    0|0
  • ben ağır çanta taşımaktan boyun fıtığı olmaya az kalmıştı

0|0
    0|0
  • tel , cüzdan ve sigaralarını amele gibi ellernde taşıyolar.

0|0
    0|2
    • yanlarında pazar torbası gibi çanta olmasına rağmen kitaplarını ellerinde taşır bu kızlar..

• kedi enigini yitirir cantalarinda halada bize amele diyolar yaa :) o saydiklarin miktarinca cep var uzerimizde zaten :)

• tamam işte ceplere koyun .

• dkkat ettmde bütün erkekler aynı şeyi yapıolarmış :D biz hamalız ya :D

0|0
    0|0
  • benm çantamda bavul gibi oluo :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...