Hayvanların aşkı ve sizin tavrınız

(Sevgili yasemin arkadaşımın yaşamış olduğu gerçek bir olayı birde sizlere sormak istedim.) Bir hafta sonu evde canınız sıkıldı.Çok sevimli köpeğinizide aldınız parkta dolaşıyorsunuz.Bank'a oturdunuz.Köpeğinizide biraz kendi haline bıraktınız.Yarım saat sonmra kalktınız.eve gideceksiniz.Parkta köpeğinizi arıyorsunuz.Birde görüyorsunuz ki o çok sevdiğiniz köpeğiniz tanımadığınız birisinin köpeği ile çiftleşiyor.Köpeğin sahibi de orda tepkiniz ne olurdu?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ne olacak ( bizimkinin köpeği erkek mi Dişi mi? )

Bi kere Hayvanların çiftleşmesini Soruda " Aşk " olarak nitelediğin için o iki çiftleşen köpek kadar taş düşsün başına.

Sanırım cevabımıda tahmin ediyorsundur artık.

( Yok sen tahmin edemezsin: Tepkim olmazdı, hayvanların ihtiyacı vardır çiftleşmeye özellikle yavru olarak alınan evcil dişi köpekler kısırlaştırılmadan önce mutlaka bir kez çiftleşmeliler, kızgınlık dönemleri olur, sonrasında 2 yaşında filan kısırlaştırılırlar. Kısırlaştırıldıktan sonra da istediğ kadar takılsın bırak yaşasın hayatın tatminkar yönlerini).

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle bir dramatize edilmiş ki yemin ediyorum namusunu temizlerim diyesim geldi. Bunlar neticede hayvan, özgürlükçü alayı anarşit.

Şaka bir yana köpeğiniz dişi sanırım, bi ton kırmanız olur :) Gene de insanları kırmaya değmez, yavruların sorumluluğunu kabul ettiririm :)

0|0
    0|0
  • diger kopegin sahibine kafa goz dalirim:D cok sacma o diger kopegin sahibi okuz mu de ayirmiyor ya da arkadasina haber vermiyor...benim bildigim boyle birsey olunca hemen engel olunur.nasi mallar var...arkadasin da bi alem neden gozu kopeginin ustunde degil ki ustelik kopek daha kucukse hersey olabilir...herkes kopeginden sorumlu karsi taraf da hatali ama.kotu olmus

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• utanırdım herhalde

1|0
    0|0
Yükleniyor...