Önümüzdeki günlerde sizi çok heycanlandıran özel mutlu edecek bir gün var mı

Günaydınnn panpalar :D

böyle gülüyorum ki pozitif enerji dağıtıyım şimdi çoğunuz zombi gibi uykunuzu alamamışsınızdr kesin :D önümüzdeki günlerde sizi çok heycanlandıran özel mutlu edicek bi gün var mı ? alışveriş olur maaş olur sevgiliyle buluşma olur misal ben haftasonunu iple çekiyorum a.vers yapıyım diye :D

0|0
10|30

En İyi Erkek Görüşü

• bugün zamlı maaşımı alıcam :) çok mutluyum:)

bugün faturalarımla zamlı maaşımı bitiricem :( çok mutsuzum :(

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Kız yazıya öyle başlamışsın ki biran beni nereden görüyor bu dedim ya :))) sözüm ona işimin başına geçtim çayımı sigaramı içerken bir yandan da gözlerimi açık tutmaya çalışıyordum ki bu yazıyla karşılaştım. zombi gibi olmasa da uykumu alamadığım kesin :))

Neyse gelelim soruna, evet yarın sabah erkenden oğlum İtalya'ya uçacak, onun biraz buruk bir sevinci ve heyecanı var :)))

Bu yaştan sonra aşk meşk olacak değildi ya :)))

0|0
    0|0
    • oyle deme ask bitmezzz hanim ablaya iltifatlar etmiyon mu yoksa ? nicin gidiyo italyaya okul icin mi is icin mi ozel degilse

• ayyy ne romantik ya <3 allah bozmasin . iyi yolculuklar oglunada :)

• teşekkürler canımcım.. anladığım kadarıyla sen de yurt dışındasın, sana da sabır ve mutluluk diliyorum en kocamanlarından :)))

• :)))evet ayın 10nunda maaş dagıtcam heyecanlıyım:)) ayın 13 ünde kız arkadaşımı süpriz olarak kıbrısa götürcem 14 şubat sevgililer günü için başkada bişey aklıma gelmiyor:))

1|0
    0|0
  • sabah sabah ihtiyacım olan şey buydu çok teşekkür ederim

1|0
    0|0
  • iyiyim.mutluyum ve hava çok güzel..yaşamayı seviyorum...:)

1|0
    0|0
  • panpa yarın rackn roll tutkunu hatunum geliyo ve aşkımı ilan etcem dua et asdjhjlj

1|0
    0|0
  • Üc saat sonra sporrrrrrrrrrrrrrr :D

1|0
    0|0
  • abla çok harcamayasın :D

mutsuzluk verici bişey var okul başlıyor ve ailemden 1.5 ay daha ayrı kalıcam

0|0
    0|0
  • o kadar zengın degılız..dotumuz de gozumuzde havada degıl...sevgılımızde yok manıtamızda..neyımız mı var ?

asaletımız

haysıyetımız

gururumuz

onurumuz!

0|0
    0|0
  • pazar akşamını iple çekiyorum kısmetse türkiyeye dönüyorum 2 ayda çok stres yapmıştım inş. iyi gelecek memleketim :)

0|0
    0|0
  • 13 Şubatta kız arkadaşımla 100. günümüz olacak sorun şu 14. şubat bana yine koyacak :D hem 100. gün hediyesi hem sevgililer günü hediyesi falan :D

0|0
    0|0
    • 100.gun :D dogun gunu yıldonumu ozel gunlerı tm da 100.gun :D fena limana demır atmıssın :)

• Vallaha ben Galatasarayın Şampiyonlar Ligi maçlarını bekliyorum 20 Şubatta başlıyor.Yeni transferler kalp ritmimi hızlandırıyor.

0|0
    0|0
  • panpa diyenlerin özelliklede kızaların kafasını kesip, balyozla ezdikten sonra kıyma makinasına atmak istiyorum

0|0
    0|0
  • lan ben daha yeni uyandım amk .s napcaz :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • he sen sus ben enerjiyi bu kafa sallayanlardan mi aliyorum diyosun :)))

• enerjinin notalarla birleşip özgür ruhuma girmesinden bahsediyorum sevgili derinoz hanım...

• bu muzikle mi :D valla benim basim agridi metalci beyfendi tabi zevk meselesi :)

• Alis veris derken ?

0|0
    0|0
  • Bende haftasonun bitmesini iple çekiyorum finaller var bitsede rahat etsek diye

0|0
    0|0
  • bir kac hafta sonra turkiyeye gidicem bundan daha buyuk bi mutluluk olamaz benim icin yep :)

0|0
    0|0
    • bnde yazi bekliyorum :(((( daha aylar varrrrr

• ya sussana anlatma bari hic vicdan yok mu :((

• :D nyse yaf bu kadar uzulme yazin nasil olsa sende yicen.. insan bu yeme hissi hic bitmiyor .. hele bide simdi sicak bir kunefe olsa. yaw nyse ben soledikce fena oluyorum en iyisi susim ben napyim :)

• :))))))))))))))))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • tünaydın pampacım :) burs geliyor onu bekliyoruz iki gün sonra.yaşasın devlet baba

0|0
    0|0
  • hergün pozitif şeyler düşünüyorum mutlu olmak elimizde

0|0
    0|0
  • Tüh sabah sorunu kaçımışım

0|0
    0|0
  • yok malesef :/

0|0
    0|0
  • alışveriş:))))

0|0
    0|0
  • güne erken başladım tapu işi vardı yoruldum

0|0
    0|0
  • günaydın kardeş

0|0
    0|0
  • haftasonu yeni bitti ne hemen çekiyon ya :D

0|0
    0|1
  • ya bu nedir yaa. bir insan her zaman mı güler :D Dün gülerken bıraktım halâ mı gülüyosun sen :D

0|0
    0|1
    • evettt :D :D :D

• bilemicem valla belki beni korumak istemis :P :D

• hahaha arkadaşım insan yemiyoruz biz,sakin ol ve o elindeki klavyeyi yavaşça yere bırak.

• Zombi heee tatlım sen mutantmısın :D ...uyandım ayıldım kahvaltıyı hazırladım hadi gel zuzu :)

0|0
    0|1
  • akışveriş canım cektı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• haftasonunu bekliyorum meraklaa :) sevgilim geliyoorr :)

1|0
    0|0
    • ilk bulusmaniz mi yoksam :))

• fuuuuuuuuuuuu cok havali konustun allah bozmasin insallahhh canimmm :))))

• teşekkür canım :)

• Günaydn...Hakkaten dağıttın pozitif enerjini... ;) Hergün özel bi gündür...Bu mantıkla uyanınca hayattan zevk alma olasılığım %99 oluyor..

1|0
    0|0
  • Babam şehir dışında özledim inşallah bir kaç güne gelir...

Haftasonu sınavlar var ne yapacağım bilmiyorum...

0|0
    0|0
  • var haftaya dersler başlıyor çok heyecanlandım birden :))

0|0
    0|0
  • ayılmaya çalışıyorum ayıldıktan sonra füşüneceğim şimdi aklıma birşey gelmiyor şekerim

0|0
    0|0
  • 7 şubat yıldönümümüzz :)

0|0
    0|0
  • okul açılıyor çok heycanlıyım :(

0|0
    0|0
  • sabahun hayir ;) :)

0|0
    0|0
  • günaydın panpa :D akşama şafak sezerin filme gitcem gülmelidir inşallahh :D