Spor öncesi çiğ yumurta içicem karıştırıyım mı ?

Ewt arkdslar dövüş sporuna yazılcam spordan önce protein olarak kaç tane çiğ yumurta içiyim 2 ideal mi içmeden önce karıştırıyım mı direk içiyim mi ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yumurtayı en başta çiğ olarak tüketme Tecrübe olaraktan söylüyorum.İlerde vücudun bakteri yapar şiddetli sancılar geçirirsin.Haşlayarak ye istersen 10 tane ye bi zararı olmaz ama 10 tane alıyorsan 3-4 tanesinin sarısını tüket.İdman öncesi karbonhidratlı beslen idman sonrasında yumurtayı tüket protein ihtiyacın olucak.Yemek yapmaya imkanım yok demişsin hazır ton balık konserve yada Piliç çevirme bunlar senin için iyi protein kaynağı olucaktır hemde uğraşmassın

0|0
    0|0
    • Ne marka konserve balık önerirsiniz

• Sen tüketebiliyosan Light tüket dardanelin ama maddi olarak biraz pahalı onun dışında Derya Ton balık var Bim de bulabilirsin :D

• =))

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben 8 senedir boks yapıyorum. Bu çiğ yumurta olayını hiçbir koçum önermedi. Vücütta biotin emilimini durduruyor. Kas yapıyım derken salığından olma ;) 1 tane yeter benceç fazlası zararlı

0|0
    0|0
    • hmm bende karışık dövüştü sanırım tam bilmiorm okula gidince başlıyacgım şu an tatildeyim biraz daha kilo depoluyorum şimdilik

• midede zaten karışıyo 1.:D yumurta yararlıdır sporcular bol yer diye duydum sen pişir de ye daha sağlıklı bu da 2 :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kaç yaşındasın ? :D

0|0
    0|0
    • 20 nie sordun

• direk hard body yapacağını düşünmüyosun umarım? çiğ yumurtalar içecek kadar değillerdir daha yenii başlayanlar onu diyorum. yap bildiğin gibi kardes. 10 tane iç

• bana yardımcı olabilirsen dinliyeceğim seni gerçekten en azından faydayanabilirim

• o dediğin çiftlik yumurtasıyla olmaz,organik köy yumurtası olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...