Erkekler neden bu sorulardan kaçar, sıkılır ve cevaplamak istemez?

"Onu cok sevmis miydin? Sence su kiz güzel mi benden? Ne kadar ciktiniz, kim ayrildi? Kac kisiyle ciktin? Onunla neler yaptiniz?" ve benzeri sorular.

Neden sevmiyorsunuz? Bana sevgilim sorarsa hepsini cevaplarim hic de sikilmam. Ama o off bosver sunu falan diyor cevaplamak istemiyor mesela. Peki neden :)

0|0
10|29

En İyi Erkek Görüşü

• tek sebebı var nasıl cevap verırsek verelım karsımızdakı kız o cevaptan memnun kalmaz ılla sıkıstırcak baska bısı bulur :D genelde bölye oldugundan en temızı cevaplamama

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 28

• ya geçmişi sorgulamak tuhaftır o kişi hakkında bilgi toplarsın ve ilişkilerin yürümemesinin en büyük sebebi bu .. ve kızlar öyle bir varlık ki karşısındaki kişi ne cevap verirse oradan anlamak istediğini çıkarır ve karşısındakine trip atar .. bu yüzden erkekler geçmişe kolay kolay kurcalatmazlar bu altında bir bit yeniği aranması gerektiğini göstermez sadece geleceğinin karşısında olduğuna inandığındandır ;) :) değerini bil :)

1|0
    0|0
  • Benim çok hoşuma gider lan benimle ilgili her şeyi bilmek istemesi her şeyi sorması bende kesinlikle sıkılmam, genelde ben sorduğumda cevap vermezler :D

1|0
    0|0
  • Çünkü bir kız bunları soruyorsa, tuzak sorudur...

Cevap ne olursa olsun, başına her türlü derdi açabilir.O yüzden iyisimi, kızlar hiç sormasın, bizlerde cevap vermeyelim, mümkün mertebe :)

1|0
    0|0
  • aslında erkek bu sorulara cevap vermekten sıkılmaz, defalarca konuşuruz bizbizeyken; ama bi kız soruyosa arkasından muhakkak binbir çeşit trip gelecektir. işin yoksa 2-3 gün yoo bişey yok diyen birisiyle barışmak için uğraş.. en mantıklısı sıkılmış gibi yaparak cevap vermemek:D

1|0
    0|0
  • ben bunun çözümünü buldum..bugüne kadar ne yaptıysam dvd yapıp çoğalttım...kim sorarsa veriyorum eline al git izzle diyorum...hiçbir detayı atlamadım içeriğini zengin tuttum dvdnin içinde bebeklik döneminde bile karşı küvözdeki kestiğim kız bebek bile var...

0|0
    1|0
  • Nedenmi Çunkü doğruları söylediğimizde burnunuz şişer suratıniz torba okur asılır , kasvet yapar çekilmez olursunuz falan filan filan...

1|0
    0|0
  • Her soruya bir cevabım vardır mutlaka kaçacağımı sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • baş ağrısı yaratacağı kesin olan sorulara neden cevap versin erkekler? hadi kız cevabını duymak istemediği soruları soracak kadar akılsız. erkek de ona uysun mu?

0|0
    2|0
  • ya kızlar öyle diyonuz acıklıyoruz gecmişimizi bozulyonuz ilerde mesela gecmişte öpüşmüşsek ilerde sizle öpüşcez tam öpüşcegimizde eski sevgilinden iyi öpüştümmü diyonuz vala kafanızı tutup duvara sürtüp kıvılcımlar cıkarasım var. gecmişini asla sormayın bi erkegin gecmiş bi tozdur üfle gitsin adam seninle yeni sayfa acmış gecmişinde yaptıgı şeyler şimdi yapcagın anlamına gelmez

0|0
    0|0
  • Demek ki ne dümenler çevirmiş bu erkek :D (şaka bir yana)

Yaptığı şeyler seni kaçırır diye korkuyor olabilir, veya gerçekten eskiyi anlatmak istemiyor olabilir..

