Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?

bi düşünün... aynı okulda okuduğunuz biriyle bikaç gün flört ettiniz, kısa da olsa vakit geçirdiniz. sonra, bir bi akşam 15-20 dk yürüdünüz..(okul çıkışı eve doğru yani) günlerce hiç konuşmadınız . o kişi size hiç bir mesaj atmadı. sonra siz ona bi soorun olup olmadığını sordunuz mesajla. yarım saat sonra "hayır" cevabını aldınız. günler sonra bi mesaj daha attınız.. en son yine ben sana ne yaptım bi açıklamayı bile haketmedim mi? gibisinden bi mesaj attınız. ama o hiç birine cevap vermedi.

o, yaklaşık 2 sene bi kızdan hoşlanmıştı ve bunu biliyordunuz .şuan arkadaşlar.

ve bu çocukla karşılaştığınız çoğu yerde şu göz göze gelme denen olayı yaşıyosunuz. onu sevmeseniz de bundan biraz etkileniyosunuz. aynı zamanda da ontan bu yaptığının intikamını almak istiyosunuz.

siz benimyerimde olsanız ne yapardınız?

Güncellemeler:
...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• yani iyi yönünden bakabilirsin aslında olaya .. yani biraz polyannacılık desek daha iyi olur sanırım :) bu kişi senin hayal edemeyeceğin şekilde büyük bir hayal kırıklığına ugratabilirdi.. şu anda bir hayal kırıklıgı olmamalı sadece demek ki hayırlısı değilmiş benim için demelisin.. ve intikam alabileceğin bir durum yok ortada .. çocuk seni kullanmamış da senin kızdığın nokta sanırım en azından söyleseydi kısmı ama .. bazen sessizce gitmek arkada kalanı daha az üzer gibi geliyo insanlara .. o yüzden takma kafana..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Her zamanki gibi gene okumadım fakat intikam kelimesini 200 kelime arasından direk algılayabilirim.İntikam almayı boşver.Bu seni yıpratmaktan başka bir işe yaramaz.

1|1
    0|0
  • aynını yapardım

0|0
    0|0
  • 2 senelık holsnma var karısma

0|0
    0|0
  • birkaç günlük flört''ün intikamı alınmaz, ilerde hatırlanıp pişman olunmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hic bisey.

0|0
    0|0
  • hiçbirşey yapmam intikam alacak birşey yok çocuk sana yalan söylememiş kullanmamış vaad vermemiş.sadece bir anlık etkileşim kısa bir flört.kalbinde baska biri var belli ki kopamamış seni hayatına sokmamış,defalarca mesaj atman hata

0|2
    0|0
Yükleniyor...