#Fenerbahçe - Galatasaray derbisi sizce nasıl sonuçlanır?

#Fenerbahçe - Galatasaray derbisi sizce nasıl sonuçlanır? Arkadaşlar yorumları alalım sizce 17 yıllık hüsran GS icin devam eder mı yoksa bir umut var mı?

Bence hüsran devam edecek hem de farklı bir malubiyetle.

Güncellemeler:
Soruda şaklabanlık yaparak aklı sıra laf soktuğunu sanan kedicikler ozele gelif laf yapıp tek mesajda kufur edip engelı caktınız mı kendınızı erkek mı sanıyorsunuz

0|0
10|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 17

• 17. Senemiz Gelinimizi Evimize Bir Daha Getiriyoruz. 1907 den beri işimizi İtinayla yapıyoruzzzz... FENERBAHÇE'm...

1|0
    0|0
  • 1-1.

0|0
    0|0
  • Gelenek devam eder gibi ya berabere ya fener

0|0
    0|2
  • 1-1
    biter bende ilk gol fenerden gelir

0|0
    0|0
  • bence 1-1 biter. bak skoruda yazıyorum :P

0|0
    0|0
  • 1 1 kalır

0|0
    0|0
  • Berabere. :P

0|0
    0|0
  • Biz Galatasarayız, formasında 4 yıldızı bulunan o stadda kupa kaldıran,2-0 dan eze eze maçı çeviren Avrupaya hükmetmiş bir takımımız. Oyuncularımızda bunun bilincinde yüreğimizi ortaya koyacağız
    Yarın Saraçoğlu susacak, Wesley Sneijder konuşacak.

0|0
    0|0
    • guzel guzelll kendını avut sen

https://www.youtube.com/watch?v=7For_AFHygw

şimdi ac bunu izle rakibin sahasında şampiyon olmak degıl şampiyon olarak geldi #Fenerbahçe

yaptıgınuz tek ilk gorunen 4. yıldızınız yakın zamanda onuda sizin evladınız ulusoy sayesınde

8jk ya 2 yıldız vermek ıcın 1959 oncesı 8jk nın sampıyonlukları sayıldı bizimkıler sayılmadı bizimkiler sayılsaydı 28 olacaktı yanı 5 yıldız olacaktı sımdı gıt ıncele dedıklerımı

• Galatasaray sadece Avrupada 1 tane kupa kaldırmadı aynı zamanda Uefa Süper kupası ve Milenyum kupasınınıda kaldırdı. Bu kupaların değeri hiçbir zaman eskimez. Tabi Türkiye Kupasını bile 30 seneden sonra alabilen bir takıma Avrupada kupa kaldırmanın hissini, duygusunu anlatamazsın.
      Sezon içindeki galibiyetler Şampiyon olmak için alınır, ve Galatasaray şu anda yarıştığı her dalda en çok kupa kazanan takımdır.
      Kusura bakma bu gerçekleri yüzüne çarpmak zorundaydım.

• Bunlarda başlarına geleceklerin farkında , şimdiden başlamışlar çanak tabak kupa tencere pazarlamaya 💛💙💛💙 Bu Filmin Sonu Yok 💛💙💛💙

• Bence maç 1-1 biter
    37'de Fenerbahçe Diego ile öne geçer
    84'de Galatasaray Olcayla beraberliği yakalar.
    Bu benim tahminim.

0|0
    0|0
  • Bebareber biter 1 1😛

0|0
    0|0
  • 💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙3 ihtimalli bir maç bence,, 3-1 , 4-1 , ya da 6-0
    💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe alır diyenlere diyorum galatasaray vurdu goooool oldu :)

0|0
    0|0
  • 1 - 1, ilk yarı 1 ikinci yarı 0 biter. Goller Diego ve Olcan

0|0
    0|0
  • Berabere

0|0
    0|0
  • 1-1 olur bence

0|0
    0|0
  • 1 1 sonuclanır.