0|0
    0|0
  • bilmem ben sıkılmadan hep cevapladım o soruları

1|0
    0|1
  • büyü az büyü o işleri geç :)

0|0
    1|0
  • çok basit çünkü sorduğun soruları anlamı olmadığından ama bunları sormanın amacı hala sevdiğin unutamadığın var mı diye bilmek için sorulur :D

0|0
    0|0
  • Sende öyle bir soru soruşsun ki :)) Bana bunu soracak bır kız olmadıgı ıçin rahatım ama sorsa ben de daha önce birşeyler olmuş olsaydı...

Düşünsene daha öncekı kızlarla ne yaptıgımı sana anlatıyorum yada senı başka kızlarla karşılaştırıyorum o daha guzel desem sen uzulmezmıydın bana saçma geldı bıraz :)) Sorarsın belkı sevgılıne ama oyle her şeyı bılınce mutlu olur musun bir düşünmek lazım bence :D

0|0
    0|0
  • birlikte olduğun insanın geçmişini kurcalamak,onunla kurmayı düşündüğün geleceği yok etmekten başka birşeye yaramaz..

0|0
    0|0
  • Karşısındaki anlayışla karşılarsa geçmişi istediği cevabı veririm gerçi benim için sevdiğimin geçmişide önemli o ayrı.

0|0
    0|0
  • eger kız cabuk kırılacak birisiyse anltmaz benm svglmde öyle soruyor cevaplasam biliyorum küscek . Yok onu daha ck seviyodn falan

0|0
    0|0
  • eskilerde kalan bir ilişkiyi yeniden hatırlatmak sizin ilişkinize zarar vermekten başka bişey yapmaz

0|0
    0|0
  • evet sorma bellı kı çocuk senınle yenıden bı jhayat abaslamak ıstıyor gecmısı acmanın ne anlamı var

0|0
    0|0
  • asıl soru şu : kızlar neden sorar bunları :)

0|0
    0|0
  • Doğamıza aykırı mesela bana mesajda sor yanıtlarm :D

0|0
    0|0
  • saçmada ondan erkek ata sözü derki geçmişe mazi xxxx gazi denir salla ögrenıp napcan

0|0
    0|0
  • Sence şu kız güzel mi benden..Bu soruya evet derse alınmayacak mısın?

0|0
    0|1
  • şey... bi işim vardı aslında çıkmam lazım acilen

0|0
    0|1
  • cunku onlara cevap versek basımızın etınızı nyersınız

0|0
    0|0
  • özel seyler yaşamıs olabilirr

0|0
    0|0
  • Ben sadece seni düsüniyorum canim :)

0|0
    0|0
  • ben sevgilimin eskisini bilmek istemem umurumda olmaz. erkekler böyle soruları cevaplamaz çünkü daha güzel olduğunu söylese ne olacak elbet kız bozulacak durup dururken neden ilişkiyi tehlikeye atsın dimi:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ilerde laf edecegin için. baslarda ilişkiyi ciddiye almadıgımız için rahat sorup rahat cevaplıyoruz sonradan paranoyalar kıskanclıklar baslıyor ne kadar az bilirseniz kafanız o kadar raaht olur bence de boşver

1|0
    0|1
  • Bazı kadınlar bıktırır artık o yuzdenn :)))

0|1
    1|1
  • ne gereksiz sorular bunlar bı kız olarak sevgilim bana sorsa vereceğim tek cevap GEÇMİŞE MAZİ ... GAZİ derler

0|0
    1|1
  • Geçmişi karanlıksa cevaplamaktan sıkılır tabi.

0|0
    0|0
  • kimisi geçmişle yüzleşmek istemez , kimisi gerçekten çok değersizdir anlatmak istemez.. ama benm aklıma genelde geçmişlernden utandıkları falan gelir :)

0|0
    0|0
  • oofffffffffffff

0|0
    1|1
  • pisliklerini bir bir dökmek istemezler :)

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama bende sıkılıyorum sormasını istemem açıkcası

0|0
    0|1
  • ayni sey bayanlar icin de gecerli:D bayanlar neden o sorulari cevaplamak istemez:D

0|0
    0|0
  • Gereksiz sorular.Ben de olsam kaçarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...