Acı çekiyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum

sevdiğim insanı üç ay sonra bir daha göremeyeceğim.kim bilir nerelere gidecek.ona olan hislerimide bilmiyor.nasıl yaşarım bilmiyorum siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• valla davulun sesi uzaktan insana hoş gelir derler ya o misal ex kız arkım yurtdışına okumaya gitmişti ve seninki yine bilmiyor benimki sözde köpek gibi seviyordu beni gitti bir ay sonra sırra kadem bastı ama sonra neoldu onuda sölim bn 2sene kendime gelemedim daha sonra kendi kendime napıyosun dedim ve hayata devam ettim yaşamıma allah öyle birini karşıma çıkardıki ruh eşim resmen yani demem oki hayatta hersey kısmet kader napıcan söleyip daha fazla üzülceğine söylememek daha doğru hayat uzun daha karşına neler çıkar;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yeni haberi olmadan seveceğim adaylar ayarlardım.

0|0
    0|0
    • çok zor bunu yapamam heralde

• Yaparsın canım..Yaparsın gülüm..gör bak Gözden uzak olunca Gönülden de ırak olurmuş...sen şimdiden bakınmaya başla. Nasıl olsa sevginin karşılığında bişi almamışsın.

• sadece bakışmaktan ibaret karşılıklı olsa gelir söylerdi ama başkasını sevceğimi düşünmüyorum şu an :(

• sen simdi gidip solesende 3 ay kala bi pok olmaz.. onun icin simdiden aglamaya basla ki 3 ay sonra giderken gulersin :)

0|0
    0|0
  • en kısa zamanda sevdiğini itiraf etmelisin

0|0
    0|0
  • acılar normaldir illa ki geçecek

0|0
    0|0
  • biz olsak unuturduki,

0|0
    0|0
  • Söylemek en iyisi ;))

0|0
    0|0
  • Okullar acılınca bende söylemeyi düşünüyorum :(( En iyisi söylemek ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yaşarsın yaşarsın merak etme üstüne 1 bardak su iç tatlım çok abartıyorsun ergenmisin sen.

0|1
    0|0
  • Söylesene. Daha iyi hissedeceksin.

0|0
    0|0
    • korkuyorum hemde çok

• nasıl söyleyebilirim peki ?

• Sayfalarca yazı versek eline gene kendi bildiğini okumayacak mısın?

Eh, mesaj at istersen bana konuşuruz.

Yükleniyor...