Kızlar ve Zeka?

Ben kızların erkeklere göre daha olgun ve zekice davrandıklarıı biliyorum fakat bu onların zeki olduğu anlamına gelmiyor. Sadece erkekler sahip olduğu zekayı kullanmıyor, vahşi davranıp zekasını küçültüyor, kızlar ise yaşının hakkını vererek normal zekayla bunu tamamlıyorlar, Yani erkek milleti kendine gelse her türlü kızlardan daha zeki.. Fakat takıldığım birşey, hep görüyorum kim bir kıza sen zekisin dese dibi düşüyor o kızın, ya da ben zeki kızlardan hoşlanırım diyen erkeği alkışlıyorlar hemen, siz kızlar da ego ya da zeka kompleksi falanmı var? (beni yanlış anlamayın kızlar) neden diye sordum sadece?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Genelde erkekler zeka faktörünü senin gibi detaylı ele almadığından böyleyiz. Misal ben hayatımda "sevdiğim kadın zeki olsun" diyen sayılı erkek gördüm ama saçı- beli konuşan erkekleri görmekten bıktım.

Bazı kızlar, güzelliği olsun olmasın önce karakteri ve zekasıyla bir erkeği kendine çekmek ister. Erkeklerin yaygın olarak dikkat ettiği şey de hemcinslerim kadar kaporta olunca sayılı insan "L*n bir geri zekalı nasıl benim evimde bana hayat eşi olacak?" diyebiliyor.
    Biz de saksıyı kullanıp böyle basit bir çıta belirliyoruz, "Zeki kadın" seven erkek kadına değer verir diye...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kadın bedeni olmayan bir beyindir, doğru düşünür, doğru tasarlar ama güç, hareket ve pratik zeka kabiliyetinden yoksundur. Yani, mantıken pratiğe dökülemeyen ya da yanlış dökülen beyin haliyle hiç bir işe yaramaz..

Onu da yine erkek tamamlar..

Temsili:

http://i.ytimg.com/vi/A7XRvHSC_nk/hqdefault.jpg

0|1
    0|0
Yükleniyor...