Nokia telefonuma hiçbir şekilde dosya kaydedemiyorum.

Telefonum Nokia X3-02 .

Telefonu haziran 2012 de almıştım.

Dün bilgisayardaki videoları telefonuma aktarmaya çalıştım fakat olmadı. Belki videonun biçiminden dolayıdır dedim. Videoyu 3GP dosyasına çevirdim ama yine olmadı. Telefonun hafıza kartında sorun olduğunu düşündüm, kendi hafızasına atmayı denedim. O da olmadı.

Bluetooth ile atmayı denedim olmadı. Kabul etmiyor. Dosya aktarımı başarısız diyor.

Kendi hafızasında da taşıma yapamıyor. Mesela hafıza kartından bir dosyayı alıp telefonun kendi hafızasına atmaya çalıştığımda olmuyor.

Hafıza dolu değil. 4gb gibi bir boşluk var.

Fotoğraf çekmeye çalıştığımda da sonuç aynı. "Dosya kaydedilemiyor" diye bir hata veriyor. Sorun nerede acaba?

Güncellemeler:
Hafıza kartını telefondan çıkardım ve bilgisayara taktım. Sonuç değişti :) . İstediğim değişikliği yapabiliyorum. O zaman sorun telefonda :( .

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Servise gönder bence o telefonda bir çok kişi aynı sorunu yaşıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ilk defa mı yaşıyosun böyle birşey daha önce olmuyo muydu

0|0
    0|0
    • telefon zaten yeni sayılır. bundan önceki telefonum samsung e250 idi. dosya atmaya falan çalışmamıştım. yani ilk defa

• silmeye gelince siliyor vallaha. ne iş güzar bir telefonum var benim ya :(

• valla elimi attığım elektronik eşya düzeliyo benim bozuksa ama sende o yetenek olmadığı kesin :))

• hafıza kartını yenıle

0|0
    0|0
  • Telefona format al sıfırlansın aklı basına gelır

0|0
    0|0
  • muhtemelen ayarlarında bi problem var oda değilse virüste olabilir veya teknik servise bi danış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...