Göbek ve kalça için önerisi olan?

1.60 boyunda 49 kilo falanım ama göbekte çok hafif bir yağlanma var belimin biraz incelmesini istiyorum kalçalarımında biraz dikleşmesini şekillenmesini istiyorum tabii bölgesel spor yok kol kasları sırt kasları bacak kasları falanda bunlarla beraber çalışıyor sıkılaşmak için hangi tür sporu önerirsiniz, tavsiyelriniz nelerdir? Evet boyum kısa.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sana yeşil kahve ile bu sorununda kurtulmanı tavsiye ederim. Bence olarak bu konu hakkında ayrıntılı bilgi verdim. Profilimden bencelerime girip okuyabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1.60 boyunda 49 kiloda nasıl yağlanma oluyor ya? Ne yani 30 kilo mu olman gerekiyor? :D

0|0
    0|0
    • Var yani sıkı değil mesela belimdeki ve kalçamdaki kaslar sıkı değil 😂 Kilo vermeye çalışmıyorum ki

• Oralarda var işte sadece garip ya ajsjsjsj

• Normal yürüyüş yap. Herkesin bildiği gerdirme ve ısınma hareketleri yap sertleşir. Öyle squat fitness falan geç bu artistik işleri. Bakma sağa sola :D

• Fitnnessa basla

0|0
    0|0
  • Squat ve duzenli spor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben pilates yapıyorum, size de tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Kaç aydır gidiyorsun ve neler farketti böyle ince ayrıntılı yazabilir misin

• 8 aydır. İnce ayrıntı demişsiniz ama pilatese başlamadan önce de fazlalığım yoktu -iyi hissetmek ve sağlıklı yaşam için başlamıştım- bu yüzden aman aman bir değişimden bahsedemem ancak şimdi eskisine nazaran daha sıkı bir vücudum var özellikle kalçamda gözle görülür bir değişiklik var.
      Benden1 ay sonra başlayan bir arkadaşım (63-64 boylarında 52-53kgdı) da bir hayli gelişme oldu. sadece 3 kg verdiği halde 2 beden inceldi. genel olarak tüm vücut çalıştığından pilates bedeninizin her yerine etki ediyor, tartıda büyük bir fark olmasa da sıkılaşmanıza yardımcı olduğundan daha ince ve düzgün bir fiziğiniz oluyor.

• Fitnes

0|0
    0|0
Yükleniyor...