En yakın arkadaşım o ne yapmalıyım?

yakın bir erkek arkadaşım var ama fazla yakın sanki ben ondan hoşlanıyorum belkide bu bi boşluktan kaynaklı şuan hayatımda kimse yok çünkü o hem en yakın arkadaş gibi beni dinliyo sevgilim gibi koruyum kıskanıyo ama sorun şu ki onun sevgilisi var hemde uzun süreli bir ilişki ve kız arkadaşı hiçbir kızla konuşmasını istemiyo dolayısıyla benim varlığımıda bilmiyo bi kaç kez ayrıldılar ama kız yok ben sensiz yapamam sen olmazsan kimseyle olmaz ben o gelinliği giymem artık gibi konuşup barıştı çocukla salak ama bizde onunla çok yakınız ben o olsun istiyorum her zaman yanımda bana geçen işte ayşe olmasa sana çok şey söylerdim neyse yaptı yok kokun çok güzel seni ben alıcam diyo sonra bi gün ondan sonra biriyle çıkarsam ciddi olmama yapıyoo yardım edin bana akıl verin ne yapayımm

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kızların da böyle bir sorunu var: Yakın ve samimi erkek arkadaş ile Sevgili adayı erkeği biribirinden ayırt edemiyorlar. Bu da öyle bir durum.

1|0
    0|0
    • ben gayet ayırabiliyorum eğer ayıramıycak kapasitem olmasa bu zamana kadar hayatıma giren tüm erkeklerden hoşlanırdım tüm samimi olduklarımdan ilk defa başıma geliyo ki bunu daha önce yaşasam napıcamı bilir burda akıl istemezdimm

• Hııııı hiçde bile ben kimseyi yargılamam, üstelik Yarkıç da değiilim. ;-

• hiç belli olmuyo biliyomusun

Erkekler Ne Diyor 10

• Cocuk sendeki potansiyeli gormus senide arada pohpohluyor anlasilan... sen treni kacirmissin ama... sana cok sey soylerdim dediginde bende duymak istiyorum demeliydin...

0|0
    0|0
  • o cocugun poposunda fena bir kasinti var sanirsam yada tenya kaynakli bir sorun.. kici basi oyniyan adamda bir skinti vardir dikkat et derim .. ayrica aziyla yetinmeyen zenciyi bile bulamaz.. secim senin ...

0|0
    0|0
  • çocuğun yaptığı ayıp, bırak yakın arkadaş ayaklarını bildiğin sana yazılıp, seni hazır cepte görüyor.:) sana her yakınlık gösteren erkekten hoşlanacaksan işin var:) biran önce kaç kurtul derim:)

0|0
    0|0
  • Konuşma bence o çocukla sen sevgilinin senin gibi bi erkekle konuşmasını ıstermıydın belkı oda sevgilinden hoşlanır falan !

0|0
    0|0
  • Ev yıkan olmayın.O kadar boşta gezen erkek var illa gidip başı bağlı insanlara ilgi duyacaksınız değil mi ?

0|0
    0|0
    • alakası yok başı bağlılığına saygım olmasaydıı ben çoktan yapıcağımı yapardım ben o kızın kaç defa götünü topladım çocuk üzülmesin diye en basiti kızın yanına gitttiğinde kız başka bi erkeğin profilinde dolanmış ve ben biraz tanıyosam o çocuğu arıza çkarıcağını biliyodum ben direk bilgisayar geçmişini sildim saygım olmasa bu zamana kadar o kızı çok üzerdim bu mu illa başı bağlı olana gitmek ?

• mesafe koy bacım;;:

0|0
    0|0
  • çalma kapıyı çalarlar kapını:))

0|0
    0|0
  • Oğlan ikinizede olta atmış hangisi atlar die bekliyor :D

0|0
    0|0
  • Aklını bulandırma çocuğun yuva dağıtanın yuvası olmaz :)

0|0
    0|0
    • ama bu nasıl bi yuva ki kızın entrikalarıyla böyle ilişki olur mu hiç.ki ben hiçbişeyden emin olmadığım kadar eminim onu o kızdan daha mutlu ediceğime. ama ne düşünyor sadece arkadaşmı yani

• iyi o zaman bildiğini yap olmazsa isyan etme kendin istemiştin :)

• işte bende yne yapmam gerektiği konusunda yardım istiyorum

• çok seviyorsan konus belliki oda senden hoslanıyor son yazdıgın cümleyi anlamadımm ( sonra bi gün ondan sonra biriyle çıkarsam ciddi olmama yapıyoo yardım edin bana akıl verin ne yapayımm) ne dedinn

0|0
    0|0
    • yanlış yazmışım kusura bakma ondan başkasıyla çıkarsam ciddi olmam olucaktı

• onuda sordum yokmuş öyle bişey yani olmadı falan yaptı ama ne kadar doğru bilmiyorum yani kıza atttığı cevabıda gördüm ama erkek belli olmaz sonuçta

• hayırlısı ols hakkında

Kızlar Ne Diyor 2

• tek bişey dicem sana uzak durr, üzülürsün!

0|0
    0|0
  • Bence seni hazirda tutuyo ayrilirsa sana gelir ama bu kural seninle beraberkende devam eder sen o çocuğa güvenme derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...