Yarınki Fenerbahçe-Galatasaray maçı tahminleriniz nedir arkadaşlar?

Yarınki Fenerbahçe-Galatasaray maçı tahminleriniz nedir arkadaşlar?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz yildirim az once :" insallahi masallahi yok gs yi yenecez. Ben baskanligi birakana kadar bizi yenemeyeckler. her kadikoye geldiklerinde titriyorlar yine titreyecekler "dedi. bize laf dusmez 😀

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir gün herkes Galatasaraylı olarak kötü yola düşecek aklı başlına maçtan sonra gelecek 364 gün Fenerbahçe’ye geçecek. :D :D

0|1
    0|1
  • Sanırım Fenerbahçelisin. Fakat ne yazik ki Galatasaray alacaktır. 2-1

0|1
    0|1
    • Fenerbahçeliyim Gs için Kadıköyde en iyi skor beraberlik olur diye düşünüyorum en kötü 1-0 biz yeneriz

• 1-3 diye geçiyor içimden

0|0
    0|0
  • Gs 2 fb 1

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir Beşiktaşlı olarak fener yener diyorum. Bundaki temel sebep Fener'in oynadığı iyi oyun değil ya da Galatasaray'ın oynadığı kotu oyun değil. Tek sebep maçın Kadıköy'de olması. Yoksa baktığın zaman fener çok iyi kadrosuyla kötü top oynuyor galata makul ksdrosuyla kötü top oynuyor. Ayrıca bu maçta seyir zevki olacağını düşünmüyorum. Skor olarak da ilk yarı berabere biter ikinci yarıyı Fenerbahçe 1-0 yener.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle aynı fikirdeyim henüz takım olamadık

• Neyse işte gslatasarayı sevmiyorum yatın sizin safta yer alacağım. Bol şanslar şimdiden.

• eyvallah en iyi yaptığımız şeyi yapıp yine biz kazanacağız

• FB 1-0 GS, ya da FB 1-1 GS

0|1
    0|0
  • Son 10 maçta Gs 5 galibiyet fb 3 galibiyet 2 beraberlik. O beraberlikler de fb sahasında. Yani en iyi oyunumuzla da yenemedik. Sahaya gömdük yine yenemedik feneri. Onlar da son zamanlarda bizi sahamızda yenemiyor. Yine yenerler ya da berabere biter maç. Fanatik gsliyim ama yenebileceğimizi sanmıyorum. En iyi oyun ve kadromuzla da yenemedik zaten.

0|1
    0|0
    • Gerçekten objektif bir yorum yapmışsın bizde belkide tarihimizin en iyi kadrosuyla en kötü futbolu oynuyoruz bakalım neler oacak yenilceğimizi sanmıyorum ama en kötü beraberlik olur diye düşünüyorum

• aynen kardeşim

• Kadıköyde fener bir şekilde kaybetmiyor, yine kaybetmez.

0|0
    0|0
  • 17 yıldır hasret son bulmaz diyorum :D

0|1
    0|0
    • aynen

• Bizim kendi mekanımız var her maçı toplanıp izleriz bir ofis yaptık kendımıze 20 kişi falanız

• oo iyimiş ya :)

• Sonuç ne olursa olsun bize yarıyor ama berabere kalırlar gibi duruyor.

#BEŞİKTAŞK.

0|1
    0|0
    • Bjk yine 3. olur başkada bişe olmaz

• İnş Galatasaray kazanır temennim bu yönde.

0|0
    0|0
    • trabzonsporlumusun?

• Galatasaraylıyım tabiki :) Direk Galatasaray kazanır diyemiyorum çünkü üç ihtimalede açık maç.

• 0-2 Galatasaray 😊

0|0
    0|1
  • 1*1 biterrr

0|0
    0|0
  • Kim kazanır sorusu çok saçma 17 yıldır aynu muhabbet
    GS nin hiç şansı yok

0|1
    0|0
  • hakem ne isterse

0|0