Uzun bir ilişkiden sonra ayrılmak isteseniz kurduğunuz cümle ne olurdu?

Bi ilişkiye başlarsınız çok heycanlısınızdır ve gün geçtikçe bağlanırsınız hatta aşıksınızdır artık birden kendiniz olmaktan çıkarsınız onun yanındayken, sebepsizce mutlu olursunuz o kişiyle öyle şeyler yaşarsınızki kimse mantıklı bulmaz ama sizce en güzel en mutlu olduğunuz günlerdir... Ama gün gelir o son derece sevdiğiniz o kişiyle ömrünüzü adayabilceğiniz o kişiyle aranız bozulur her gece sabahlara kadar düşündüğünüz kişiyle aranız bozulur düzelir dersiniz ama yok çare artık kavga kavga kavga canınıza tak eder. 'Ayrılmak' kelimesini aklınıza bile getirmek istemezsiniz ikinizde söylemeye cesaret edemezsiniz ama artık çare kalmamıştır mecburen ayrılcaksınızdır çünkü devam etmek sizi ve daha önemlisi o çok sevdiğiniz kılına bile zarar vermek istemediğiniz kişiyi üzücektir... yapabilmek için tüm cesaretinizi topladınız ve ayrılmak istediğinizi söylediniz peki sizin o AYRILMA CÜMLENİZ ne olur ?

Güncellemeler:
durumu tamamen anlattım ve düşündüğüm kadar zorlanmadım oda haklı olduğumu söyledi ve uzun bi konuşmanın ardından bitti

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Mükemmel bir ilişki gün geçtikçe zarar görmeye başladıysa, ayrılmaktan başka çare yoksa (bence böyle bir sevgiyi ayrılarak sonlandırmak yanlış olur. Ben eski haline getirmek için cabalardım.) Görüyorsun, ikimizde çok üzülüyoruz, birbirimizin canını acitmaktn başka yaptığımız bisey yok. Daha fazla güzel anıları yok etmeden ayrılalım derdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ''İkimizde yıprandık.İkimizde çok üzgünüz ki ben bu konuşmayı yaptığım için daha üzgünüm.Seni hala seviyorum ama bu şekilde devam edemeyiz sende biliyosun.Artık bu ilişkiye son vermeliyiz.'' olabilir mesela.

0|0
    0|0
  • Sende görüyorsun artık yapamıyoruz seni üzmek istemiyorum o yüzden en iyisi yolumuzu ayıralım.

0|0
    0|0
  • Ben açıklama yapmam. Vedalaşmam. İrtibatı keserim. Bana ulaşacağı tüm yolları engellerim. Ancak öyle olur.

0|0
    1|0
  • Ayrılık sebebime bağlı bu .

0|0
    0|0
  • Bence hiç bir sey durup dururken ondan ayrilmaktan daha fazla üzmicektir onu..

0|0
    0|0
  • denedik olmadıgnı gördük birbirmizi giderek yıpratıyoruz falan olurdu

0|0
    0|0
  • tabiki de asta la vista baby:D

0|0
    0|0
  • bu kadar mutluysanız bence sadece ara ver

0|0
    0|0
  • ben bu yüzden ayrılmazdım..