Yarın bir gün evlenip çocuğumu babasız büyütmekten çok korkuyorum

Arkadaşlar sorum biraz saçma olabilir ama bu gerçek lütfen bi cevapta bulunun

ben babamı ve babamın ailesini hiç tanımadm o yüzden onları katmıyorum araya ama annemin ailesinden kuzenlerimden anneanneme kadar herkes evliliğinde mutsuz ve ya boşanmıştır. 12 kuzenimden 8 i benm gbi yetim sanki birisi büyü yaptırmış gibi dimi. bi ailede olan fertler hep bi babasız büyür ya? ve bu beni çok korkutuyo sanki hiç bir zaman bozulmıcak bi gelenek gibi geliyo neyapmalıyım? gercekten yarın bigün evlenip cocugumu babasız büyütmekten cok korkuyorum. sadece bi tesadüf mü bu sizce?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Elbette sadece bir tesaduf. Aile bireyleri digerlerini etkilemis de olabilir. Domino etkisi gibi. Ama buyu falan imkansiz yani o denli buyuk etki etmesi. Siz bu onyargilari siliniz kafanizdan.

0|0
    0|0
  • sen yine de erkeğe anlatma böyle şeyler ne olur ne olmaz insanın aklına herşey gelir

bi küçük hoş olmayan bişeyini görse bunun sülalesi böyleydi adiydi falan diye yapıştırır etiketi.hepsi boşanmış demek ki arza var bunlarda der..hiç belli olmaz yani neler oluyo.

0|0
    0|0
    • çok haklsın ben bunu hiç düşünmemştm :S

• öyle malesef tabular kolay yıkılmaz.otu çek köküne bak derler.peygamberin amcası putperestken.

hz. Nuh un oğlu kenan gemiye binmezken.ota köke iman eder insanlar.

• Anne Ve Babayı Seçmen Kimsenin Elinde Değil. Bundan Dolayı Eşini Hayatını Paylaşacağın Kişiyi Çok iyi Seçmelisin. Nice Babalar Var Evladını Döven Sokağa Atan Vs..

0|0
    0|0
  • bence sizin ailenini kadınları biraz fena mı ne

0|0
    0|0
    • Kadınları biraz değişiktir. nasıl anlatsam gençliklerinde herşeye boyun eğişmişler ama sonra kendi ayaklarının üzerinde durmayı başarınca da kocalarına tekmeyi vurmuşlar :) ee çok erken evlenmiş herkes

• Birgün tabi inşallah ama nice nice nicee sonra :)

• işte demekki böyle bi sorun var panpa:))

• tesadüf korkmana gerek yok inş sen çok mutlu olursun.

0|0
    0|0
  • kesin büyü bu kara hem de

0|0
    0|0
  • bu dunya sınav dunyası her turlu sınavdan gecıcez tabı kader bu buyu degıl

0|0
    0|0
  • Yanlış koca seçimi.

0|0
    0|0
  • büyü lafı geçiyosa olabilitesi yüksektir

0|0
    0|0
    • inanmam ki ama ben öyle şeylere :S hiç öyle bi söylentide yok :S

• büyü var mı yok mu bilemem ama ugursuzluklara cok inanırım anneannemin evinin duvarında geyik boynuzumu ne öyle bişey asılıydı kocaman hep o suçluu ! uğursuz şeey.

• atalım gitsin :@

• tesadüften öte tambi dejavunun ortasına düşmüşünüz

0|0
    0|0
  • Sizin ailede boşanmak ırsi sanırım :S

0|0
    0|0
  • nerelisiniz? aileniz ne iş yapar gelende?

0|0
    0|0
    • karabüklüyüm ve ailemde hiç okumuş adam yok malesef :S

• suyundanmıdır nedirr yaa :)

• biiz de bulaştık galiba işte küçün çin de büyük bela ya

Kızlar Ne Diyor 2

• kötü kader

0|0
    0|0
  • Hayır , sadece bir tesadüf.

0|0
    0|0