Herhangi bir fikri olan???? Hayvan besleyenler özellikle.

Üniversite için farklı şehire gitmek zorunda kaldım. Benim bir hamsterım vardı tabi bu süre zarfında ondan da uzak kaldım. Eskiden elimden kucağımdan ayrılmayan hayvan şimdi beni tanımıyor. Elimi uzattığımda evine kaçıyor halbuki evde onu dışarıya salabilen tek ben varım yani başka türlü hapis gibi yaşıyor. Onu tekrar kendime alıştırmam lazım. Başına böyle bir durum gelmiş olan var mı? Ve bu durumu nasıl düzelttiniz?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• evet üniye gitmeden önce muhabbet kuşumuz ailemden çok benimle yakındı.üniye gittim ve beni görmediği için unutmuş gibi oluyo.eskisi gibi çok yakın değil.ailem ilgilendiği için onlarla daha yakın :D hayvan bunlar fazla zaman geçir alışır yine merak etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hamsterdan hamstere fark var demekki. benimkide tam tersi hayatında ilk defa gördüğü kişiye bile sevecen davranıyo. bana davrandığı gibi.

0|0
    0|0
  • hayvan unutmazdı ama bu seni unutmak istemiş resmen :D

0|0
    0|0
  • kendını yenmıden tanırt hayvana

0|0
    0|0
  • bir süre yanında kalınca tekrar ısınır ama o hayvanlara nedense ısınamıyorum tamam hayvanları seviyorum*ne bileyim kedi köpekle kuş ve hamster farklı ne kadar sıcaklık verebilir ki bunlar neyse yanında takılınca ısınır tekrar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yaa bnim de köpeğim bazen bana küsüyo dert etme bazen küser öyle hayvanlar...

ona zmn harca git sevdiği yemeklerden ver..

onunla konuş-deli değilim sesden anlar hayvanlar-

okşamaya çalış..

kısaca biraz zaman ayır eskisi gibi olur..

1|0
    0|0
    • Deli olmadığını biliyorum zaten konuştuğum için :) Okşuyorum ama kaçıyor ya bana ait olan en sevdiğim şey o üzülüyorum işte.

• zaman ayır sevgini hissettir tekrar alışır .)) merak etmeee

• seni unutmuş yiyecek vererek kendine alıştırmayı dene kafesine uzat gelsin senden alsın yavaş yavaş kokuna sesine alışır

0|0
    0|0
  • Hemsterım küçükken sıcaktan ölmüştü onu hatırladım

0|0
    0|0
  • ona vakıt harcadıkca gozlerının ıcıne baktıkca bıze daha fazla yakınlasıp baglanıyorlar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...