Kamp veya avcılık konusunda tecrübeli kimse varmı?

şimdi biz ev arkadaşımla birlikte 2 kişi önümüzdeki 5 günlük tatilde kamp yapma planı aldık evet manyağız bu havada kamp yapmak istiyoruz :D ama ikimizde daha önce hiç kamp yapmadık ne lazım olur ne gerekir ne gerekmez bilmiyorum internetten bulduğumuz kadarıyla hazırladığımız malzemeler aşağıda yer alıyor bunlar haricinde lazım olabilecek ne olabilir veya ne lazım olmaz bize yük olur söyleseniz çok yardımcı olursunuz teşekkürler.

3 kişilik çadır
2 yağmurluk
2 kalın palto
2 bot
çamura filan girmek icap ederse diye 1 çizme
1 tane çok fonksiyonlu çakı
1 tane büyük av bıçağı
4 çakmak
10 paket kibrit
bizi bir hafta idare edebilicek kadar konserve
2 uyku tulumu
2 el feneri
1 tane güçlü büyük su geçirmez el feneri
2 adet yardım fişeği
2 adet el kornası
1 adet tabanca
1 paket tutuşturucu
telefonlarımız için 4 adet taşınabilir şarz cihazı

Güncellemeler:
2 adet mat
listeye eklenenler
2 adet mat
2 adet tente
1 adet kamp ocağı
kağıt bardak
kuru ve bozulmayacak yiyecek
ilk yardım seti
Tuvalet kağıdı
Kağıt havlu

Kamp alanında su var ve kamp alanıyla arabayı bırakacağımız yer arasında az mesafe var

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çadır için ekstra tente iki tente olmaz ise yağmur yağarsa gece su basar 👍🏻 kamp ocağı alın ne olur ne olmaz kağıt bardak alın ekmek ihtiyacınız olabilir paketlenmiş sandviç ekmeği alın yedek kıyafet gideceğiniz yere göre temiz su alabilirsiniz aparatif gün içinde yenilebilcek atıştırmalık alın su ısıtmak için kamp ocağı ve kapkaçak lazım olcak kamp ocağı için tüp almayı unutmayın piknik tüpü değil tabi kamp için özel tüpler var 👍🏻 yine aklınıza takılan bişey olursa mesaj felan atıp ulaşabilirsiniz elimden geldiği kadar yardımcı olurum şimdiden iyi eğlenceler

1|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim kamp alanında su varmış ozaman listeye
      2 adet tente
      1 adet kamp ocağı
      kağıt bardak
      kuru ve bozulmayacak yiyecek
      birşeyler pişirmek ve ısırmak için 2 küçük metal kap

• Çok teşekkürler :)

• Rica ederim iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 9

• Yanınızda tecrübeli birisi olmalı. Ağrı kesici ilaç, acil durumlarda düşme, çarpma vs gibi ilk yardım seti vs gibi malzemeler de olmalı. düşüncesi güzel kamp yapmanın ama rezilliği de (tuvalet vs ) çok oluyor. birde bilmediğin bir mekansa çamurdu yağmurdu üşümek vs. Hevesiniz kırılmasın yine ama çok da uzak olmayan yakın bir yerlerden başlayın.

1|0
    0|0
    • yanımızda tecrübeli birisi maalesef yok ama tuvalet soğuk gibi rezillikler için gittiğimizi söylesek yeridir sanıyorum onları yaşamak istiyoruz kısaca :D ilk yardım çantasıda alaçağım yanıma arabadaki ilk yardım çantasını birkaçta ağrı kesici hap ekstradan alırım yanıma kamp yeri olarak ise şimdilik yedigöller milli parkı düşünüyoruz hem kamp alanı ve arabalar birbirine yakın aksi bir durumda geri dönmemiz zor olmayacak gibi görünüyor

• Çok teşekkür ederim :)

• başarılar.

• Aa kitapsız kampmı olurmuş hiç.

1|0
    0|0
  • bol bol yemek alında gerisi önemli değil

1|0
    0|0
  • Ben eksiğim 3 kişilik çadır var 2 kişi gidiyorsunuz oldu mu şimdi :) şaka bir yana tuvalet kağıdı, sabun, pusula, ip ve küçük bir el baltası ya da satır, avcı bıçağından daha çok iş görür sizin için.

1|0
    0|0
    • tuvalet kağıdı kağıt havlu halat küçük balta listeye eklendi çok teşekkürler pusula sanırım çakıda vardı :)

• Ne avlamayı düşünüyorsunuz? Ayı? :D

1|0
    1|0
  • İyi çadır kurarım

1|0
    0|0
  • Ses tabancası kurusıkı gibi bir şeyde alın yanınıza.

1|0
    0|0
  • #avmarketi. com diye bir site var ordan alabilirsin. hepsini

1|0
    0|0
  • 6 yıllık dağcıyım, ilk defa böle bir kamp malzeme listesi gördüm

1|0
    0|0
    • 6 yıllık dağcıysan ne fazla ne eksik söylede yardımcı ol ozman

• tulumlar en az -10 olmalı ve tulumlara çok ince kıyafetlerle girin, kalın giyinmeyin.. uyku tulumları sizin vucut ısınızı kulanarak sizi ısıtır ve asla tulumu ıslatmasın. Yediğiniz yemekleri ve yemek kaplarını dışarda bırakmayın domuz vs. gibi hayvanlar rahatsız etmesin. İyi eğlenceler

• teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...