1 ayda kac kilo verdiniz?

1aydakac kilo verdiniz en fazla ben 11 kilo vermistimm bundan 3 ay önce

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl verdn

1|0
    0|0
    • Evt yaptim haftada 3 gün antremanim vardi futbol oynuyorumm haftada 3 günn antremana gittim olmadigi günlerdede 1 saat 45 dakka yürüdüm her gün spor yaptim yani sabah kalktiktan sonraa su ya da limonlu su ictimm herseyden yedimm ama cok degill ama cok sebzelii yiyecekler yedim ama aksam 6 dan sonra bisey yemedim aciktiysamda corba ya da 1 elma yedim bakk canım bunlarii yapp sakin birakmaa gercekten verirsinn:)

• çok sağol tavsiye için 10 kilo fazlam var inşallah vericem:D

• insallah canim inaniyorumm bunlari yapinca gercekten vericenn

En İyi Kız Görüşü

• Spor yaptın mı nasıl verdin azıcık tüyo versene :)

0|0
    0|0
    • Evt yaptim haftada 3 gün antremanim vardi futbol oynuyorumm haftada 3 günn antremana gittim olmadigi günlerdede 1 saat 45 dakka yürüdüm her gün spor yaptim yani sabah kalktiktan sonraa su ya da limonlu su ictimm herseyden yedimm ama cok degill ama cok sebzelii yiyecekler yedim ama aksam 6 dan sonra bisey yemedim aciktiysamda corba ya da 1 elma yedim :) bakk canım bunlarii yapp sakin birakmaa gercekten verirsinn:)

• Haftada 3 gün antrenmanı işten gelince yapabilirim ancak ama ağzım açık geliyorum eve.. Dayanamam sanırım o tempoya. 7.30 da geliyorum eve.

• canım hafta sonlari varsa ozmn degerlendirr

Erkekler Ne Diyor 4

• 6 kilo verdim sonra 2 kilo aldım 3 kilo verdim :D değişiyor yani benim vücut kafasına göre :D

0|0
    0|0
  • hiçbirşey yapmadan sadece sporu bırakarak 96 dan 79 um ve kafayı yemek üzereyim kilo alamıyorum eskiden iki erkeğin omzu kadar omzum vardı -.-

0|0
    0|0
  • 3-4 kilo rahat verrirm

0|0
    0|0
  • 13...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 9 olması lazm 4.5 ayda 22

0|0
    0|0
  • nasil yaptin ya biraz anlatsana bende Kilo verecgim ama bir türlü baslayamiyorum :(

0|0
    0|0
  • Sinirden 2 gunde 7 kilo verdim ve sonunda hastahanelik oldum

0|0
    0|0
  • 11 kiloyu nasil 1 ayda verdin l*n

0|0
    0|0
  • Bende 1 ayda 10 kilo

0|0
    0|0
Yükleniyor...