Eski sevgilim gözümün önünde başkasıyla çıkıyor bu nasıl bir adiliktir ?

Bekaretimi verdim ben ona söz vermişti ayrılırsak gözümün önünde başkasıyla olmayacaktı..1 sene çıktık sonra bu benden sıkılmaya (!) başladı hakaretler havada uçuşuyordu ayrıldık aynı sınıftaydık sonrada gitti okuldan başka birini buldu gözümün önünde !

Güncellemeler:
yapmasaydın diyenleriniz olacak o hatayı geri almam mümkün değil zaten pişmanım

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hem yapıp hemde pişmanim demekten bıkmadınızmı böyle şeylerin pişmanlıği olmaz gerçi evli kocasiyle bile fazla sex yaptığı icin pismanlik duyan kadın milletinin yasadığı bir ülkede yaşiyoruz oda ayrı bir vaka...

Şimdi hic boş yere karşındaki o erkeğe atar yapma ne yapıcaktı hayatı kös kösmü yaşiycakti ? ..sen hatayı bekaretini vermekle yapmadın okul dediğine gore ya lisede yada ünideyken oldu bu ilişkin ..

20 li yaşlrda biriyle aşk yaşarsiniz ilişki kurarsiniz ve bu ilişkiyede ciddi iliskimiz var dersiniz çünkü ciddi iliski neye denir ondan haberiniz yok , o yaşlarda bir erkekten neyin ciddiyetini bekliyorsunuz nasil bir ciddi ilişki bekliyorsunuz hangi akla bu hizmet ...kız yada erkek sizin gibilere anlatmaktan yoruldum o yaslarda aşktan meşkten ilişkiden uzak durun okulunuzu bitirin belli bir olgunluğa gelin zaten günümuzde çok büyük bir oranla erkeklerde 25 yaşlarindan sonra anca ciddi bir hayat olgunluğu kazanmaya başliyor ..sizde ona göre hareket edersiniz ...yada ilişkilerinizden yokpişman oldum yok bekaretim gitti yok kuşum uctu yok pişmanım falan filan ağlamayı ve karşı tarafı suclamayı birakin ..ya hakkını vererek yaşayın yada akıllı uslu nasibinizi bekleyin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sende okulun en psikopatını bul.ayar olsun gavat

0|1
    0|0
    • aynen git okulun korkusuz manyak çocuğuyla en azından knk filan ol

• vermeseydin yavru hayat böyle taktik belli kullan at.

1|1
    1|0
  • ondan intikam almak istiyorsan blof yap. yani bekaret mevzunu ailenle paylaşağını soyle ve onun başına neler gelebileceğinden bahset bu konuda erkeler zayıftır (genellikle).ama bunu yaparken inandırıcı olmayadikkat et.

0|0
    0|0
  • Çıkabilir,özgürdür...Sende pişman olacagın işlere bulaşmayacaktın..koruyacaktın iffetini..İş işten geçti güzelim hadi yolun açık olsun..

0|0
    0|0
  • yazık ya şöyle genç kızların aciz durumda görmek, neyse bir hata etmişsin sen gibi hata eden birbirinizi kabul etceğiniz birini bulursun umarım birgün bu ders olur sana

0|0
    0|0
  • eee kendin etmişsin kendin bulmuşsun..

0|1
    0|0
  • yapcak bıse yok onundekı maclara bak fazla gol yememeye calıs

0|1
    0|0
  • eski kızım artık o

0|0
    0|0
  • yatacak yerleri yok onu yapanların

0|0
    0|1
  • buneden sonrasında da herkese verirsin işte...

0|0
    0|1
  • Ben öyle adilik yapan bir hayvanin taaaaaaaa poposuna KAZIK sokarim !

0|0
    0|2
  • Bekarete kıymet veriyor musun?

Artık kıymeti yok, gittiyse gitmiştir. Kimi sevdiğine dikkat etmeye çalış elden gelirse.

Başka birini bulması, gözünün önünde yada değil, senle işi olmadığını gösterir, senin de onla işin olmasın.

0|0
    0|0
  • sen ilk hatayı bekaretini vererek yapmışsın ve öyle deliler gibi sevmeyen bi erkek o şeyi yaşadığında soğur artık son noktaya ulaşmıştır çünkü. Olan olmuş artık davası olmaz ama bu olaydan sonra senden ayrıldıysa gözünün önünde başkasıyla çıkmasınıda pek takma

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• iyi yapmış; elin g*tüne niye güveniyosun ?

0|0
    0|0
  • Allaha havale ediceksn .. gidip sacma sapan bişii yapmıcksın tabiki .. p.psni kes falan diicemde şık olmaz

0|1
    0|1
  • pişman olma...sadece bir daha beyinsiz kazmalarla çıkmamaya gayret et..o senin değerini bilememiş..görmezden gel...herkes layığını bulur.

0|0
    0|0
  • bazi kizlar gercekten akillanmiyor :)

0|0
    0|0
  • Hala seviyor musun hakaretlere ragmen?

0|0
    0|0
Yükleniyor...