Sarhoşken nasıl bi insana dönüşürsünüz :)

bi sayfada buldugum tespitler şunlar :)

1. duble sağlığa yarar

2. duble keyif yapar

3. duble yerinde karar

4. duble kafayı sarar

5. duble çeneyi açar

6. duble sağa sola çatar

7. duble kavga çıkar

8. duble kan çıkar

9. duble gözünü hastanede açar

10. duble hakim sual sorar

Güncellemeler:
dürüst insanlar ikiye ayrılır: sarhoşlar ve çocuklar.

0|0
11|21

En İyi Kız Görüşü

• her şeye gülerim. gülmekten yorulunca da uyuyakalırım. oh mis :)

1|0
    1|4

Erkekler Ne Diyor 21

• yahu ben içtikçe efendileşiyorum sakinleşiyorum. annem o halimi görse ayık gezdirmezdi beni o derece :D

1|1
    0|4
  • yüzüm güler.

0|1
    1|2
  • Hayatımın hiçbir bolümünde bugune kadar körkütük sarhoş olmadım.. İçerken dahi kendimi bilirim.. Sadece çakır keyf olmayı isterim.. Ve her seferindede böyle olur zaten. Dağıtmam kendimi hiçbir zaman.

1|0
    0|4
  • kafam ii se arkadaşlar tarafından edilen tabir şu tam kafa adamsın altımiza siciok sayende eğer gotu başı dağıtıyşam tabir şu Allah belanı vermesin ne pis insan missin sen o yüzden herşey kararında güzel aşırısi ii olmuyo :)

1|0
    0|4
  • ben hiç sarhoş olmam bu arada sana birşey söyliyimmi seni tanıyorum galiba adın seda mı birde berdan adında bir arkadaşın var senin, doğrumuyum ?

0|1
    1|2
  • Arkadaşlarla öyle ortamımız varki içmeden sarhoş olabliyoruz. bir düğünde ev sahibi tarafından biri bize arkadaşlarınız sarhoşmu dedi. hayır biz içmeyiz dedik. Allah Allah içmeden boyle ise içerlerse nolcak acaba dedi. hayat bir sarhoşluktur be..

1|0
    0|4
  • ickiyle hic aram yoktur.. icincede en fazla kusar uyurum

1|0
    0|3
    • al işte böyle içiciyi al koy cebine evinde besle. zararsız

• bende sadece keyıf yapıyodu neden sarhos olamıyorum ben dıye yuklendım bıgun komalık olana kadar ıcmısım :D en guzelı ıcmemek

1|0
    0|3
  • ben ağzımla içerim içersem. ağzınla içtiğin sürece alkol zarar vermez bünyeye. ama başka tarafıyla içtimi insan işte o zaman alkol şişede durduğu gibi durmuyor. haksızmıyım.

1|0
    0|4
  • sarhoşken birde dolunay varsa kurt adam oluyorum. Hem kurt adam hem sarhoş çekilmez olur değilmi? :)Sarhoş bir kurt adam artık ne dediğini ne yaptığını bilemezde :)

1|0
    0|4
  • 10. duble hakim sual sorar HAhaaa

neyse

Sarhoş olunca pisliğin teki olurum.Etrafa bulaşır kavga çıkarırım.O yüzden içmem.

1|0
    0|4
    • sert

• Ne yani sarhoş olunca asıl kişiliğimiz mi? ortaya çıkıyor.

• Çapkın olabilirsin.Iki kişiyi birden sevebilirsın.Hatta aşklarından ölebilirsinde Sabahlara kadar içip sarhoş da olabilirsin.Ama hiçbir zaman aynı kadehte iki kadını düşünemezsin ... sözünden yola cıktım

• Sakinleşirim.Tam bir cool oluyorum.Çok kaçırırsam kafam düşmeye başlıyor.Biraz daha kaçırırsam uyuyasım geliyor.Kafayı koyamıyorsun başın dönüyor.Bir sandalyeye oturarak uyuyorsun

1|0
    0|4
  • sarhoş olamadım daha

1|0
    0|0
  • İnsanlar ikiye ayrılır. iyiler ve kötüler...

0|1
    1|3
  • saçmalama modunda.

1|0
    0|4
  • güncelleme tuttum :) ben saçmalıyorum çevremdeki herkesi öpüyormuşum :-)

1|0
    0|4
  • bir güzel olurum bir güzel olurum

zerre kadar yaşamayı bilen abone olur o derece

1|0
    0|4
  • Hic sarhoş olamadiğım için yorum yapamiyacam kanka..

1|0
    0|4
  • yok.. genelde ben küfreder herkes dinler :-))

1|0
    0|4
  • ayıkken insana dönüşüyorum.sarhoşken hayvana dönüşmeye başlıyorum

1|0
    0|4
  • 3. dubleden sonra hüzün insanı olurum ordan hiç bozmadan devam

1|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 10

• 9. dubleye kadar gitmişim :)ben ilk başta çok konuşurum sonra oynamam lazım discoya çıkarım sonra da en sevdiğima rkadaşımı alırım tek başıma yanıma sabaha konuşur ağlarım sonum pek hastanede bitmez ama bi kaç kere olmuştu iki kere de kızı dövdüm sarhoş da olsam erkeklere sataşmıyorum :)

1|0
    0|2
  • Aşırı sinir, fevrilik, şirretlik...

link

1|1
    1|1
  • çok tehlikeli bir insana dönüşüyorum bırakıp beni kaçsa yanımdakiler yeridir

1|0
    0|3
    • Hic sanmiyorum tehlikeli olman dahada güzel neden kaçmalı :)

• nler dediysen artık

• kızlar pek hoş kızlar değildi ;)

• hiç sarhoş olcak kadar içmedim izin vermediler:d gerek arkadaşlarım gerek ailem:d

1|0
    0|0
  • Çenem açılıyor,sırnaşık birine dönüşüyorum..

1|0
    0|0
  • sarhoşken çok çekici oluyorum nasılsa artık sosyal varlık filan oluyorum..

bn içki içmiyorum ;)

1|1
    1|2
  • en yakınmdakine sırnaşıyorum. cinsiyet gözetmeden.

1|0
    0|2
  • Pısıyorum.

1|0
    0|2
  • O kadar icmiyorum yahu. Tadinda keserim.

1|0
    0|3
  • hic sarhos olmadim ben ya

o nasil bi duygu

1|0
    0|3
    • 5.keyif , mutluluk ya da huzun , mutsuzluk ... En fazla 2 saatlik bir mutluluk herşeyi boşverme duygusu öyle filmlerdeki gibi sallanıp salak salak şeyler söylemek değil yani.Bünyeye bağlı bu kimisini rakı sarhoş eder kimisini votka. Belli olmaz

Yükleniyor...