Lütfen kızlar erkekler bir bakın ne yapayım :(

sevgilimin g.nü çok kaldırdım kusura bakmayın ama resmen kız gibi naz etmeye başladı yani ben erkek o kız oldu ne yapmam lazım nasıl düzelir nasıl kendisine getiririm nasıl eskisi gibi ilgi gösterir bana mesaj atma sıkma diyeceksiniz nasıl yapabilirim merak ediyorum kendimi tutamıyorum falan birde mesaj atmamaktan başka neler yaparsam eskisi gibi olur erkekler ne yapılınca daha çok bağlanıyorsunuz kız tersleyince falan mı birde kızlar sevgilinize nasıl davranınca ilgi gösteriyor lütfen yardım valla kalpten gitcem karı gibi çekemiyorum nazını ama sewviyorum kactıkcada o iyice kovalıyorum:(

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kız tarafısın sen naz yapacaksın o kadar yüz vermemeliydin çocuğa.O da coşmuş sağolsun.Yapacağın şey belli.Çek kendini sonuna kadar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bir hafta boyunca ilk mesaj atan ilk telefon açan ve ilk görüşmek isteyen sen olma yeter burnu sürtülür o zaman.

0|0
    0|0
    • ilk mesaj atan hep o sabh okula giderkn yazar mutlka günaydın sevgilim diye ama yinede böyle

• yukarıda sadece mesajdan bahsetmedim dikkat et!

• korkut böyle yaparsan biter de ama bunu üzgün bir biçimde deme kaşlarını çat ve sesini yükselterek söyle ya düzel yada ara werelim de

0|0
    0|0
  • Tam Tersi Onun seni kovalamasını saglayacaksın 1 defa arıyacaksın güzel konusacaksın o seni 2 kere aramadan daha geri aramayacaksın . Yani 1 İleri 2 geri :)

0|0
    0|0
    • ben bir kere aramasam ikincide o aramıyor sinir oluyorum taklit ediyor ben 1 saat mesaj atmasam atınca bu kez o bir saat mesaj atmıyor

• o zaman şimdi indir

0|0
    0|0
  • aslında cevabı sen söylemişsin..bir kaç gün ilgi gösterme.. ters cevaplar ver

0|0
    0|0
    • işte bunu nasıl yaparım ters cevap derken defol of be yeter salak gibi mi :) biliyorum saçmaladım ama beceremiyorum bu tür işleri üzülüyorum birisini üzünce hemen yumuşuyorum

• hayır defol falan asla değil.. sakın öyle bir şey yapmasan iyi olur..

mesale sana gel görüşeim derse ..sen kusurabakma işim var gelemem gibi.. yada telefonlarına anında cevap verme.kibarca uzaklaşmaya çalışacaksın biraz öyle davran akllı baaşına gelene kadar

• yanlış yerini kaldırmışsın canım sen.

0|0
    0|0
  • zaten dönüm noktası burası .. kaçan kovalanır senin yaptığın gibi biraz da sen çek kendini.. özlemesini sağla kıskanmasını sağla ama abartma ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• canım nazlı erkek çekilmez,al karşına konuş bence çünkü ben öyle yapmıştım.bu ilişkide kız olan benim sen erkeksin naz yapma dedim,hatta naz yaptığı zaman geldi yine yeni gelin diyordum kendine geliyordu.sonuç olarak biz ayrıldık.inşallah senin ilişkin kurtulur...

0|0
    0|0
  • kldırdıgın ... indirmeyi bilcksin bi süre sende mesaj atma ztn snra olması gerekn olur o ilgisiz dvranıyosa sende öyle dvran

0|0
    0|1
  • kovalama bırak gitsin seviyosa düzelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...