Çok üzgünüm bugün bütün eski arkadaşlarım beni unutuyorlar neden sizce?

Çok üzgünüm bugün bütün eski arkadaşlarım beni unutuyorlar neden sizce? Baktım biri daha bugün faceden silmiş beni

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Değerini bilmeyenleri düşünme

Sonradan hatırlayanlara da üzülme

Hele ki face hikaye

;

Şu fani dünyada

Allah herkese hakiki dostlar nasip etsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bence kafaya taklılacak derib bir mevzu değil yatağa yattığında gözlerini rahatça kapatabiliyorsan problem yok ;) gülmekten vazgeçme gerçekten o kişilerin yersiz olduklarını anlayacaksın.. emin ol bundan :)

1|0
    0|0
  • Ah be güzel kardeşim. Feysi olmayan milyonlarca insan var bunlar hepten unutulmuş yitik kişiler mi. Sen dikkat et o her sabah sana ''günaydın'' diyenler, senden 'günaydın''larını esirgemesinler. O zaman düşünürsün böyle şeyleri.

2|0
    0|0
  • Amaan onlar senin için üzülsün, sen kendini değerli görmelisin.. Belli ki kendine pek önem vermiyorsun ve her şeyi içine atıyorsun.. Biraz daha özgür olmalısın..

Sİlenler üzülsün senin gibi birilerini kaybettikleri için ;)

hadi iy igeceler..

1|0
    0|0
  • Kendin diyorsun işte ESKİ ARKADAŞ. O seni sildiyse senin onu dünden silmen lazım

1|0
    0|0
  • Saçma bir kuruntu kendi düşüncem. İnsanoğlu böyledir çabuk unutur. Bir süre sonra kendini senden üstün tutmaya başlar ve sana artık gerek kalmadığını düşünüp hayatından çıkarabilir.

1|0
    0|0
  • hayat facebook değil. takma kafana

0|0
    0|0
  • eskı arkadasların oldugu ıcn

1|0
    0|0
  • Çirkinmisin...

0|0
    0|0
  • bırak yenilere yer aç

0|0
    0|0
  • Seni facebooktan silmesi ne büyük dert..

0|0
    0|0
  • umrundamı peki silmesi

0|0
    0|0
    • evet üzüldüm

• mesajlaşırdım sık sık olmasa da halini hatrını sorardım

• haaa işte sırf bu yüzden silinmişsin temizlik vaktinde arada senide harcamış

Kızlar Ne Diyor 6

• üzülecek başka dert vermesin allah yahu. sanki insan face de ekli olan herkesle konuşuyor mu? boşver.

1|0
    0|0
  • Arkadaşlık bu devirde bazıları için bu kadar basit. Eğer onları çok üzecek birşey yapmadıysan; ki öyle gözüküyor.. İyi niyetinden kaynaklı olabilr. benim hic yok arkadasım bu yuzden :)

1|0
    0|0
  • Gercek dost değildirler.Unutulursun ama illa seni hatırlayacak olan birileri çıkar karsına..

2|0
    0|0
  • fazlalıkların hayattan çıkması gerekir tabi boşver :))

1|0
    0|0
  • sen üstelemedikçe aramıyosa, mesaj atmıyosa, buluşma talebinde buluşmuyosa gerçekten arkadaşın değildir zaten. Bunu yaşadım. Silerim o insanı defterimden yoluma bakarım.

0|0
    0|0
  • çok silik bi tipsin .)

0|0
    0|0
Yükleniyor...